Marsyas - Zmrzlinář

Marsyas - Zmrzlinář

Marsyas je legendární folkrocková skupina. Své jméno převzala z řeckých bájí - od nešťastného satyra Marsyáse.Po celou dobu je v kapele pouze Zuzana Michnová. Ta v roce 1971 tvořila folkové duo s Jiřím Jeřábkem, ke kterému se později přidal Petr Kalandra a Jeřábka nahradil Oskar Petr.

Marsyas - Zuzana Michnová - Sám ví líp

Marsyas - Zuzana Michnová - Sám ví líp

Kalivo - Zmrzlina na E49

Kalivo - Zmrzlina na E49

Jelikož se blíží sezóna zmrzliny a na cestách vidíme zatím ještě zavřené stánky, vydáváme tuhle ódu, na námi nejvíce navštěvovaný stánek, jako opening song pro všechny podobné prodejce točené zmrzliny. Hudba a text inspirován hymnou FK Junior Strakonice. Lyrics: Další léto, další boj My zmrzlinu natočíme jako stroj My jsme stánek na ice cream Gurmána natočíme nepářem se s tím Co je víc? Co je víc? Co je víc než ice cream ze Sedlic Jahoda a vanilka všichni ji jí a všem chutná Ten nej ice cream v republice, my jsme zmrzlina ze Sedlice Kopec, kornout objednáš A další už se veze, než se rozkoukáš My jsme cream co všem chutná A když ne, tak se nikdy nevzdává Co je víc ? Co je víc ? Co je víc než ice cream ze Sedlic? Jahoda a vanilka všichni ji jí a všem chutná Ten nej ice cream v republice MY jsme zmrzlina ze Sedlice Jahoda a vanilka Všichni ji jí a všem chutná Ten nej ice cream v republice, my jsme zmrzlina ze Sedlice Heej

TAKTICI USA Zmrzlina

TAKTICI USA Zmrzlina

Viete o com spievame

Zmrzlinar

Zmrzlinar

xD

zmrzlinar.wmv

zmrzlinar.wmv

tak to je strasneeeeeeeeeee!!!!!!!!!

Turecky zmrzlinar

Turecky zmrzlinar

Turecky zmrzlinar

České Dědictví UNESCO - spot "Duše památek"

České Dědictví UNESCO - spot "Duše památek"

Na tomto spotu jsem pracoval jako 3d Animátor a také jsem dělal animační kostry "RIGy". Text z webu Unesca: Do světa se v polovině října rozletěl reklamní spot, který má za úkol představit Českou republiku jako UNESCO velmoc a má nalákat potenciální klienty k návštěvě. To vše ve spotu dlouhém 60 sekund s kratší variantou 30 sekund. Sdružení České dědictví UNESCO si natočení spotu i jeho odvysílání v několika zemích světa může dovolit především díky dotaci z Evropských fondů. Při výběrovém řízení na dodavatele spotu bylo jasné, že musí zvítězit „dobrý nápad" a zcela jistě nebude stačit pouhý výčet památek a destinací vhodných k návštěvě. Vítězný koncept firmy CONO s.r.o. KLUCIvespolek z Kolína je založen na tezi:" Všechny památky, architektura, sochy, malby překypují vlastní silnou vnitřní energií, kterou dnes obdivujeme, kvůli které jsou tyto památky jedinečné, výrazné, nezapomenutelné. Žijí svým vlastním životem, zcela nezávislým na čase a prostoru. Zastavit se, na chvíli se zahledět a občas, občas se nám podaří koutkem oka tento jev, toto bohatství, zahlédnout. Stačí otevřít svou mysl, pozorně se dívat....a vidět!" Sochy a obrazy ve spotu „ožívají". Jednou je to chrlič na chrámu sv. Barbory, který si chce líznout zmrzliny od procházející holčičky, podruhé pes ze slavného obrazu Apollona a Marsyas od Tiziana, který zavětří vůni uzeniny z bagety návštěvníka. Tyto výjevy uzavírá přehled obrázků všech dvanácti památek UNESCO v České republice a slogan:"Open your mind and catch our spirit!" s českým ekvivalentem „Nahlédněte do duše našich památek!". Kampaň běží od poloviny října do poloviny prosince na satelitních televizích v ČR, SR, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku, Slovinsku a Španělsku (s přesahem do Portugalska). Počítáno je s kombinací stanic, které během asi 1300 repríz osloví diváky především se zájmem o cestování a poznávání nových míst: National Geographic, Discovery Channel, Viajar TV, TV Spektrum a AXN. Pro zájemce bude spot ke stažení i na nových webových stránkách www.unesco-czech.cz. Věříme, že spot přispěje nejen k prodloužení turistické sezóny v městech UNESCO, ale že může být i dobrým návodem pro plánování dovolené na příští rok.

Turecký zmrzlinář těžce trollí zákazníky Extracafe.cz

Turecký zmrzlinář těžce trollí zákazníky Extracafe.cz

Ťučejns - Dobré Pití ft. Kvejvo, Zmrzlinář

Ťučejns - Dobré Pití ft. Kvejvo, Zmrzlinář

origo song: https://www.youtube.com/watch?v=hXs1fWCgOW4

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE