Proč pocit mám

Proč pocit mám

Oficiální video k CD Harlej University

Harlej - Proč pocit mám [Lyrics]

Harlej - Proč pocit mám [Lyrics]

For them...for Verunka & Simonka :P

Harlej Proč pocit mám?

Harlej Proč pocit mám?

Harlej Proměna

Harlej Proměna

Oficiální klip k CD Harlejland. Produkce: PuppyRecords

Harlej - Proč pocit mám | + text

Harlej - Proč pocit mám | + text

Čus lidi, tohle je zatím ještě klidná písnička! DEJ LIKE, ODBĚR a můžeš i SDÍLET. ODKAZY: Originál: https://youtu.be/hXL5lIE2TFc

Harlej - Tak tady máš,bože,co si chtěl, 20 let - 2015

Harlej - Tak tady máš,bože,co si chtěl, 20 let  -  2015

Záznam koncertu Harlej - 2015

Škwor - Síla starejch vín (oficiální videoklip)

Škwor - Síla starejch vín (oficiální videoklip)

„Síla starejch vín" je video k novému singlu z alba Sliby & Lži. Ke stažení na Supraphonline: http://www.supraphonline.cz/album/12120-sliby-lzi iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/sliby-lzi/id712769753 Google Play Hudba: http://goo.gl/Dti0Yk Text: Síla starejch vín Podle nepsanejch zákonů hledáme něco, co nám nejspíš schází Podle prastarejch pudů, který nás nutěj furt za něčim jít Do stejný řeky nikdy nevstoupíš, klacky sám sobě pod nohy házíš Cos chtěl, máš, stejně dojdeš k poznání Že věci některý jsou neměnný jak síla starejch vín A někdy je tma kolem nás To když zrovna nejsme stálí Najednou blízký jsou si vzdálený To z vočí kouká nám Tak na chvílí stůj, vzpomínej, No a přiznej, taky jsme se báli, co bude dál Každej ctí asi jinej zákon a kdo ví, co nám odvahu dává Každej má asi jinej kód a ty sám zřejmě všechno víš líp Jak když přesadíš starej strom, taky to nebude velká sláva Cos chtěl máš, stejně dojdeš k poznání Že věci některý jsou neměnný jak síla starejch vín A někdy je tma kolem nás To když zrovna nejsme stálí Najednou blízký jsou si vzdálený To z vočí kouká nám Tak na chvílí stůj, vzpomínej, No a přiznej, taky jsme se báli, co bude dál Hudba a text: Petr Hrdlička Režie: Martin Linhart Scénář: Martin Trnka Kamera: Martin Klimpar Střih: Martin Linhart (C) 2014 Supraphon a.s.

Harlej - Pověste ho vejš

Harlej - Pověste ho vejš

Harlej

Harlej Proč pocit mám

Harlej Proč pocit mám

Víkend Rock - Proč pocit mám

Víkend Rock - Proč pocit mám

Cover verze známé skladby skupiny Harlej od kapely Víkend Rock, nahraný na Májové zábavě 3.5.2014 v MC Posilovna Mnichovo Hradiště. Nahráno přístrojem Nokia Lumia 1020. V případě jakéhokoli problému s autorskými právy rád věc vyřeším přes soukromou zprávu nebo email kupelik@seznam.cz, v případě nutnosti video z YT smažu. Věřím však, že to nebude nutné.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE