09 salvator 128

09 salvator 128

18.1.2009 evangelicky kostel Praha 1, U Salvatora pisen Ticho - venovana Janu Palachovi 1969

10 ticho jednou budem dal

10 ticho jednou budem dal

40 let Jan Palach Koncert Spiritual Kvintet / Bohdan Mikolasek Praha, theol. fakulta UK - 14.1.2009 http://mikolasek.cz/ticho/video/BMSK Bohdan Mikolášek "TICHO" SK "Jednou budem dál"

KAREL GOTT MIX PÍSNÍ v podání Jana Mlčocha 2 část

KAREL GOTT MIX PÍSNÍ  v podání  Jana Mlčocha 2 část

Česká televize natočila hodinový medailonek o imitátoru Janu MLČOCHOVI 30 MIN ZÁZNAM.VE KTERÉM ZPÍVÁM PÍSNĚ KARLA GOTTA V JEDNÉ Z NICH I V, HAVLA, L. SOBOTU, J. BEJVLA, V. KLAUSE, M.ZEMANA...

Kam tenkrát šel (můj bratr Jan)

Kam tenkrát šel (můj bratr Jan)

Karel Gott

Bohdan Mikolášek - Dům, kde bydlí láska

Bohdan Mikolášek - Dům, kde bydlí láska

David Uličník - Znamení - Chrám U Salvátora 2009

David Uličník - Znamení - Chrám U Salvátora 2009

David Uličník - dvd Tenor bez fraku, píseň Znamení. Chrám U Salvátora. 2009 www.yellowpro.cz

Soud

Soud

Václav Neckář nazpíval a natočil tento klip po upálení Jana Palacha. Jak jinak, šel okamžitě do tresoru. pozoruhodné je, že Václav Neckář ne.

Otče můj - Jiří Zmožek a Igor Mamojka

Otče můj - Jiří Zmožek a Igor Mamojka

Pár nadšenců hudby natočili jubilejní koncert Jiřího Zmožka v Bratislavě, na kterém společně s výborným zpěvákem Igorem Mamojkou zazpívali již slavný duet Otče můj. Více videí s Jiřím Zmožkem najdete na www.zmozek.cz , anebo s Igorem Mamojkou na www.mamojka.com .

Ievan polka PŘEKLAD ___ bandzone.cz/sextetplus

Ievan polka PŘEKLAD ___ bandzone.cz/sextetplus

Přeložil JAN HÁNA Celovečerní koncert, křest CD 6.6.2008 Ten zvuk polky sem doputoval od mých sousedů A chytil mé nohy do pasti! Evina matka vždy hlídala svou dceru ale Evě se podařilo ji oklamat, znáte to. Protože kdo poslouchá matku říkající ‚ne' Když jsme všichni zaneprázdnění tančením sem a tam! Eva se smála, podfuk byl skutečný Tak jako lidé v davu kolem, co jí přáli štěstí. Každý byl žhavý, ale nezdá se, že to otravuje Toho pohledného mladého muže, toho šviháckého samce. Protože kdo by myslel na kapku potu Když jsme všichni zaneprázdnění tančením sem a tam! Evina matka se sama uzamkla V jejím vlastním tichém pokoji, aby si zabroukala kostelní píseň. Opustila svůj dům, aby si užila trošku srandy V domě sousedů, kde světla jsou matná. Protože kdo se stará o to, co říkají staříčci Když jsme všichni zaneprázdnění tančením sem a tam! Když přestala hudba, začala pravá legrace A to když si ten hošík začal zahrávat. Když ji vzal domů, když bylo po tančení Její rozzlobená matka na ni čekala a přistihla. Ale řekl jsem jí, Evo, teď neplač A budeme opět brzy tančit sem a tam! Řekl jsem její matce, ať přestane s tím rámusem Nebo nebudu zodpovědný za to, co dělám. Pokud půjdete tiše a zůstanete ve vašem pokoji Neraní vás to, když si budu namlouvat vaši dceru. Protože tenhle fajn hošík je divoký druh chlapů Když je zaneprázdněn tančením sem a tam! Jedna věc, kterou vám řeknu, je že mě nepolapíte, Ne, nenajdete mě a nebudu snadný úlovek. Cestujte na východ a cestujte na západ, ale Eva a já se budeme brát. Protože tenhle fajn hošík není skromný druh Když je zaneprázdněn tančením sem a tam!

David Uličník - E lucevan le stelle - Chrám U Salvátora 2009

David Uličník - E lucevan le stelle - Chrám U Salvátora 2009

David Uličník - dvd Tenor bez fraku, píseň E lucevan le stelle. Chrám U Salvátora. 2009 www.yellowpro.cz

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE