vrku vrku, srku srku

vrku vrku, srku srku

Tři bratři - Film o filmu 5. část

Tři bratři - Film o filmu 5. část

Pátá část filmu o filmu Tři bratři.

Peshata - Konec holubů v čechách

Peshata - Konec holubů v čechách

Peshata Děti ze stanice ZOO (2000) Kdo občas prsty své do nosu zaboří, tomu se v myšlenkách ti ptáci vynoří Bydlíme v domě holubím Kde stojí to já nepovím Stáj nemá vůbec roubenou a štít má barvu zelenou Máme v zadku zabodnuto několik brků Lítáme po městě a voláme: "Vrků!" Na domy historické házíme trus Pokud se ti to nelíbí, tak nás chytit zkus Bydlíme v domě holubím Kde stojí, to já nepovím Místo té dívky, co má hrách, přišly by flinty, střelnej prach Že nás nemaj lidi rádi, to dobře víme My se za to, co děláme, ale nestydíme Na domy historické házíme trus Pokud se ti to nelíbí, tak nás chytit zkus Maj křídla šedošedá, tělo podivné Poštolka toho ptáka lehce dostihne Špinavé krky, v krvi různé infekce U kašen ohrožují šťastné milence Tak pojďme všichni hledat ten dům holubí Jirka ho nenašel a už nic nepoví Zakruťme jejich krkem tam a zase zpět! Za život bez holubů, za lepší svět!

Dudlajda-Já ti ho tam našroubuju

Dudlajda-Já ti ho tam našroubuju

Tři bratři - Žili byli

Tři bratři - Žili byli

Červena Karkulka

Červena Karkulka

Z pohádky Tři bratři od pana Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře

Pražský výběr-Holubí pírko

Pražský výběr-Holubí pírko

Zajímavá lyrická píseň z filmu-hledám dům holubí.škoda jen že tak krátká: Holubí pírko mám a teď o něm vím,že když ho pohladím.Usedne holoubek na mou ruku a něžně zavrká vrků vrků..... že když ho pohladím,usedne holoubek na mou ruku -něžně zavrká-vrků...vrků.

Dej mi ho do huby

Dej mi ho do huby

Vyletěli dva holoubci

Vyletěli dva holoubci

Zpívánky - písničky pro děti

Learn Colors With Ice Cream Popsicles For Kids | Colours Play Doh for Children 2

Learn Colors With Ice Cream Popsicles For Kids  | Colours Play Doh for Children 2

Welcome to learn colors channel with many colors for kids and babies! Download & Install BinBin's App for Android: https://goo.gl/HELgpy to watch many funny videos more ! + Subscribe my Channel: https://goo.gl/bh11LX + Google Plus: https://goo.gl/5fLwsM + Facebook: https://www.facebook.com/binbinchannel + Twitter: https://twitter.com/BinBinCOLORS

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE