OHRADA - WABI + MIKI RYVOLOVÉ

OHRADA -  WABI + MIKI RYVOLOVÉ

Ohrada / Wabi Ryvola.

Ohrada / Wabi Ryvola.

Popis

Ohrada klip 2016

Ohrada klip 2016

Videoklip o Velké Ohradě. Nevlastním práva k muzice použité ve videu. I do not own rights to any music used in this video.

"Ohrada" Trampská píseň

"Ohrada" Trampská píseň

Trempové, praskající oheň a krásné písně při kytaře to je Potlach T. O. Vlčí Doupě 31.5.2014 Některé písně z potlachu dávám na youtube pro kamarády samostatně, aby si je mohli zazpívat a nemuseli koukat na celý potlach. Amatervideo: Vašek Skořepa CŠV Web: http://countrysedyvlk.jex.cz

TROIS³ "Kayl" - 3.VO feat. Timmy & Italiban /prod. Canis Major/ "E N T R 3 É "

TROIS³ "Kayl" - 3.VO feat. Timmy & Italiban /prod. Canis Major/ "E N T R 3 É "

3.VO = 3- MY TŘI - Kayl, Timmy & Italiban , VO- Velká Ohrada Video by Kju studio - https://www.facebook.com/kjustudio/ Scenario by Kayl Master by Hyny the Kid - https://soundcloud.com/hyny-the-kid Recorded by Studio TROIS Rap & Lyrics by Kayl & Italiban -https://www.facebook.com/TROIS-3volut... -https://soundcloud.com/trois3volution KAYL: Ohrada hovada znova nastává očista slova s kym nás ty chceš srovnat? pravda na podnosu od náš tři co táhnem za jeden provaz odmala nazutý ve stejnejch botách s pocitem že třeba zanechat odkaz a Ohrada se stará deš na streeta vedle dáma buchnu háčka v rohu dává já já mával sotva dvanáct v ruce páva v mysli názor její cesta není správná se jí zdráhám - neuznávám doteď hegeš neužívám - neprodávám TIMMY: Většině tu jde jenom o cash prachy prachy honem ke mě poběž nejsnadnější cesta je párno a kokeš zbraně tak co chceš co si asi vybereš? věcí tu proběhlo tolik ve dne v noci poslouchej pocit musel sem složit poctu sklonit vyjádřit se k životu tady ITALIBAN: Velká Ohrada, naše galaxie, težká pohoda, v base jsou ty zmije, tady se skryje jen ten, kdo to dobře zná, ben ten, vlastní pravidla, poděly, žádný krádeže, devět planet právě že, vstup tu hlídaj dvě věže benga, sanitka, záchranka, sativka, ta kytka, zas bitka, brka ze zbytka, pak zas do fitka brko a svaly, shoutout pro všechny ty pičez, co u Kayla spaly KAYL: "Velká Ohrada - mříže kleci zároveň svoboda" Devět klecí v jedný třináct odstínů šedi tři krát tři se člení a ty příběhy co stěny vědi mísí množství situací cigáni maj nácky za cíl krysy zvrací - karma vrací špatní činy časem splácí u ní není milodarství stejně každej bere za svý polovina hledá v bednách eště kousek svýho štěstí to tam neni což oni vědi daj rači maty než hlídat děti zažil to taky nejde se divit docházej prachy chytěj se tradic TIMMY: Italiban pan všech madam zafree vám nedam nerozdám žádnej Tyl ani Kryl ale Kayl A Timmy společně se Sunnym Drawlerem a Marrym paneláky - panely - panáky rumy a brka z trafky udiveny za tři na hřišti sucháč jak na poušti poslouchali rap a čekali na dny další ITALIBAN: Tady se vaří perník, ted´ víc než dřív, tak se nediv, plnoletost třináct let, pak jde sát fet, každej v prachách chce se válet, to nestačí, dřít a vidět svět z perspektivy ptačí, mít cíl, pak je to snažšíí TROIS KAYL: Tři VO my domov náš naše moto držet se vždy my tři pohromadě hlavní princip - tak to pochop tak to začlo TROIS prototyp první druhej třetí každej z nás byl malej kid co neměl nic a chtěl furt víc než sen svůj snít real to prostě mít to co nemohli sme neměli sme dřív teď už TROIS jako team už ne start spíš cíl jestli je ten bastard osud tak my mu deme vstříc třináct sektor pořád real šeď a beton jeho gear třináct sektor pořád real šeď a beton jeho gear

Ohrada

Ohrada

Provided to YouTube by Believe SAS Ohrada · Kamarádi Choceň To Naše Mládí ℗ Multisonic Released on: 1994-11-16 Author: Wabi Ryvola Composer: Wabi Ryvola Auto-generated by YouTube.

nzm ohrada

nzm ohrada

Farmářský den na Základní škole Vsetín, Ohrada 1876

Farmářský den na Základní škole Vsetín, Ohrada 1876

Zrekonstruovaný byt 3+kk, Praha 5 - Velká Ohrada

Zrekonstruovaný byt 3+kk, Praha 5 - Velká Ohrada

Nabízíme jižně orientovaný, velmi světlý a pozitivní byt o dispozici 3+kk. Byt prošel rekonstrukcí, při které byla původní dispozice 3+1 změněna na současnou 3+kk s šatnou. Z bytu je ničím nerušený, příjemný, panoramatický výhled do okolí, na školku a Prokopské údolí, což jako celek tvoří jeho výraznou přidanou hodnotu. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Možnost okamžitě se nastěhovat! V případě, že hledáte bydlení, kde budete mít vše po ruce, školu i školku za rohem, výlety na kole před nosem a které se stane vaším vlastním domovem, jste na správné adrese.

Akademie - 40. výročí ZŠ Ohrada

Akademie - 40. výročí ZŠ Ohrada

Akademie - 40. výročí ZŠ Ohrada

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE