Elan - Láska moja

Elan - Láska moja

Music video by Elan performing Láska moja. (C) 2003 BMG Czech Republic s.r.o.

Elán - Ak nie si moja

Elán - Ak nie si moja

Pro všechny z nás, kteří mají rádi tuhle nádhernou písničku a taky mají někoho pro koho by udělali vše na světě!

Voda čo ma drží na vodou

Voda čo ma drží na vodou

klip z filmu Fontána pre Zuzanu 3

Marika Gombitová - Vyznanie, 2002

Marika Gombitová - Vyznanie, 2002

http://www.marikagombitovaofficial.com Finále "Miss ČR 2002" v Brne, 6. 4. K piesni VYZNANIE zložil hudbu Janko Lehotský, autorom textu je Kamil Peteraj. Pochádza z debutovej LP platne Mariky Dievča do dažďa (1979, Opus), aktuálne na remastrovanom 2CD Collectors Edition – Dievča do dažďa http://www.opus.sk/opus/eshop/0/3/5/195-Gombitova-Marika-Dievca-do-dazda-Rainy-Day-Girl alebo na výberovom albume Vyznanie http://www.opus.sk/opus/eshop/0/3/5/198-Gombitova-Marika-Vyznanie So skladbou Vyznanie Marika získala Striebornú Bratislavskú lýru '79 a Zlatú hlavnú cenu na festivale Intervízie Sopot '80. Vyznanie sa stalo v r. 2007 aj Hitom storočia.

Leonard Cohen - Hallelujah (Live In London)

Leonard Cohen - Hallelujah (Live In London)

Leonard Cohen - Hallelujah (Live In London) (Official Video) Listen on Spotify: http://smarturl.it/lc_spotify Listen on Apple Music: http://smarturl.it/lc_apple Amazon: http://smarturl.it/lc_amu YouTube Music: http://smarturl.it/lc_ytm Facebook: https://www.facebook.com/leonardcohen Official Website: https://www.leonardcohen.com Lyrics: Now I've heard there was a secret chord That David played, and it pleased the Lord But you don't really care for music, do you? It goes like this, the fourth, the fifth The minor fall, the major lift The baffled king composing "Hallelujah" Hallelujah, Hallelujah Hallelujah, Hallelujah Your faith was strong but you needed proof You saw her bathing on the roof Her beauty and the moonlight overthrew you She tied you to a kitchen chair She broke your throne and she cut your hair And from your lips she drew the Hallelujah Hallelujah, Hallelujah Hallelujah, Hallelujah Baby I have been here before I know this room, I've walked this floor I used to live alone before I knew you I've seen your flag on the marble arch Love is not a victory march It's a cold and it's a broken Hallelujah Hallelujah, Hallelujah Hallelujah, Hallelujah There was a time you let me know What's really going on below But now you never show it to me, do you? And remember when I moved in you The holy dove was moving too And every breath we drew was Hallelujah Hallelujah, Hallelujah Hallelujah, Hallelujah You say I took the name in vain I don't even know the name But if I did, well really, what's it to you? There's a blaze of light in every word It doesn't matter which you heard The holy or the broken Hallelujah Hallelujah, Hallelujah Hallelujah, Hallelujah Maybe there's a God above But all I've ever learned from love Was how to shoot at somebody who outdrew you And it's not a cry that you hear at night It's not somebody who's seen the light It's a cold and it's a broken Hallelujah Hallelujah, Hallelujah Hallelujah, Hallelujah I did my best, it wasn't much I couldn't feel, so I tried to touch I've told the truth, I didn't come to fool you And even though it all went wrong I'll stand before the Lord of Song With nothing on my tongue but Hallelujah Hallelujah, Hallelujah Hallelujah, Hallelujah

Mária Čírova & Peter Bažík - Kto vie

Mária Čírova & Peter Bažík - Kto vie

Vypočuj si nový zimomriavkový slovenský hit! Mária Čírová a Peter Bažík exkluzívne na Exprese naživo zaspievali pesničku „Kto vie“ z televízneho seriálu Divoké kone.

Jaromír Nohavica - Mám jizvu na rtu

Jaromír Nohavica - Mám jizvu na rtu

Jaromír Nohavica: Jsem příliš starý na to, abych věřil v revoluci a svoji velkou hlavu těžko skryju pod kapucí a nechutná mi, když se vaří předvařená rýže, v náprsní kapse nosím ventinol na potíže. Jak to tak vidím, asi těžko projdu uchem jehly a lesem běhám tak, aby mě vlci nedoběhli a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, mám jizvu na rtu, když při mně stál. Sako mám od popílku, na kravatě saze, mé hrubé prsty neumí uzly na provaze a když mi občas tečou slzy, hned je polykám a tančím jen tak rychle, jak hraje muzika, mé oči mnohé viděly a ruce mnohé měly a srdce stydělo se, když salvy slávy zněly a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál. Mluvil jsem s prezidenty, potkal jsem vrahy, nahý jsem na svět přišel a odejdu nahý, v patnácti viděl jsem, jak kolem jely ruské tanky a v padesáti nechával si věštit od cikánky a dříve, než mě přijme svatý Petr u komise, básníkům české země chtěl bych uklonit se a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál V Paříži četl jsem si ruskou verzi L´Humanité a z bible zatím pochopil jen věty nerozvité, v New Yorku chyt´ jsem koutek od plastových lžiček, ale nejlepší káva je v Hypernově U rybiček, trumfové eso v mariáši hážu do talónu a chtěl bych vidět Baník, jak poráží Barcelonu a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál. Někteří lidi mají fakt divné chutě, ale já, lásko má, stále stejně miluju tě, když hážeš bílé křemenáče na cibulku, když zvedáš prst jako dirigentskou hůlku. A i když mě to táhne tam a tebe občas jinam, na špatné věci pro ty dobré zapomínám a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál.

Desmod-Niekto-Ti-to-povie-skor-než-ja

Desmod-Niekto-Ti-to-povie-skor-než-ja

Desmod-Niekto-Ti-to-povie-skôr-než-ja

Elan - Neviem byt sam /videoclip/

Elan - Neviem byt sam /videoclip/

Elán - Neviem byť sám, videoklip

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE