Krimin makaber ne Korce e kreu 22 vjecarja, rrefen nena biologjike (pjesa 2)

Krimin makaber ne Korce e kreu 22 vjecarja, rrefen nena biologjike (pjesa 2)

Pjesa 1 Ngjarja makaber e familjes Toshi ne Korce, babai mbyt fëmijët dhe var veten (pjesa 1) https://youtu.be/g3binqDCfN0 Ngjarja makabre ne ndodhi ne Korce, ku humben jeten dy te mitur dhe babai I tyre, eshte serish tema e emisionit “Me zemer te hapur”. Mimoza Gremi ne nje rrefim ekskluziv ngre akuza te renda mbi te bijen e saj, Marsela Toshi. Krimin makaber ne Korce e kreu 22 vjecarja, rrefen nena biologjike. Ne studion emisionit nene e bije perballen live

VRASJA NE DURRES, AUTORI PRANON KRIMIN

VRASJA NE DURRES, AUTORI PRANON KRIMIN

33. Rozsudok smrť (Najväčšie kriminálne prípady Slovenska)

33. Rozsudok smrť (Najväčšie kriminálne prípady Slovenska)

VŠETKY ČASTI: http://www.facebook.com/pages/Najv%C3%A4%C4%8D%C5%A1ie-krimin%C3%A1lne-pr%C3%ADpady-Slovenska-online-vide%C3%A1/200746873337611?bookmark_t=page

36 - Neobjasnená smrť kurtizány (Najväčšie kriminálne prípady Slovenska) 1/2

36 - Neobjasnená smrť kurtizány (Najväčšie kriminálne prípady Slovenska) 1/2

Odkazy na všetky časti na facebookovej skupine: http://www.facebook.com/pages/Najv%C3%A4%C4%8D%C5%A1ie-krimin%C3%A1lne-pr%C3%ADpady-Slovenska-online-vide%C3%A1/200746873337611?sk=wall

Vranë kushëririn dhe i plagosin vëllezërit, s'pendohen për krimin

Vranë kushëririn dhe i plagosin vëllezërit, s'pendohen për krimin

Ndërsa nuk kanë shfaqur shenja pendese për krimin e kryer Nik e Çesk Muri, babë e bir, autor të vrasjes së të afërmve të tyre, Gjin Murit dhe të plagosjes së vëllait të viktimës Aleks Murit. Ata janë shfaqur para Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, e cila ka dhënë edhe masën e sigurisë "Arrest me burg" për dy të pandehurit. Vrasja u shënua në 10 korrik në fshatin Vukatanë në Shkodër, si pasojë e një konflikti pronësie mes dy familjeve, kushërinj me njëri-tjetrin, mbeti i vdekur Gjin Muri dhe u plagos njëri prej dy vëllezërve të tij. Nik Muri ka kërkuar shpalljen të paligjshëm arrestin në flagrance të të birit, pasi sipas tij 23-vjeçari Çesk Muri është përfshirë në konflikt pasi u dhunua më parë nga viktima dhe vëllai i tij, ndërsa ka shtënë me armë në ajër për të trembur agresorët. Pretendimi i tij u hodh poshtë nga kryesuesja e seancës gjyqësore e cila shpalli të ligjshëm arrestimin e Nik Murit dhe caktimin e masës së sigurisë "Arrest me burg", ashtu si edhe për djalin e tij 23-vjecarin Çesk Murin, i cili u paraqit para gjykatës me shenja të dukshme dhune. Ndaj Nik Murit rëndon akuza për "Vrasje brenda familjes", ndërsa ndaj djalit të tij Çesk Muri "Vrasje brenda familjes dhe armë mbajtje pa leje".

“S’MUND TË DUROJA MË TRADHTITË”, VRAU GRUAN, LAVDOSHI RRËFEN KRIMIN

“S’MUND TË DUROJA MË TRADHTITË”, VRAU GRUAN, LAVDOSHI RRËFEN KRIMIN

Web: http://zjarr.tv/ Facebook: https://facebook.com/ZjarrTelevizion Instagram: https://www.instagram.com/zjarr.tv/

Goditja e të ‘fortëve’/ Xhafaj jep mesazhin e fundit: Nuk ishte show, por përballje me krimin

Goditja e të ‘fortëve’/ Xhafaj jep mesazhin e fundit: Nuk ishte show, por përballje me krimin

Drejtori i Departamentit për Sigurinë Publike, në Policinë e Shtetit, Gjovalin Loka përmes një deklarate për mediat ka prezantuar rezultatet e aksionit “Ndëshkimi i të fortëve” për javën e fundit. Në 7 ditët e fundit janë arrestuar 54 persona, të identifikuar me precedentë kriminalë, prishës të rendit, të konsideruar si “Të fortë’, për armëmbajtje, ndërsa 19 ishin në kërkim kombëtar apo ndërkombëtar. Konkretisht: - 12 persona të arrestuar, me precedentë penalë; - 19 persona të shpallur në kërkim kombëtar apo ndërkombëtar; - 18 të arrestuar, si prishës të rendit. - 5 të arrestuar për akuzën e “armëmbajtjes pa leje” Ndër provat e sekuestruara gjatë kontrolleve të ushtruara gjatë javës që lamë pas në akset rrugore, banesa, lokale janë sekuestruar: - 8 armë zjarri; - rreth 3.6 kg kokainë e heroinë;

Pranon krimin, Mjacaj rrëfen ngjarjen: Svatos tentoi të më merrte kallashnikovin, i qëllova-Ora News

Pranon krimin, Mjacaj rrëfen ngjarjen: Svatos tentoi të më merrte kallashnikovin, i qëllova-Ora News

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Sokol Mjacaj ka pranuar në polici vrasjen e çiftit çek, 27-vjeçarit Michael Svatos dhe 36-vjeçares Ana Kosinova. I pyetur nga efektivët në komisariatin e Shkodrës, pak pas arrestimit të tij që u krye në orën 16:00 të së dielës, 20-vjeçari ka rrëfyer dhe mënyrën si ndodhi vrasja e dyfishtë, ndërsa ka pohuar se qëllimi ka qenë vjedhja e makinës tip fuoristradë “Nisan” 4×4. Pasi ka parë mjetin e ndaluar në fshatin e tij të lindjes në Lotaj të Dukagjinit, Sokol Mjacaj ka hipur bashkë me turistët nën kërcënimin e armës tip kallashnikov që mbante me vete. Por në rrugën e Prekalit, turisti çek Michael Svatos ka tentuar t’i marrë automatikun. Në këtë moment 20-vjeçari ka qëlluar duke vrarë fillimisht 27-vjeçarin dhe më pas të dashurën e tij Anën. Sokol Mjacaj u arrestua nga policia pas rrethimit dhe krehjes së imtësishme të zonës. Lindur dhe banues në Lotaj të Dukagjinit, ai u kap në një banesë dy katëshe në fshatin Grudë e Re. Mësohet se fillimisht autori i dyshuar negocioi, duke kërkuar siguri për jetën e tij, dhe më pas ka dalë nga vendi ku fshihej. Kanë qenë rreth 350 forca policie, mes tyre FNSH, RENEA, të pajisur me snajpera, të cilat u angazhuan për kapjen e Sokol Mjacajt. Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/sokol-mjacaj-svatos-tentoi-te-me-merrte-kallashnikovin-i-qellova/

Vrau shokun me çekiç, autori: Pendohem për krimin, i kërkoj falje familjarëve, më dënoni

Vrau shokun me çekiç, autori: Pendohem për krimin, i kërkoj falje familjarëve, më dënoni

FIER - Albert Zekaj, 32-vjeçari i cili në qershor 2017 vrau shokun e tij Kreshnik Beqiraj, duke e goditur me çekiç në kokë, është lënë në burg nga Gjykata e Fierit. "Pendohem për krimin, i kërkoj falje familjarëve. Gjykata të më dënojë", është shprehur ai përpara trupit gjykues të kryesuar nga gjyqtarja Marsela Dervishi, prokurore, Suela Beluli dhe avokatit mbrojtës të të pandehurit, i caktuar nga gjykata, Ardian Abazi. Me pranga në duar dhe kokën ulur, ai është shoqëruar nga forca të shumta policie për në ambientet e Gjykatës së Fierit. Kreshnik Beqiraj jetonte me autorin e krimit, ndërsa prej 8 muajsh ai ishte zhdukur në mënyrë të mistershme. Trupi i pajetë i Beqirajt u zbulua dy ditë më parë në një kanal, ndërsa u zbardh edhe ngjarja ku autor i krimit rezultoi se ishte shoku i tij i dhomës me të cilin ndante qiranë mujore.

ZBARDHET NGJARJA E KAVAJES,SAIMIR KURTI PRANON KRIMIN,U ZUNE PER NJE PARKIM LAJM mpg

ZBARDHET NGJARJA E KAVAJES,SAIMIR KURTI PRANON KRIMIN,U ZUNE PER NJE PARKIM LAJM mpg

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV. Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë rekord, nga gazetarët tanë në terren 24 orë gjatë 7 ditëve të javës.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE