VRA VRA 2 - DJ Henrique de Ferraz ft MC Nando e MC Luanzinho - No Grau Vrau

VRA VRA 2 - DJ Henrique de Ferraz ft MC Nando e MC Luanzinho - No Grau Vrau

Inscreva-se no canal e ative as notificações 🔔 para receber os lançamentos no seu celular. Baixe a Música: https://soundcloud.com/fcomusicas Divulgue seu trabalho conosco, entre em contato: fcomusicas@outlook.com FCO Músicas nas redes redes sociais: Facebook: https://www.facebook.com/fcomusicas SoundCloud: https://soundcloud.com/fcomusicas

The Voting Rights Act of 1965 Explained

The Voting Rights Act of 1965 Explained

An overview of the landmark legislation passed giving the Federal Government enforcement power over the states in relationship to the 15th Amendment. Including Shelby County vs Holder which effectively kills much it. Huh? Watch the video! Visit www.hiphughes.com for swag history and teaching stuff.

VMware vRA 6.x: Hyper-V Endpoint Demo

VMware vRA 6.x: Hyper-V Endpoint Demo

In this video, we are going to demonstrate how we integrate Microsoft's System Center (Hyper-V) with vRealize Automation 6.x.

Si u vra pranë banesës Jurgen Kurti, dy autorët i zunë pritë

Si u vra pranë banesës Jurgen Kurti, dy autorët i zunë pritë

Detaje të reja zbulohen për vrasjen e 26-vjeçarit Jurgen Kurti mbrëmjen e djeshme në rrugën “Zef Jubani” pranë stadiumit 'Selman Stërmasi’. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se menaxheri i VIP-ave është ekzekutuar pranë banesës së tij më breshëri plumbash, pasi në vendngjarje policia gjeti dhe sekuestroi 23 gëzhoja pistolete.

Pehratek VRA v 2

Pehratek VRA v 2

Pehratek Products Pediatric Testing Products VRA/COR from 2014

Jusufi u tranu E Kom VRA Youtuberin e FAMSHEM me 1Miliona SUBA + 9KILLS - Fortnite

Jusufi u tranu E Kom VRA Youtuberin e FAMSHEM me 1Miliona SUBA + 9KILLS - Fortnite

► Business inquiries : gafigaming1@gmail.com ► Subscribe per me shumë video --------------------------------------------------------------------------- Facebook : https://goo.gl/UsOAGc Instagram : GAFI_GAMING - https://goo.gl/Wqa5Tr Subscribe : https://goo.gl/yZTxGX --------------------------------------------------------------------------- Sponzor : Telcomm Fiber Internet Facebook : https://goo.gl/mZNgy9 Website : https://goo.gl/9wQY0M Adresa : Mbreti Zog nr.61 Prizren KOSOVË 044-217-401 Performancat e Pc : Case : NZXT S340 Elite Motherboard : Asus ROG Strix Z370-F CPU : i7 8700K 4.20GHz Ram : 16Gb G.Skill RBG DDR4 3000mhz GPU : Asus ROG STRIX GTX 1060 6GB SSD : Samsung SSD 960 EVO - 250GB HDD : WD BLUE 1TB Webcam : Logitech HD C920 Mouse : Razer Deathadder Elite Headset : QPAD QH-90

Opinion - Si u vra Osama Bin Laden? (10 maj 2017)

Opinion - Si u vra Osama Bin Laden? (10 maj 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu ne KLANHD & TVKLAN; Dossier Oficeri që vrau Osama Bin Laden është Roberto O’Neal. Bëhet fjalë për 41 vjeçarin që ka folur shpesh në media gjatë asaj kohe, për momentin kur tërhoqi këmbëzën dhe vrau një nga njerëzit më të kërkuar në botë. O’Neal ka marrë pjesë në më shumë se 400 misione ushtarake. Sikurse 41 vjeçari ka shkruar se momenti i vrasjes së Binladenit ka qenë i jashtëzakonshëm për të: “Kur hymë brenda atyre ambiente menduam se po përjetonim historinë. Bin Laden ishte aty dhe ne nuk e dinim nëse do të dilnim të gjallë apo jo. Por kjo kishte pak rëndësi për ne sepse kjo do të mbetej në histori”, tregon O’Neal. Më tej ai rrëfen se: “Na kishin thënë se në fillim do të na shfaqej djali i tij i armatosur, gjë që do të tregonte se Osama do të ndodhej në katin tjetër. Dhe ashtu ndodhi. Djali i tij na doli para dhe i thamë Kalid eja këtu, ai u çorodit, dhe më pas e qëlluam me plumb në kokë”, tregon ekzekutori i Bin Laden. Momenti i ekzekutimit të vetë Osama Bin Laden që ishte i shumëpritur në gjithë botën ai e përshkruan si historik: “Pas vrasjes së djalit pash Osama Bin Laden. Osamna ishte i gjatë dhe i hollë. Mjekra e shkurtër dhe flokët e bardha. Një grua qëndronte para tij”, pas kësaj O’Neal nuk hezitoi dhe tërhoqi këmzën duke qëlluar drejtë Osama Bin Laden. Ai qëlloi dy herë në kokën e Binladen duke e lënë atë te vdekur.

“Albi u perplas tek dera dhe me tha: A mer babe sa m’ke vra”

“Albi u perplas tek dera dhe me tha: A mer babe sa m’ke vra”

Mjeshtri i baletit LLaqi Nako tregoi mbrëmjen e së hënës “Në Kurthin e Piter Pan”, se jo vetëm kur ka qenë i vogël, por edhe pas kaq vitesh eksperiencë ende ka raste që e qorton të birin, koreografin Albi Nako. Eno Bimbli: Është një shprehje që thotë kush të thërret të do, ti a i thirrje shumë Albit kur nuk i bënte mirë ushtrimet kur ishte i vogël? Llaqi Nako: Si kur i thërret? Kur i bërtet? Eno Bimbli: Po, bërtet, thërret. Llaqi Nako: D.m.th që e qorton. Llaqi Nako: Unë albin e kam qortuar, uha...edhe qëparë e qortova. Po ka qenë një herë një rast, që e kam qortuar aq rëndë, aq rëndë, sa po ta tregoj tani, kam hall se do qash edhe ti. Një herë e një kohë, vite e vite më parë, po punoja diçka në aneks të shtëpisë, ndërsa Albi megjithë të motrën e tij po luanin. Luaj e luaj, po më shqetësonin, i bëra vërejtje për herë të dytë, për herë të tretë, ata vazhdonin të tyren. U ngrita, ai nga kuzhina në korridor, ishte dera e daljes, nuk kishte nga të shkonte edhe unë ia vesha me një shkelm. Albi u përplas tek dera, ktheu kokën dhe më tha: ‘A mer babë sa m’ke vra’. Unë një javë kam ngel pa ngrënë dhe mallkova këmbën që e qëllova. /tvklan.al

Vra Satyanarana VS Land Grabber Ramesh Naik CALL RECORDING. | 7H News |

Vra Satyanarana  VS Land Grabber Ramesh Naik CALL RECORDING. | 7H News |

Dont Forget to Subscribe our channel. Join our Whatsapp groups for daily news updates. Click the below Links to Join Official 7H NEWS GROUPS Group 1 https://chat.whatsapp.com/G19b7iuzpkGFxSvPWzjRhu Group 2 https://chat.whatsapp.com/FKq6jWP9BKRF4utq7ctpAe Group 3 https://chat.whatsapp.com/9uBnbM1ed7NH2HHiXP5eEc Group 4 https://chat.whatsapp.com/BLPGvOxovid7aQ8wLx6mZB Group 5 https://chat.whatsapp.com/LQMhqYK9ZADHZffvRGGQuU Group 6 https://chat.whatsapp.com/AzXTmxKcugFEVhM7IOR4Cf Like, Share, Support & Subscribe Facebook page : https://www.facebook.com/7hNews.in/ Instagram:https://www.instagram.com/7hnews/ Twitter : https://twitter.com/7hnews_hyd Website :http://www.7hnews.com/

VRA V ANIVERSARIO GALES - Escocia

VRA  V ANIVERSARIO GALES -  Escocia

El viaje hasta Gales, pasando por Escocia

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE