Jana Musilová - Francouzské šansony

Jana Musilová - Francouzské šansony

Záznam koncertu Jany Musilové a kapely Petra Maláska z brněnského Semilassa (11.10.2016) Hudba a text: Les trois cloches J. Villard/J. Villard La goulante du pauvre Jean - M. Monnot/R. Rouzaud La vie en rose - Louqui/E. Piaf Non, je ne regrette rien - C. Dumont/M. Vaucaire

Chantal Poullain šansony

Chantal Poullain šansony

Chansons - šansony Vystoupení Chantal Poullain zajišťuje www.rock-jazz.cz Chantal Poullain se kromě herectví věnuje hudební dráze. Její šansony - to je hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie. Chantal zpívá jednak svoje vlastní písně, ale také tradiční francouzské šansony s šarmem jí vlastním. Koncertem provází Chantal v češtině a díky svému charismatu okouzlí publikum jak to umí jen ona Les Feuiles Mortés Jacques Prévert Mrtvé listí Ó chtěl bych tolik abys nezapomněla na šťastné dny kdy jsme se milovali Tenkrát byl život krásnější a slunce žhavější než dnes Mrtvé listí smete metař na lopatu Vidíš nic jsem nezapomněl Mrtvé listí smete metař na lopatu stejně jako vzpomínky a žaly a severák je rychle odvane tmou nepaměti Vidíš, nezapomněl jsem písničku, kterou zpívalas jen pro mě Ta písnička je o tobě a o mně Tys milovala mě já tebe Žili jsme jeden v druhém jako v domě já v tobě a ty ve mně Ale život vždycky rozdělí ty kdo se milují bezhlučně pozvolna jak čas běží a moře smaže jejich stopy v písku na pobřeží Mrtvé listí smete metař na lopatu stejně jako vzpomínky a žaly Ale má věrná mlčenlivá láska děkuje životu Miloval jsem tě k smrti ty má krásná na to se nedá zapomenout Tenkrát byl život krásnější a slunce žhavější než dnes a ty jsi byla moje nejněžnější láska Jenomže teď mi zbyly jenom žaly A vždycky uslyším tvou písničku z těch dnů kdy jsem se milovali. Ta písnička je o tobě a o mně Tys milovala mě já tebe Žili jsme jeden v druhém jako v domě já v tobě a ty ve mně Ale život vždycky rozdělí ty kdo se milují bezhlučně pozvolna jak čas běží a moře smaže jejich stopy v písku na pobřeží.

Jane Birkin et Serge Gainsbourg - Je T'aime,...Moi Non Plus

Jane Birkin et Serge Gainsbourg - Je T'aime,...Moi Non Plus

I think for a song like this, a description becomes somewhat meaningless...

Mireille Mathieu

Mireille Mathieu

Mireille Mathieu Hvězda francouzského šansonu vystoupí 16.10. 2016 v Kongresovém centrum Praha.

Hana Hegerová - Ne me quitte pas (live 1988)

Hana Hegerová - Ne me quitte pas (live 1988)

šanson v podání Hany Hegerové známý jako Lásko prokletá, tentokrát ale s původním francouzským textem

Best French Music for a Romantic Dinner (French Cafe Accordion Traditional Music)

Best French Music for a Romantic Dinner (French Cafe Accordion Traditional Music)

PLEASE CLICK THE 🔔BELL TO GET UPDATES AND DON'T FORGET TO ► SUBSCRIBE! ► https://goo.gl/NmmRWe Best French Music for a Romantic Dinner (French Cafe Accordion Traditional Music) ► NEW VIDEOS https://goo.gl/E0ByFC Our French instrumental music can be used for relaxing, background and lyrics café music.. This relaxing music can be used as to dreaming and reminiscing about France and Paris, background music, accordion romantic music, relaxation music or as music for stress relief. Let the beautiful, soothing and inspirational music help you relax! ►SUBSCRIBE: https://goo.gl/NmmRWe ►AWESOME MUSIC COLLECTION!: https://goo.gl/hJHc3r All rights reserved. Music is Copyrighted.

Zaz - Je veux

Zaz - Je veux

Lire l'interview de Zaz: https://bit.ly/2Kz2r9k Abonnez-vous pour plus de Lives : http://bit.ly/LeFigaroYouTube Zaz est l'invitée du Figaro dans le Live.

Lara Fabian - je suis malade. České titulky. ( Sous titres tcheque par ADAM..)

Lara Fabian - je suis malade. České titulky. ( Sous titres tcheque par ADAM..)

Jedna z nejlepších frankofonních zpěvaček Lara Fabian je nemocná. A já zase z ní a z její "expresion"... Naše zpěvačky a la "oživlé zombie" se můžou jít zahrabat...A nekamenujte mě za překlad.. Kdo chce, může si to přeložit sám:)) ( Jsem idealista a odpůrce otrockých překladů..)

Gilbert Bécaud - Nathalie

Gilbert Bécaud - Nathalie

Scopitone de 1964.

Chantal Chansons

Chantal Chansons

ukázka z CD Chantal Chanson listopad 2016. Objednávky CD, domluvení koncertů Chantal Poullain www.rock-jazz.cz Doprovází skupina Štěpána Markoviče. Chantal Poullain se kromě herecké dráhy věnuje francouzským šansonům. Hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, šansonově - jazzově laděná kapela a atmosféra sladké Francie - to jsou atributy charakterizující Chantal hudební svět. Chantal zpívá jednak svoje vlastní písně, ale zejména tradiční francouzské šansony, a to s šarmem jí vlastním. Každý tón nabíjí posluchače pozitivní energií, které má Chantal na rozdávání. CD

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE