Simpsonovi - Království za matraci [1/5]

Simpsonovi - Království za matraci [1/5]

#Simpsonovi #simpsonovicz #simpsonovi2019#simpsonovi_nová_série Homer a Marge se stanou po zavíračce tichými svědky Vočkovy hádky s otcem. Když zjistí, že se Vočka jeho rodina před lety zřekla, pokusí se mu pomoct.

Simpsonovi - Vševidoucí brýle [1/5]

Simpsonovi - Vševidoucí brýle [1/5]

#simpsonovi1080 #simpsonovicz Pan Burns dal všem zaměstnancům nové Oogle brýle, aby je mohl tajně špehovat. Homer je podle Marge používá až moc, a tak se jich Homer vzdá a losem určí, kdo z rodiny je dostane. Nakonec si je vezme Marge. Když Homer odhalí, že je Burns špehoval, zjistí všechna Margina tajemství. Například že chodí k terapeutovi... Ve škole nutí žáky, aby na Valentýna dali přání všem spolužákům, aby se nikdo necítil vyloučený. Bart ale odmítá dát přání tyranovi Nelsonovi.

Simpsonovi - Po čem animované ženy touží 1/5

Simpsonovi - Po čem animované ženy touží 1/5

ZÍSKEJTE ZDARMA SLEDUJÍCÍ NA INSTAGRAM: http://freefollowers.xf.cz ================== ZDARMA GEMY DO BRAWL STARS: http://brawlstars.xf.cz/ ================== *tyto odkazy jsou placená spolupráce. ================== ODEBÍREJ PRO DALŠÍ EPIZODY Nezapomeňte MĚ ODEBÍRAT pro více dílů simpsonů! Simpsonovi - STEPANShow - Sleduj mě na twitteru pro novinky: https://twitter.com/STEPANshow - Všechna práva jsou vyhrazena TV FOX! simpsonovi stepanshow simpsonovi cele epizody simpsonovi online STEPANShow simpsnovi karik zábava meme cz simpsonovi cz

Simpsonovi CZ Virtuální rodina 1/5 HD

Simpsonovi CZ Virtuální rodina 1/5 HD

Simpsonovi CZ CZ Dabing Cz serial Simpsonovi Cele epizody

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl Bártrobot [1/5]

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl Bártrobot [1/5]

Jako již tradičně, speciální čarodějnický díl je rozčleněn do tří strhujících příběhů, při jejichž sledování se vám budou ježit vlasy hrůzou… V prvním příběhu Bártrobot je nahrazen těžko ovladatelný Bárt slušně vychovaným roboťátkem, v dalším příběhu pozval pan Montgomery Burns několik lidiček ze Springfieldu na lov. Ovšem radost pozvaných se zanedlouho zkalila – nelovila se totiž zvěř… Třetí příběh nás zavede na Springfieldskou halloweenskou party.

Simpsonovi | Tajnosti Neda a Edny [1/5]

Simpsonovi | Tajnosti Neda a Edny  [1/5]

#Simpsonovi #simpsonovicz #simpsonovi2019#simpsonovi_nová_série Při každoročních pašijových hrách sebere Homer Nedovi roli Ježíše. Při scéně s ukřižováním spadne kříž s Homerem na Neda. Saniťák nechce pustit Ednu do sanitky, protože to můžou jen rodinní příslišníci. Ned prozradí, že se s Ednou vzali. Marge se rozhodne uspořádat jim oslavu a kvůli tomu na ni jsou naštvané další ženy. Ned pošle Ednu na třídní schůzky. Jí se ale náboženská škola nelíbí a přehlásí kluky na svou školu. To vadí Nedovi, který začne mít o jejich manželství pochybnosti.

Simpsonovi - Úžasné místo [1/5]

Simpsonovi - Úžasné místo [1/5]

Simpsonovi-Série 30 Když se Marge konečně dostane do vysněné reality show Úžasné místo, brzy zjistí, že to až tak úžasné místo není...

Simpsonovi - MoneyBART [1/5]

Simpsonovi - MoneyBART [1/5]

#Simpsonovi #Simpsonovi_cz #Simpsonovi_cesky #Simpsonovi_cele_epizody sipmsonovi _ one love

Simpsonovi - Coulrofobie [1/5]

Simpsonovi - Coulrofobie [1/5]

#Simpsonovi #simpsonovicz #simpsonovi2019#simpsonovi_nová_série Skinner si na Apríla vystřelí z Barta, a ten se mu rozhodne pomstít. Jenže jeho klaunská msta přesáhne meze. Homer Barta omlouvá, že kluci budou vždycky kluci. Stejně ho chce omluvit i soudce, ale Marge zasáhne a Bart tak musí do rehabilitačního ústavu. Protože se kvůli Bartovi všichni bojí klaunů, Krustyho show je zrušena. Lisa mu poradí, aby přestal s komedií a stal se klasickým divadelním hercem.

Simpsonovi - Temný rytíř zasahuje[1/5]

Simpsonovi - Temný rytíř zasahuje[1/5]

#Simpsonovi #simpsonovicz #simpsonovi2019#simpsonovi_nová_série Bart je obviněn z žertíku na velikonoční oslavě. Jenže tentokrát to nebyl on a Lisa je odhodlaná bratra obhájit u soudu pro mladistvé. Pan Burns se mezitím začte do komiksů a rozhodne se být maskovaným superhrdinou.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE