Byl jednou jeden polda celý film komedie cz dabing 2015

Byl jednou jeden polda celý film komedie cz dabing 2015

Pohádka ,Československo, cz celý film dabing , komedie, romantický , ceský dabing, Celé filmy, akcní

Byl jednou jeden polda 2 cely film

Byl jednou jeden polda 2 cely film

Major Maisner opět zasahuje Vše začíná na pražském letišti, kam američtí agenti dopravili v želízcích majora Maisnera vyhoštěného ze Spojených států. Vrací se do svého působiště, Střední policejní školy, a to přesto, že byl za svůj "výkon" degradován na poručíka a jeho funkci velitele školy převzal čerstvě povýšený kapitán Hrubec. Maisner se ve škole shledá s bývalými studenty, kteří tu teď vyučují. Všichni jej vítají s nadšením a všichni od něj dostanou nějaký dárek. Zatímco psycholožka Kudláková, kterou přitahují velitelské typy, ztratila o degradovaného Maisnera zájem a vášnivě teď miluje Hrubce, pozornost na něj zaměří Boženka Vinklářová, která se rozešla s cikánem Štefanem a učí teď na škole daktyloskopii. Maisner vypráví, jak v Americe skočil z mrakodrapu, aby se ubránil návrhům Simony Ptáčkové. Také vypráví o tom, že dívku vyhodili v USA od policie. Skutečně Simona nyní provází po Praze americké turisty. Je mezi nimi i podezřelá trojice tvořená uhlazeným Profesorem, jeho tlustou pomocnicí Ofélií a mladý gangster. Maisner však není pronásledován jen ženami, ale také podezřelou trojicí vedenou Profesorem. Chtějí po Maisnerovi počítačový čip, který nevědomky propašoval ze Spojených států. Major však dá pašerákům najevo svůj nezájem, protože z nich má menší strach než z žen a jejich milostných intrik. Jak už to ovšem v podobných komediích bývá, vše směřuje v lavině více či méně bláznivých a vtipných epizod k závěru, ve kterém je major Maisner opět povýšen.

Policejní akademie 5 - Nasazení Miami Beach - To nejlepší

Policejní akademie 5 - Nasazení Miami Beach - To nejlepší

blazniva komedie 1 cz 1990 avi Cely film

blazniva komedie 1 cz 1990 avi Cely film

cz celý film dabing , komedie, romantický , ceský dabing, Celé filmy, akcní

Policajtem proti své vůli 2005 Novinky Cz Avi Super DablinG Siv

Policajtem proti své vůli 2005 Novinky Cz Avi Super DablinG Siv

Police Academy 1 « Film Complet en Streaming VF

Police Academy 1 « Film Complet en Streaming VF

Byl jednou jeden polda 3 major Maisner a tančící drak

Byl jednou jeden polda 3 major Maisner a tančící drak

Major Maisner, svérázný policista a v současné době šéf Interpolu pro "střední Evropu a přilehlé asijské oblasti", nejprve brilantním způsobem dostane v Bangkoku asijské mafiány do blázince a poté se vrací do vlasti, aby se opět ujal svého místa ve Svitavách i v Praze, kde je pobočka Interpolu maskována jako psychiatrická léčebna. Před náměstkem ministra vnitra a kapitánem Hrubcem se však musí nejprve prokázat vytetovaným drakem. Ve skutečnosti totiž nejde o majora Meisnera, ale o jeho dokonalého dvojníka. Pravý major sedí ve vězení v Bangkoku, což zařídil právě náměstek s Hrubcem, kteří se ho chtěli nadobro zbavit. Jenže to neznají nezničitelného českého poldu. Tomu se samozřejmě podaří uprchnout a v přestrojení za asijského zemědělce dorazí do vlasti. Ani on, ani jeho dvojník, nemají o tom druhém nejmenší ponětí, což vede k celé řadě omylů, záměn a nedorozumění. Náměstek s Hrubcem se sice pokusí dvojníka přinutit, aby skutečného Meisnera zabil, ten to však nedokáže. Místo toho zřídí na policejní stanici tajný nevěstinec, kam se mu podaří naverbovat nejen věčně neukojenou psychiatričku Kudlákovou, ale také starostovu ženu. Bláznivé situace a překvapivá odhalení se kupí takovým tempem, že občas ztrácí přehled i sám Meisner. Přesto však dokáže dotáhnout celou záležitost s dvojníkem do absolutně nečekaného a pochopitelně zdárného konce.

Česká policejní akademie

Česká policejní akademie

Zdeněk Izer

Policejní akademie 1 - Rádio

Policejní akademie 1 - Rádio

POLICEJNÍ úředník musí budit RESPEKT a DŮVĚRU! ;;; Strážci zákona (jako Policie, Armáda, Agenti, Sekuriťáci, apod. ) mají jistě nelehkou a zodpovědnou práci, avšak jsou mnohdy vázáni různými předpisy, které jim mnohdy svazují ruce, na tento problém upozornil např. Bud Spencer ve filmu Superpolicajti z Miami, který si posteskl, že nemůže praštit "hajzlíky", mimo faktu že zlo je relativní a že všeho se dá zneužít však ani on nedokázal odolat Hillově (trochu úsměvné) fintě, který mu řekl, že náčelník umřel a tím ho dostal zpět k policii. Jenže strážcům zákona i když mohou být namakaní jak duševně, tak fyzicky může tímto soustředěním stále něco uniknout...z mého pohledu např. fakt, že člověk nemůže pořád myslet na "bezpráví"...denně umře v lese spousta mravenečků, mušek, pavoučků, lištiček, zajíčků apod. ale i lidí, kteří mohou přijít o majetek, život, zdraví, apod. nějakou fintou či nepravostí a člověk na tohle nemůže pořád myslet. (a to bude asi to co nás odlišuje).

Policejní akademie 2 - to nej

Policejní akademie 2 - to nej

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE