Válka o planetu opic (2017) CZ HD trailer

Válka o planetu opic (2017) CZ HD trailer

v kinech od: 13. 7. 2017 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz

Válka o planetu opic (2017) CZ HD Caesar trailer

Válka o planetu opic (2017) CZ HD Caesar trailer

v kinech od: 13.07.2017 CinemArt CZ | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz

Válka o planetu opic (2017) nový CZ trailer HD

Válka o planetu opic (2017) nový CZ trailer HD

v kinech od: 13. 7. 2017 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Po předchozích filmech Zrození Planety opic a Úsvit planety opic přichází třetí kapitola z dějin boje o Zemi. Boje mezi lidmi a lidoopy, válkou o to, kdo se stane vůdčím druhem primátů, který bude určovat další osud těch druhých, poražených.

Válka o planetu opic | Recenze | CZ |

Válka o planetu opic | Recenze | CZ |

Najdete mě na: http://ocko.tv/smash.aspx?strana=1 https://www.facebook.com/Torencz/?fref=nf https://www.instagram.com/jakubi_nojmis/ http://www.csfd.cz/uzivatel/133653-toren/

Válka o planetu opic (2017) nový CZ trailer HD

Válka o planetu opic (2017) nový CZ trailer HD

Podle vlastního scénáře natočil v roce 1991 režisér ALEXANDR ROGOŽKIN (SVÉRÁZ NÁRODNÍHO LOVU, HLÍDKA, ČEKISTA) originální utopistické sci-fi. Snímek se snaží ukázat následky. v kinech od: 13. 7. 2017 CinemArt | odebírat kanál: náš web: Po předchozích filmech Zrození Planety opic a Úsvit planety opic přichází. DOKUMENT CZ SK Planeta Země v roce 2100 dokumenty CZ dabing 2017 Budoucnost Děkuji.Odebirat! Dej prosím komentář, like nebo sdílej. Země je třetí planeta sluneční soustavy,.

Válka o planetu opic 2017 Cz Dabing - akční filmy cz dabing 2017

Válka o planetu opic 2017 Cz Dabing - akční filmy cz dabing 2017

Horrory, Komedie, Dětské filmy, Dokumenty, prostě všehochuť. Válka o planetu opic 2017 Cz Dabing - akční filmy cz dabing 2017. Rychle a zběsile 8 akční filmy cz dabing - Cz Dabing 2017 Botoks Cz dabing filmy cz dabing filmy cz Botoks. lajk odber koment pre dalšie filmy potešia:)

War for the Planet of the Apes Official Trailer 1 (2017) - Andy Serkis Movie

War for the Planet of the Apes Official Trailer 1 (2017) -  Andy Serkis Movie

Starring: Andy Serkis, Woody Harrelson, and Judy Greer War for the Planet of the Apes Official Trailer 1 (2017) - Andy Serkis Movie A nation of genetically evolved apes led by Caesar become embroiled in a battle with an army of humans. Get Tickets - http://www.fandango.com/warfortheplanetoftheapes_192073/movieoverview?cmp=MCYT_YouTube_Desc Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn We're on SNAPCHAT: http://bit.ly/2cOzfcy Like us on FACEBOOK: http://bit.ly/1QyRMsE Follow us on TWITTER: http://bit.ly/1ghOWmt The Fandango MOVIECLIPS Trailers channel is your destination for the hottest new trailers the second they drop. Whether it's the latest studio release, an indie horror flick, an evocative documentary, or that new RomCom you've been waiting for, the Fandango MOVIECLIPS team is here day and night to make sure all the best new movie trailers are here for you the moment they're released. In addition to being the #1 Movie Trailers Channel on YouTube, we deliver amazing and engaging original videos each week. Watch our exclusive Ultimate Trailers, Showdowns, Instant Trailer Reviews, Monthly MashUps, Movie News, and so much more to keep you in the know. Here at Fandango MOVIECLIPS, we love movies as much as you!

War For The Planet Of The Apes [Official International Theatrical Trailer #1 (HD)]

War For The Planet Of The Apes [Official International Theatrical Trailer #1 (HD)]

Check out this all-new trailer for WAR FOR THE PLANET OF THE APES. #WarForThePlanet In WAR FOR THE PLANET OF THE APES, the third chapter of the critically acclaimed blockbuster franchise, Caesar and his apes are forced into a deadly conflict with an army of humans led by a ruthless Colonel. After the apes suffer unimaginable losses, Caesar wrestles with his darker instincts and begins his own mythic quest to avenge his kind. As the journey finally brings them face to face, Caesar and the Colonel are pitted against each other in an epic battle that will determine the fate of both their species and the future of the planet Director: Matt Reeves Cast: Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn. #WarForThePlanetSG opens in cinemas July 13. See it in 3D. About 20th Century FOX: Official YouTube Channel for 20th Century Fox [Singapore]. Home of Avatar, Aliens, X-Men, Die Hard, Ice Age, Night at the Museum, Rio, Percy Jackson, Maze Runner, Planet of the Apes and many more. Connect with 20th Century FOX Online: Like 20th Century FOX on FACEBOOK: http://bit.ly/FOXSingaporeFacebook Follow 20th Century FOX on TWITTER: http://bit.ly/FOXSingaporeTwitter Follow 20th Century FOX on INSTAGRAM: http://bit.ly/FOXSingaporeIG

Válka o planetu opic (2017) film o filmu CZ HD

Válka o planetu opic (2017) film o filmu CZ HD

v kinech od: 13. 7. 2017 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Andy Serkis, představitel Caesara, se s chutí pustil do nového pojetí příběhu a vychutnával si další úroveň vývoje své postavy, kterou charakterizoval takto: „Caesar se dál rozvíjí a problémy, kterým čelí, narůstají do obrovského měřítka. Opičí společenství, které bylo založeno a začalo prospívat v Úsvitu, je nyní zpustošené. Jak se ztráty opic zvyšují, dostává se Caesar na scestí, ztrácí sám sebe… Tento film je z velké části o tom, jak si Caesar snaží zachovat svůj morální kompas, protože události jsou pro něj tak osobní a bolestivé, že se vydává na cestu destrukce. Jeho osobní pouť je v tomto díle neuvěřitelná.”

Válka o planetu opic (2017) spec. ukázka CZ HD Kdo je to dítě?

Válka o planetu opic (2017) spec. ukázka CZ HD  Kdo je to dítě?

v kinech od: 13. 7. 2017 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Válka o planetu opic začíná dva roky po událostech předchozího snímku Úsvit planety opic. Z inteligentního šimpanze Caesara (Andy Serkis) se stal nezpochybnitelný vůdce rozrůstajícího se společenství opic, a když se s ním nyní setkáváme, je mu okolnostmi vnucena nová role válečného generála. Situace opičího klanu vedeného Caesarem je totiž katastrofální. Jejich skupina ustoupila do lesů, kde se často utkávají v bitvách s lidskou armádou, vedenou nelítostným plukovníkem McCulloughem (Woody Harrelson). Ztráty opičího společenství jsou obrovské a Caesar cítí bolest z každé smrti. Potýká se s vlastními temnějšími instinkty a nastupuje na cestu pomsty, na níž se nevyhnutelně střetne s plukovníkem v epické bitvě, která určí, kdo se stane vůdčím druhem, jenž bude určovat další osud těch druhých, poražených. Andy Serkis, představitel Caesara, se s chutí pustil do nového pojetí příběhu a vychutnával si další úroveň vývoje své postavy, kterou charakterizoval takto: „Caesar se dál rozvíjí a problémy, kterým čelí, narůstají do obrovského měřítka. Opičí společenství, které bylo založeno a začalo prospívat v Úsvitu, je nyní zpustošené. Jak se ztráty opic zvyšují, dostává se Caesar na scestí, ztrácí sám sebe… Tento film je z velké části o tom, jak si Caesar snaží zachovat svůj morální kompas, protože události jsou pro něj tak osobní a bolestivé, že se vydává na cestu destrukce. Jeho osobní pouť je v tomto díle neuvěřitelná.”

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE