Buty - Krtek (videoclip)

Buty - Krtek (videoclip)

Music video by Buty performing Krtek. (C) 1997 BMG Ariola ¼R/ SR

Buty - Vrána

Buty - Vrána

Další "zvířátkový" kreslený klip z mojí produkce je tu! Opět jsou použity vlastnoručně kreslené obrázky focené digitálním fotoaparátem. Tentokrát jsou však obarvené a upravené v programu Gimp a poskládané dohromady s přidanou hudbou (od skupiny Buty) v programu Kdenlive, to vše v OS Ubuntu 9.04. Oproti předchozímu kreslenému klipu (Dlažební kostka) je tento barevnější a pohyblivější, takže se vám snad bude líbit.

Richard Müller - Srdce Jako Kníže Rohan

Richard Müller - Srdce Jako Kníže Rohan

ruličky!!! . . . Měsíc je jak Zlatá bulla sicilská. Stvrzuje, že kdo chce, ten se dopíská. Pod lampou jen krátce, v přítmí dlouze zas... Otevře ti kobera a můžeš mezi nás. Moje teta, tvoje teta, parole... Dvaatřicet karet křepčí na stole. Měsíc svítí sám a chleba nežere. Ty to ale koukej trefit, frajere. Protože Dnes je valcha u starýho Růžičky. Dej si prachy do pořádný ruličky. Co je na tom, že to není extra nóbl byt? Srdce jako kníže Rohan musíš mít. Ať jsi přes den docent nebo tunelář, herold svatý pravdy nebo jinej lhář, tady na to každej kašle zvysoka. Pravda je jen jedna. Slova proroka říkaj, že Když je valcha u starýho Růžičky, budou vcelku na nic všechny řečičky. Buďto trefa, nebo kufr. Smůla, nebo šnit. Jen to srdce jako Rohan musíš mít. Kdo se bojí, má jen hnědý kaliko. Možná občas nebudeš mít na mlíko, jistě ale poznáš, co jsi vlastně zač. Svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč. A proto ať je valcha u starýho Růžičky, nebo pouť až k tváři Boží rodičky, ať je válka, červen, mlha, bouřka nebo klid, srdce jako kníže Rohan musíš mít. Dnes je valcha u starýho Růžičky když jsi malej, tak si stoupni na špičky. Malej nebo nachlapenej, Cikán, Brňák, Žid - Srdce jako kníže Rohan musíš mít.

J.A.R. - Jsem Pohodlný (Video)

J.A.R. - Jsem Pohodlný (Video)

Music video by J.A.R. performing Jsem Pohodlný. (C) 2002 Sony Music / Bonton

Wanastowi Vjecy - Sbírka zvadlejch růží [HQ]

Wanastowi Vjecy - Sbírka zvadlejch růží [HQ]

song od skupiny wanastowi vjecy. klasika jak sviňa ;-)

Čechomor - Proměny

Čechomor - Proměny

live

Aleš Brichta - Dívka s perlami ve vlasech

Aleš Brichta - Dívka s perlami ve vlasech

Videoklip k písni Dívka s perlami ve vlasech

Buty - Trumpeta

Buty - Trumpeta

Music video by Buty performing Trumpeta. (C) 1997 BMG Ariola ¼R/ SR

Bratříčku zavírej vrátka

Bratříčku zavírej vrátka

Jako další zapůjčenou desku uvádím legendární Bratříčku Zavírej Vrátka. Lp jsem záměrně neupravoval neboť původní Lp vyšlo v roce 1968 ovšem tehdejší mocipáni distribuci zakázaly,a ven se dostalo jen pár set výlisků. Toto je LP které vyšlo v roce 1990 po tzv.sametové revoluci. 1) Bratříčku zavírej vrátka 2) Král a klaun 3) Salome 4) Veličenstvo Kat 5) Důchodce 6) Anděl 7) Morituri te Salutant 8) Pieta 9) Podivná ruleta 10)Znamenbí doby 11)Píseň neznámého vojína 12)Nevidomá Dívka 13)Jeřainy 14) Pasážová revolta

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE