Moravanka - Vysoký jalovec

Moravanka - Vysoký jalovec

Nádherná písnička v podání skvělé dechovky Moravanka. Ein wunderschönes Lied der Blaskapelle Moravanka. Nice song in excellent performance of Moravanka brass band. LYRICS 1-2 Vysoký jalovec, vysoký jako já, přeskoč ho má milá rovnýma nohama. Já ho nepřeskočím, já sa ráda točím, na tebe šohajku zapomenút mosím. 3 Uvázali kozu u tr-tr-tr u tr-tr-tr uvázali kozu u trna. Ona sa jim v noci u tr-tr-tr u tr-tr-tr, ona sa jim v noci utrhla. 4-5 Vysoký jalovec, vysoký jako já, přeskoč ho má milá rovnýma nohama. Já ho nepřeskočím, já sa ráda točím, na tebe šohajku zapomenút mosím.

Jožka Černý - Za tú horú

Jožka Černý - Za tú horú

Lidovou píseň Za tú horú zpívá Jožka Černý, hraje BROLN. Folk song "Za tu horu" (Behind This Hill) sings Jozka Cerny and plays BROLN folk band.. Volkslied "Za tu horu" (Nach dem Berg) singt Jozka Cerny und spielt BROLN Volkskapelle. Text/Lyrics: R: Za tú horú, za vysokú, mám frajárku černojokú. R: Palagrija hoja, milá duša moja, mám frajárku černookú. R: Šel_bych za ňú, cesta je zlá, ve dně prší v_noci je tma. R: Palagrija hoja, milá duša moja, ve dně prší v_noci je tma. R: Ťažké ťažké rozlúčení, ked jsme spolem naučení. R: Palagrija hoja, milá duša moja, ked sme spolem naučeni. R: V_komúrce sedávat, huběnky si dávat, do samého rozednění.

Moravanka - Břeclavská kasárna (Rekrutská polka)

Moravanka - Břeclavská kasárna (Rekrutská polka)

Originální nahrávka, jak jenom dechovka Moravanka umí takovou krásnou lidovku zahrát. Original Aufnahme, wie nur Moravanka Blasmusik solche schönen Lieder spielen kann. Original record, how only Moravanka brass band such nice melody can provide.

Dechovka - To nejlepší z české dechovky - směs

Dechovka - To nejlepší z české dechovky - směs

Nejlepší refrény z české dechovky. The best choruses from bohemian brass music. Die besten Refraine aus bohemian Blasmusik.

Veselka - Pod našima okny (směs)

Veselka - Pod našima okny (směs)

Dechovka Veselka hraje směs polek "Pod našima okny" (Pod našima okny, Hospůdko malá, Šla panenka k zpovídání, Děvčata v pohraničí, Tam kde je hájek, Co jste hasiči, Když jsem šel včera po rynku). Blaskapelle Veselka spielt di bekannte Polkamischung "Pod nasima okny". Brassmusik Veselka plays the well known polkas mix "Pod nasima okny",

Moravanka - Ty falešná frajárko

Moravanka - Ty falešná frajárko

Dechová kapela Moravanka hraje nádhernou polku Blahoslava Smíšovského Ty falešná frajárko. Brassband Moravanka plays beautiful polka "Ty falesna frajarko" (You Two-faced belle). Blaskapelle Moravanka spielt schöne Polka "Ty falesna frajarko" (.Du falsche Freierin).

Červená sukýnka - směs českých lidovek

Červená sukýnka - směs českých lidovek

Dobrá česká dechovka, oblíbená směs lidovek, jak se zpívá na české svatbě: Červená sukýnka; Andulko šafářová; Byla noc krásná májová; Když jsem šel od vás; Napij se bratříčku; Nemelem; Ta slepička kropenatá; Všude bylo ticho; Za vodou; Mysliveček vyšel z lesa; Hospůdko malá; Pětatřicátníci. Eine Blasmusikmischung der bekanntesten Lieder aus bohemian Hochzeit.

Moravanka - Nedaleko od Trenčína

Moravanka - Nedaleko od Trenčína

Další ze známých hitů dechovky Moravanka. Das nächste beliebte Lied der Blasmusik Moravanka. The next top hit of brass band Moravanka. See lyrics below: 1. |: Nedaleko od Trenčína, bývá mladá Kateřina :| |: Černé oči má, to musí byt má milá, takú frajárečku já chcem, co má méno Kateřina. :| 2. |: My sme chlapci od dědiny, milujeme Kateřiny, :| |: Černé oči má, to musí byt má milá, takú frajárečku já chcem, co má méno Kateřina. :| 3. |: Takú frajárku sem dostal, jako by ju sám čert poslal :| |: Černé oči má, to musí byt má milá , takú frajárečku já chcem, co má méno Kateřina. :|

Vánoce, Vánoce přicházejí (Veselé Vánoce)

Vánoce, Vánoce přicházejí (Veselé Vánoce)

Původní nahrávka z roku 1962, zpívá Magda Hrnčířová, doprovází Settleři. Hudba: Jaromír Vomáčka Text písně: Zdeněk Borovec Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé, po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. Proč si děda říci nedá, tluče o stůl v předsíni a pak běda marně hledá kapra pod skříní. Naše teta peče léta na Vánoce vánočku, nereptáme, aspoň máme něco pro kočku, jé. Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé, po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. Bez prskavek, tvrdil Slávek, na štědrý den nelze být a pak táta s minimaxem zavlažoval byt. Tyhle ryby neměly by maso míti samou kost, říká táta vždy, když chvátá na pohotovost, jé. Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé, po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. Jednou v roce na Vánoce strejda housle popadne, jeho vinou se z nich linou tóny záhadné. Strejdu vida děda přidá "Neseme Vám noviny", čímž prakticky zničí vždycky večer rodinný, jé. Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé, po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. A když sní se co je v míse, televizor pustíme, v jizbě dusné všechno usne k blaženosti své. Mě se taky klíží zraky bylo toho trochu moc, máme na rok na klid nárok zas až do Vánoc, jé. Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé, po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé.

Václav Neckář - Je ráno, Anno (originál 1985)

Václav Neckář - Je ráno, Anno (originál 1985)

Originál 1985, Václav Neckář a skupina Bacily, Je ráno, Anno. Nahráno ze single desky Supraphon, která tenkrát stála 12 korun. Original 1985, Vaclav Neckar and Bacily Band with song Je rano, Anno (It's Morning, Ann). Ripped from original Supraphon SP. TEXT-LYRICS: Vzbuď se a koukni se ven, je ráno, je ráno Anno, vzbuď se a koukni se ven, dnes bude nádhernej den, je ráno, je ráno Anno, dnes bude nádhernej den, já přesně v osm tě čekám na nároží, a potom klidně ti dám na vybranou, ou, kam budeš chtít, kam budeš chtít, kam budeš chtít vyrazíme Anno, doufám že dnes, doufám že dnes uslyším tvé ano. Čaj rychle vypij a běž, je ráno, je ráno Anno, čaj rychle vypij a běž, slíbím ti všechno co chceš, je ráno, je ráno Anno, slíbím ti všechno co chceš, vím včera byla jsi smutná už je to pryč za chvíli klidně ti dám na vybranou ou, kam budeš chtít, kam budeš chtít, kam budeš chtít vyrazíme Anno, doufám že dnes, doufám že dnes uslyším tvé ano. Ref: Rádio právě hlásí sedm padesát, po zprávách o počasí měla bys už vstát. Mám trochu trému už teď je ráno, je ráno Anno, mám trochu trému už teď, tvé vlasy září jak měď je ráno je ráno Anno, tvé vlasy září jak měď, já žasnu jak ti to sluší a hlavu mám z té krásy jak se patří zamotanou ou, kam budeš chtít, kam budeš chtít, kam budeš chtít vyrazíme Anno, doufám že dnes, doufám že dnes uslyším tvé ano. Ref: Rádio právě hlásí sedm padesát, po zprávách o počasí měla bys už vstát. Vzbuď se a koukni se ven, je ráno, je ráno Anno, vzbuď se a koukni se ven, dnes bude nádhernej den, je ráno, je ráno Anno, dnes bude nádhernej den, já přesně v osm tě čekám na nároží, a potom klidně ti dám na vybranou, ou, kam budeš chtít, kam budeš chtít, kam budeš chtít vyrazíme Anno, doufám že dnes, doufám že dnes uslyším tvé ano, doufám že dnes, doufám že dnes uslyším tvé ano, ou ou, doufám že dnes, doufám že dnes uslyším tvé ano.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE