inSPORTline inCondi spot 2016 - www.insportline.cz

inSPORTline inCondi spot 2016 - www.insportline.cz

Nepřehlédněte edici běžeckých pásů s technologií inCondi (https://www.insportline.cz/bezecke-pasy?in_stock=1&order_by=0&a_954=7872), díky které můžete k pásu připojit telefon či tablet. V aplikaci iRunning+ si pak můžete nastavit kteroukoli trasu na světě a to přímo na Google Maps. Můžete tak běhat v ulicích Paříže, po plážích v Miami nebo na horách v Krkonoších. Během tréninku můžete sledovat reálné snímky trasy, tak jako znáte ze Street View. Sklon pásu navíc kopíruje průběh převýšení, díky čemuž lze dosáhnout ještě větší reálnosti.

Běžecké pásy inSPORTline

Běžecké pásy inSPORTline

S běžeckým pásem insportline http://insportline.cz/bezecke-pasy Vás počasí už nezastaví. Doporučuje Lukáš Rosol, český daviscupový reprezentant

5 tipů, jak vybrat běžecký pás

5 tipů, jak vybrat běžecký pás

Průvodce, na co dávat pozor při výběru běžeckého pásu. Více tipů jak vybrat běžecký pás najdete na https://www.insportline.cz/radce/21-jak-vybrat-bezecky-pas-

inSPORTline inCondi spot 2016 SK - www.insportline.sk

inSPORTline inCondi spot 2016 SK - www.insportline.sk

Neprehliadnite edíciu bežeckých pásov s technológiou inCondi (https://www.insportline.sk/bezecke-pasy?in_stock=1&order_by=0&a_954=7872), vďaka ktorej môžete k pásu pripojiť telefón či tablet. V aplikácii iRunning+ si potom môžete nastaviť ktorúkoľvek trasu na svete a to priamo na Google Maps. Môžete tak behať v uliciach Paríža, po plážach v Miami alebo na horách v Tatrách. Počas tréningu môžete sledovať reálne snímky trasy, tak ako poznáte zo Street View. Sklon pásu navyše kopíruje priebeh prevýšenie, vďaka čomu je možné dosiahnuť ešte väčšiu reálnosť.

Paddleboardy JOBE. Nejlepší relax tohoto léta.

Paddleboardy JOBE. Nejlepší relax tohoto léta.

Paddleboardy JOBE [džoubí] - http://www.paddleboardy-jobe.cz - zábava, relax, zdraví a kondice pro kohokoli, kdykoli a kdekoli na vodě;) Paddleboardy JOBE jsou díky technologii drop-stitch až o třetinu lehčí a zároveň o třetinu pevnější než produkty konkurence. A jsou téměř nezničitelné. Užijte si nejlepší relax tohoto léta a kupte si Paddleboard JOBE. S paddleboardem JOBE získáte rovnou skládací nastavitelné hliníkové pádlo (oranžové, abyste ho na vodě rychle našli), pumpu s tlakoměrem, praktický nepromokavý vak (na paddleboard či věci na delší bivak) a opravnou sadu (kdyby vám ho chtěl nějaký závistivec propíchnout;) JOBE - světová jednička v paddleboardingu.

ELEKTROBOARD od INSPORTLINE

ELEKTROBOARD od INSPORTLINE

https://www.insportline.cz/elektricke-dvoukolky-a-elektroboardy

Paddleboard JOBE - jaký je?

Paddleboard JOBE - jaký je?

Paddleboard JOBE (http://www.paddleboardy-jobe.cz) je nafukovací, lehký, snadný, praktický, flexibilní, efektivní, všestranný, zdravý, …je to prostě nejlepší relax tohoto léta ;)

Veslovací trenažéry inSPORTline

Veslovací trenažéry inSPORTline

Hledáte-li účinný fitness stroj pro posilování dolní i horní poloviny těla? Pak bude pro vás ideální veslovací trenažér (https://www.insportline.cz/veslovaci-trenazery), který simuluje záběry při veslování. Jediným pohybem tak posilujete horní i dolní část těla, zejména však zádové svaly. Pravidelný trénink na veslařském trenažéru vám přinese pevné svaly, štíhlejší a sportovně vypadající tělo. V současné době rozlišujeme několik druhů veslovacích trenažérů, které se liší především brzdným systémem, pojezdem, regulací odporu nebo programovým vybavením. Vybírejte veslovací trenažéry přímo u výrobce, s rozšířenou zárukou 10 let!

VibroGym inSPORTline

VibroGym inSPORTline

Vibrační posilovací stroj, který s vámi zacvičí... Vyberte si VibroGym na https://www.insportline.cz/vibrogym

VibroGym inSPORTline - SK

VibroGym inSPORTline - SK

Vibračný posilňovací stroj, zacvičí aj s Vami... Vyber si VibroGym na http://www.insportline.sk/vibrogym

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE