Leštění světlometů

Leštění světlometů

Leštění (renovace) poškozených světlometů u automobilů pomocí leštících tekutých past aplikovaných na filcové nebo molitanové disky. Další využití na zaleštění poškození plastů a laků.

Řezání dlažby diamantovým kotoučem Evolution Ceraspeed

Řezání dlažby diamantovým kotoučem Evolution Ceraspeed

Řezání velmi tvrdé slinuté dlažby diamantovým kotoučem Evolution Ceraspeed DRONCO. Jedná se o extra tenký kotouč se speciální geometrií, s výškou řezného obvodu 10 mm. Vyniká plynulým rychlým a čistým řezem s minimální ztrátou řezaného materiálu. Více na http://eshop.abrasiv.cz.

Jak používat honovací kartáče FLEX-HONE

Jak používat honovací kartáče FLEX-HONE

Kartáče FLEX-HONE jsou honovací nástroje pro zvýšení kvality povrchu vnitřních válcových otvorů a odstranění otřepů u vrtaných otvorů. Využijete je například v automobilovém odvětví při úpravách a opravách válců motorů, brzdových kotoučů (FLEX-HONE v čelním provedení), hydraulických válců, vnitřních povrchů zbraní a hudebních nástrojů. Vybírat můžete z 8 druhů brusiva, 11 stupňů zrnitosti a široké rozměrové škály nástrojů pro otvory o průměrech od 4 do 914 mm. Postup použití: Flexibilní kartáče FLEX-HONE můžete upnout do vrtačky nebo jiného vhodného stroje. Kartáč má vždy nepatrně větší průměr než obráběný otvor – rozměr uvedený na obalu FLEXHONE udává pro jaký průměr otvoru je kartáč určen. Následně naneste na kartáč kvalitní olej (doporučujeme Flex-Hone oil) a spusťte jej. Kartáč se musí otáčet ještě předtím, než ho vsunete do otvoru a také po celou dobu co je v kontaktu s výrobkem. Poté jej prostrčte skrz otvor ven a zase nazpět. Tento pohyb opakujte 5-60x, ne však déle než 10-45 sekund. Střídejte přitom režim otáček (po směru a proti směru hodinových ručiček). Kartáč FLEX-HONE byste měli udržovat v rozmezí 60-1200 ot/min (hodnotu 1200 otáček nikdy nepřesahujte!). Čím menší je čištěný otvor, tím větší otáčky jsou potřeba. Doporučujeme začít v rozmezí 500-800 ot/min a vyzkoušet, jaká hodnota bude pro váš předmět optimální. Po každém honování umyjte předmět s pomocí nylonového kartáčku a vlažné mýdlové vody. Následně jej osušte čistým hadříkem. Na honovaný povrch nakonec zlehka naneste olej proti vzniku koroze. http://eshop.abrasiv.cz/dratene-kotouce-a-kartace/honovaci-kartace-flex-hone

Kombinované lamelové kotouče RCD

Kombinované lamelové kotouče RCD

Kombinované lamelové kotouče RCD jsou kotouče pro broušení a leštění svárů na nerezové oceli v jednom kroku. Pro dosažení kvalitního povrchu už tak nepotřebujete několik různých nástrojů. S kombinovanými RCD kotouči dosáhnete vždy perfektních výsledků! Kotouče se používají při nižších otáčkách (3000 otáček za minutu) a nižším úhlu broušení (30 stupňů). Díky tomu se snadněji vyvarujete chybám, nekontrolovatelného procesu broušení a máte větší pracovní plochu. Kromě toho doporučujeme měnit směr broušení. Kombinované lamelové kotouče RCD seženete v eshopu ABRASIV. http://eshop.abrasiv.cz/index.php?sort=price&ref=80&qs=rcd&x=0&y=0

Lamelové kartáče Bristle

Lamelové kartáče Bristle

Unikátní alternativa k běžným drátěným kartáčům. Rychlejší a efektivnější odstranění nátěrů a čištění svárů v těžko dostupných místech. Čištění bez poškození obrobku. Kartáče jsou složeny z vyměnitelných lamel ze speciálního plastu s keramickým zrnem Cubitron.

FLEX-HONE honovací kartáče

FLEX-HONE honovací kartáče

Honovací kartáče FLEX-HONE jsou flexibilní kartáče, které slouží pro zvýšení kvality povrchu vnitřních válcových otvorů a odstranění otřepů u vrtaných otvorů. FLEX-HONE kartáče jsou složeny z brusných kuliček, které jsou umístěny na koncích pružných nylonových vláken. Varianty nástrojů FLEX-HONE zahrnují 8 druhů brusiva, 11 stupňů zrnitosti a širokou rozměrovou škálu pro práci s různými materiály a rozměrovými požadavky. Jsou používány například v automobilovém odvětví při úpravách a opravách válců motorů, brzdových kotoučů (FLEX-HONE v čelním provedení), hydraulických válců, vnitřních povrchů zbraní a hudebních nástrojů. http://eshop.abrasiv.cz/dratene-kotouce-a-kartace/honovaci-kartace-flex-hone

Kartáč na čištění teras

Kartáč na čištění teras

Čištění teras kartáčem s tynexovými vlákny. Kartáč je určen do brusky HUMMEL. Kartáč terasy očistí, odstraní třísky a dřevo vyhladí. Další využití je na kartáčování měkkého dřeva.

Multifunkční stolní pásová bruska NS LB50

Multifunkční stolní pásová bruska NS LB50

Multifunkční stolní pásová bruska pro broušení na volném pásu (mezi rameny) nebo na kontaktním kotouči. Je vhodná pro broušení rovných i tvarovaných obrobků, odjehlování, přebrušování svarů atd. Její obsluha je velmi snadná, právě tak jako výměna brusného pásu. Při broušení lze obrobek opírat o podložku nebo držet v ruce. Bruska musí být pevně ukotvena na pracovní stůl nebo podstavec. Výhradním dovozcem brusky NS LB50 do ČR a SR je společnost ABRASIV, a.s. Více informací o stroji naleznete na http://pasove-brusky-abrasiv.cz/ns-lb50.

Pokládka masivní bambusové podlahy

Pokládka masivní bambusové podlahy

Pokládka masivní bambusové podlahy vertikal přírodní a vertikal káva. Podlaha je celoplošně přilepená.

Řezání kolejnic diamantovým kotoučem DiamondX

Řezání kolejnic diamantovým kotoučem DiamondX

Řezání kolejnic speciálním diamatovým kotoučem DiamondX, určeným pro tento druh operací. Tento diamantový kotouč, který je k dispozici v průměrech 350 a 400 mm, se vyznačuje mimořádně vysokým výkonem a životností.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE