Pacifik Hej kočí Vašek Maršálek

Pacifik Hej kočí Vašek Maršálek

Pacifik - Zlatý údolí

Pacifik - Zlatý údolí

Z alba Velrybářská výprava - 1982

Pacifik - Mississippi blues 1981 Porta

Pacifik - Mississippi blues 1981 Porta

Sledujte videa. Stahujte kompletní alba. Sestav si seznam svých oblíbenců. Oznámkuj alba. Piš komentáře, recenze, články, biografie, nebo jen diskutuj se svými přáteli. Staň se i ty členem komunity na http://hard-music-base.net Text: 1. Říkali mu Charlie a jako každej kluk kalhoty si o plot potrhal, říkali mu Charlie a byl to Toma vnuk, na plácku rád košíkovou hrál, křídou kreslil po ohradách plány dětskejch snů, až mu jednou ze tmy řekli: konec je tvejch dnů, někdo střelil zezadu a vrub do pažby vryl, nikdo neplakal a nikdo neprosil. R: Mississippi, Mississippi, černý tělo nese říční proud, Mississippi, Mississippi, po ní bude jeho duše plout. 2. Říkali mu Charlie a jako každej kluk na trubku chtěl ve smokingu hrát, v kapse nosil kudlu a knoflíkovej pluk, uměl se i policajtům smát, odmalička dobře věděl, kam se nesmí jít, který věci jinejm patří a co sám může mít, že si do něj někdo střelí jak do hejna hus, netušil, a teď mu řeka zpívá blues. R: 3. Chlapec jménem Charlie, a jemu patří blues, ve kterým mu táta sbohem dal, chlapec jménem Charlie snad ušel cesty kus, jako slepý na kolejích stál, nepochopí jeho oči, jak se může stát, jeden že má ležet v blátě, druhej klidně spát, jeho blues se naposledy řekou rozletí, kdo vyléčí rány, smaže prokletí. R:

Roháči- Chlap,co tady chybí

Roháči-  Chlap,co tady chybí

Wabi Ryvola-Tak už mi má holka mává

Wabi Ryvola-Tak už mi má holka mává

Ve videu k písni "Tak už mi má holka mává můžete vidět hrát bratry Ryvoly,Tonyho Linharta,Skupiny KTO,Karabina,TE.Band a Rowers.

PAVEL DOBEŠ - Jumbo jet

PAVEL DOBEŠ - Jumbo jet

Pavel Dobeš a Miloš Dvořáček - Jumbo Jet

Za svou pravdou stát

Za svou pravdou stát

Koncert Jan a František Nedvěd a Spiritual Kvintet. Praha, Strahov, Czech Republic, 1996

PACIFIK - Malý velký muž

PACIFIK - Malý velký muž

Dokud tráva bude růst Řeky potečou a stoupat bude dým Léta utečou a kam jen padne stín Země tvá bude i tvou Dokud noci střídá den vítr bude vát a mraky poplujou Slunce bude plát a tak jak léta jdou Země tvá bude tvou ®: Jen malý velký muž Tolik dobře věděl co je vostrej nůž smutek prázdnych sedel malý velký muž čekal svý znamení Jen malý velký muž žehnal ohni sílu Z rudých kamenů vítal dýmku míru Přesto pohřbil sen velký sen o Wounded Knee Dokud tráva bude růst Ruce špinavý až v plání vstyčí kříž řeky zastaví se, plakat neslyšíš Slunce zář krvavou Dokud noci střídá den slova neplatí, a co je vlastně jen Ono prokletí, co padlo na tvou zem na tvou zem stracenou ®: Dokud tráva bude růst Rány nezhojí a neopláchne déšť řeky nespojí se v jeden silný proud silný proud nadějí .. Dokud noci střídá den Srdce zlomená, a jejich dávny sen skální ozvěna nevrátí tvou zem silný proud nadějí

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE