Romsky film babie leto 2019

Romsky film babie leto 2019

CESTA VEN - Cesko romsky film 2014

CESTA  VEN - Cesko  romsky   film 2014

Hrají: Klaudia Dudová, David Ištok, Mária Ferencová-Zajacová, Milan Cifra, Natálie Hlaváčová, Sára Makulová, Přemysl Bureš, Zdeněk Godla, Julius Oračko. Filmy Marian (1996) a Paralelní světy (2001) vzbudil režisér Petr Václav velkou vlnu zájmu doma i v zahraničí. Po 13 letech přichází tentýž režisér s novým celovečerním snímkem Cesta ven – příběhem silné mladé matky, která se odmítá smířit s nepříznivým společenským statusem a snaží se vybojovat lepší život pro sebe a svou dceru Sárinku.

Gádžo dilo 1997, cely film CZ tit

Gádžo dilo 1997, cely film CZ tit

Film is about pure roma(gypsy) life in original gypsy language Romanian movie + cz subtitles

ZLATÝ HLAS Romský Film Celý SK Dabing

ZLATÝ HLAS Romský Film Celý SK Dabing

Zobani (Celý film v originální nezkrácené podobě)

Zobani (Celý film v originální nezkrácené podobě)

Zobani Režie: Jiří Vanýsek Scénář: Zdeněk Krhnounek Kamera: Jakub NosekHrají: Michal Bumbálek, Miroslav Etzler, Tomáš Sagher, Petr Halberstadt, Tomáš Herfort, Jan Apolenář, Robert Tyleček, Vlasta Korec, Valérie Zawadská, Pavel Kunert, Igor Bareš, Stanislava Strobachová, Josef Polášek.

Filmy| Smradi (2002 celý film cz)

Filmy| Smradi (2002 celý film cz)

Smradi je český film režiséra Zdeňka Tyce o manželech Šírových, kteří vychovávají vlastní dítě spolu se dvěma adoptovanými romskými chlapci. Nepřátelské prostředí velkoměsta vymění za venkov, protože jejich vlastní syn trpí těžkým astmatem. Zde ale narážejí na nepochopení místních obyvatel. Postarší soused jejich syna Františka obviní z toho, že mu kamenem rozbil čelní sklo u auta. Kluci ke všemu utečou z domova. --------------------------------------------------------- Mně se film líbí. Doufám že vám také.. Moc vám všem děkuji za 60 ODBĚRATELŮ! Moc mě tím podporujete. Určitě mě potěší, když na tohle video dáte co nejvíc lajků. Nezapomeňte kliknout na zvoneček, at vám neuniknou žádná nová videa! :) ------------------------------------------------------------------ email:. PetssTV@email.cz instagram:. degu_familly_cz ----------------------------------------------------------------- Všem přeji hezký zbytek večera. :)

Romský film Zlatý Hlas

Romský film Zlatý Hlas

Zlatý Hlas

Bastardi | celý film

Bastardi | celý film

Příběh z prostředí praktického školství bez povrchností, klišé a přetvářek. Film je založen na reálném základě a ukazuje, jak to dopadne, když selže systém. Děj se odehrává v drsném prostředí základní školy. Skupina zdejších žáků - mladých násilníků je obviněna ze znásilnění a vraždy mladé praktikantky. Přesto nebyli zatím odsouzeni a stále navštěvují školu. Do ní nastupuje mladý učitel, jenž si svým neortodoxním přístupem získává sympatie ostatních kantorů i žáků. Za jakým účelem však do školy opravdu přišel, zjistíme až v závěru celého příběhu.

Skokan cely film

Skokan cely film

Príbeh skutočnej lásky - Všetky moje deti

Príbeh skutočnej lásky - Všetky moje deti

RTVS vás pozýva do kina na časozberný koprodukčný film, ktorý rozpráva príbeh známeho charizmatického farára Mariana Kuffu. Dlhé roky sa angažuje v projektoch pre najchudobnejšie rómske osady na východnom Slovensku.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE