pat a mat obraz

pat a mat obraz

pat a mat obraz není sprostý ale mluví

Pat & Mat - Malování

Pat & Mat - Malování

Pat & Mat - Jahody

Pat & Mat - Jahody

Pat s Matem už zavařovali dýně. Tentokrát přijdou na chuť jahodám a rozhodnou se doplnit zásoby zavařenin. Nebyli by to ale oni, kdyby nepřišli na další , i když komplikovaný, způsob zavařování jahod, ze kterých nakonec vznikne marmeláda.

Pat a Mat Puzzle Parodie (CZ dabing)

Pat a Mat Puzzle Parodie (CZ dabing)

Je to moje (naše) první video. Při další parodii budeme muset asi trošku změnit hlasy. Použité programy: Sony Vegas pro 12 Kdyby jste se ptali mi je 11 a Ríšovi taky.

Pat & Mat - Opravují střechu

Pat & Mat - Opravují střechu

Pata v pohodě u krbu ruší jen kapkání vody. Když zatáhne všechny kohoutky v bytě, konečně si uvědomí, že voda kape ze stropu a přímo do jeho sklenice s pivem. Vydá se na střechu a zjistí, že pár tašek je třeba vyměnit. Po několika nevydařených pokusech mu přispěchá na pomoc Mat. Z garáže vytáhne obrovský nafukovací balón, pomocí něhož Pat střechu téměř opraví. Jenže několik tašek se nepodaří uchytit a když letí z obrovské výšky, rozbijí ovládací zařízení balónu. Kuťáci dostanou nápad. Místo s chybějícími taškami zvětší a udělají si na střeše bazén.

Pat & Mat - Nehoda

Pat & Mat - Nehoda

Další díly Pata & Mata ► https://www.youtube.com/playlist?list=PLAqhvvA2ar-w9QewRWADbr6DW2h_01fA6

Pat & Mat - Bodygárdi

Pat & Mat - Bodygárdi

Mat si pořídí sochu -- Torzo Venuše. Kuťáci zkouší různé pozice v Matově pokoji, kam sochu umístit až nakonec najdou tu pravou. Rozloučí se a jdou spát, jenže Mat se o sochu začne bát a tak si ji vezme s sebou do postele. Socha je ale velká a na Mata už v posteli nezbývá moc místa. Zavolá proto Patovi a snaží se společně vynalézt zabezpečovací zařízení. Siréna ani klec nestačí, a tak pro jistotu zatlučou všechna okna i dveře v Matově domku a spokojeně si plácnou na balkóně u Pata. Nevšimnou si ale, že sochu ve zmatku zapomněli před domem.

Pat & Mat - Autodráha

Pat & Mat - Autodráha

Pata a Mata napadne postavit si autodráhu. Tak začnou -- dráha se jim ale zdá malá, a tak ji nadstavují a vylepšují. A jako vždy je kvůli tomu jejich dům „vzhůru nohama".

Pat & Mat - Automat

Pat & Mat - Automat

Pat s Matem si koupí automat na nápoje. Bohužel ho nesprávně zapojí a automat nefunguje. S tím se ale tihle dva nemíní smířit. Tak dlouho přemýšlí a po částech rozebírají automat, až přijdou na originální řešení.

Pat & Mat - Výlet

Pat & Mat - Výlet

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE