Jan Šmíd - Kde jsou hvězdy nejblíž (Mluvené slovo, Audiokniha, AudioStory, Audioknihy)

Jan Šmíd - Kde jsou hvězdy nejblíž (Mluvené slovo, Audiokniha, AudioStory, Audioknihy)

Pokud máte rádi autorovy úspěšné romány Čisté radosti mého života a Návrat čistých radostí, určitě vás nezklame ani tento povídkový příběh, téměř horor, který se odehrává na americkém jihozápadě. Jan Šmíd uměl propojit napětí s humorem i romantikou. Děj je plný záhad a překvapení. Viktor Preiss při této četbě prokázal své opravdu vynikající vypravěčské kvality. Audioknihu na CD si můžete koupit na:http://www.kosmas.cz/knihy/107544/kde-jsou-hvezdy-nejbliz/ Jan Šmíd Kde jsou hvězdy nejblíž čte Viktor Preiss 2 CD, délka 1 hod. 26 min Rok vydání: 2008 (P) 2008 Popron Music s.r.o. Na základě ekluzívní licence s © AudioStory Režie: Jan. Berger Mistr zvuku: Miroš Svatoň Hudba: Leoš Kosek Obsah: CD 1: 1. Kde jsou hvězdy nejblíž I. CD 2: 1. Kde jsou hvězdy nejblíž II.

Guy de Maupassant - Strach (Mluvené slovo, Audiokniha, Audioknihy | AudioStory)

Guy de Maupassant - Strach (Mluvené slovo, Audiokniha, Audioknihy | AudioStory)

Guy de Maupassant Strach čte Ladislav Mrkvička Sbírka povídek jednoho z nejznámějších francouzských spisovatelů, patřících ke skvělým znalcům lidského nitra. Celou audioknihu si můžete koupit na: http://audioteka.cz/strach,produkt.html Nahrávka přináší povídky tematicky spojené se záhadou a úzkostí, což je pro Maupassanta neobvyklé. Jde dokonce o prózy s nádechem hororu, tajemné příběhy lidských duší. Sugestivně je svým hlasem oživil Ladislav Mrkvička.

Jan Werich - Fimfárum

Jan Werich - Fimfárum

Muž, který sázel stromy - Marek Eben

Muž, který sázel stromy - Marek Eben

Půlhodinové vyprávění Marka Ebena z knihy Jeana Giona *Muž, který sázel stromy, doplněné o snímky z původního kanadského animovaného filmu. Vyprávění o člověku, který celým svým bytím žije prací a tvořením. Ač stojí v kontrastu své době, toliko ničivé v období dvou světových válek, naplňuje nejen svůj život krásou a životem samým.. Vkládám opět s vděčností k všem lidem, kteří se podíleli na fragmentech tohoto počinu.

Jules Verne - Cesta kolem světa za 80 dní |Mluvené slovo|

Jules Verne - Cesta kolem světa za 80 dní |Mluvené slovo|

Překlad František Netušil a Josef Pospíšil Dramatizace Tomáš Vondrovic a Jiří Šrámek Hudba Ladislav Štaidl Režie Jiří Šrámek. Osoby a obsazení: vypravěči (Viktor Preiss, Petr Haničinec, Jana Adresíková), Phielas Fogg (Jiří Adamíra), Passepartout (Ladislav Mrkvička), Fix (Petr Nárožný), paní Auda (Hana Maciuchová). Dále účinkují Bohumil Švarc, Svatopluk Beneš, Milan Friedl a Činoherní sbor. Natočeno ve studiu Lucerna v roce 1986. Původní vydání Supraphon 1987 (2LP). Reedice Supraphon v roce 1998 (2CD, AAD, SU 5180-2 812, 2:31:33).

Mark Manson | Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le | Audiotéka.cz

Mark Manson | Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le | Audiotéka.cz

Audiokniha o tom, jak rozpoznat své limity a smířit se s nimi. Celou ji stáhnete na: https://audioteka.cz/go/dumyslne-umeni-yt Délka: 7 hodin 3 minuty Autor: Mark Manson Interpret: David Prachař Kategorie: Osobní rozvoj Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia

Malý princ

Malý princ

Halina Pawlowská: Vlasy na zabití | MLUVENÉ SLOVO CZ

Halina Pawlowská: Vlasy na zabití | MLUVENÉ SLOVO CZ

Rozhlasové hry a četby zdarma na http://www.rozhlas.cz/dvojka/stream/ 00:00:01 Hrabě z Wachau 00:03:51 Moc krásná ve Špindlu 00:07:46 Milenec z Kroupova 00:11:43 Výročí lásky 00:15:34 Hra na co kdyby 00:19:18 Světová umělkyně ve vteřině 00:20:58 Horečka sobotní noci 00:24:20 Vlasy na zabití 00:27:02 I kráva potřebuje vztah 00:30:01 Blbá nálada 00:33:19 Nikdy neříkej nikdy 00:36:32 Pro klid duše 00:40:04 Svatba 00:43:26 Chůva 00:46:42 Zrada 00:49:49 Dobrý skutek 00:52:30 U kadeřnice 00:55:20 Glosa Čte: Halina Pawlowská Foto: Jiřina Mužíková

Vlastimil Vondruška - Msta písecké panny (Detektivka, Audioknihy, Mluvené slovo | AudioStory)

Vlastimil Vondruška - Msta písecké panny (Detektivka, Audioknihy, Mluvené slovo | AudioStory)

Pro informace o dalších audioknihách a novinkách navštivte naše stránky http://www.audiostory.cz . Vlastimil Vondruška Msta písecké panny Celou audioknihu si můžete koupit na: http://audioteka.com/cz/audiobook/msta-pisecke-panny Čtou: David Prachař, Pavel Rímský, Lukáš Příkazký, Vladislav Beneš, Václav Rašilov, Klára Sedláčková Oltová, Milena Steinmasslová, Svatopluk Schuller, Jiří Schwarz, Bohumil Kalva, Otmar Brancuzský, Regina Řandová, René Slováčková, Kristina Jelínková, Jiří Ployhar, Viktor Dvořák, Petr Neskusil Oldřich z Chlumu doprovází českého krále Přemysla II. Otakara s jeho družinou do Prácheňska. U řeky Otavy poblíž města Písek na něj čeká panoš Ota. Je horký letní den, a tak se jde vykoupat. Překvapí ho krásná dívka bez šatů, která mu ze břehu odnese oděv. Tak začíná příběh lásky a zrady, který se odehrává uprostřed spletitých vztahů šlechtického rodu. Kam čert nemůže, nasadí ženu, a to platí pro tento příběh beze zbytku. Míní se tím žena jako objekt neodolatelného svodu, žena, pro kterou je rytíř schopen udělat cokoli včetně těch nejvážnějších hříchů, jakými jsou vraždy. V hlavních rolích dramatizace historické detektivky Vlastimila Vondrušky účinkují David Prachař, Lukáš Příkazký, Pavel Rímský a Vladislav Beneš. V ženských rolích uslyšíte Kristinu Jelínkovou, Kláru Oltovou Sedláčkovou, Milenu Steinmasslovou a další.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE