Arabela - prsten

Arabela - prsten

Kouzelný prsten :)

Arabela prsten.wmv

Arabela prsten.wmv

fgfdgfgfg

Kouzelný prsten verze II.

Kouzelný prsten verze II.

Arabela se vrací - Kouzelný prsten

Souboj klavírů - Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek

Souboj klavírů - Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek

Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek v silvestrovském vysílání České televize v roce 2011. 0:40 - píseň Sen Kovbojů, znělka seriálu Zdivočelá země 0:54 - znělka seriálu Dobrodružství kriminalistiky 1:01 - znělka večerníčeku Bob a Bobek, králíci z klobouku 1:08 - symfonická báseň Vltava (Bedřich Smetana) 1:16 - znělka seriálu Nemocnice na kraji města 1:23 - píseň Můj čas - znělka seriálu Sanitka 1:31 - ABBA: Money, Money, Money 1:38 - píseň Krev toulavá, znělka seriálu Cirkus Humberto 1:43 - melodie z Filmu Kmotr 1:49 - zvuk prstenu z Arabely 1:53 - píseň Když máš v chalupě orchestrión, znělka seriálu Chalupáři 2:12 - valčík Na krásném modrém Dunaji (Johann Strauss mladší) 2:15 - zvuk klobouku Pana Tau 2:23 - serenáda Malá noční hudba (Wolfgang Amadeus Mozart) 2:29 - Tři oříšky, melodie z pohádky Tři oříšky pro Popelku 2:40 - klavírní koncert B-moll (Petr Iljič Čajkovskij) 2:47 - melodie z filmu Světla ramp od Charlieho Chaplina 2:59 - melodie z seriálu Chobotnice z druhého patra 3:53 - melodie ze seriálu Návštěvníci 4:24 - symfonie Osudová (Ludwig van Beethoven) 4:35 - směs skladeb Čajkovského, Rachmaninova a Ferenc Liszta 5:07 - Turecký pochod (Wolfgang Amadeus Mozart)

Darina Rolincová a Jana Nagyová - Arabela I. (1982)

Darina Rolincová a Jana Nagyová - Arabela I. (1982)

hudba: Peter Hanzely, text: Peter Guldan SP: Arabela / Detská diskotéka (1982) ARABELA Keby som bola princezná Arabela A v škole by som volačo nevedela Tak by som zmizla preč rovno spred tabule Na druhú stranu našej zemegule Obliekla by som si jej plášť zázračný Život v škole by bol stále senzačný Arabela, Arabela príď Obliekla by som si jej plášť zázračný Život v škole by bol stále senzačný Arabela, Arabela príď Keby som bola princezná Arabela Nič by som doma pomáhať nemusela Prach by jej prsteň premenil na lentilky A kopu riadu na hrášok malilinký Na všetko by stačil prsteň zázračný Celý život by bol viac než senzačný Arabela, Arabela príď Na všetko by stačil prsteň zázračný Celý život by bol viac než senzačný Arabela, Arabela príď Keď toľko stonáš tak som priletela Ako sa voláš? Vrav! Ja som Arabela Ak nechceš odísť zo školy s veľkou guľou Tak sa do plášťa neskrývaj pred tabuľou Pozri toto je ten môj plášť zázračný Nezaručí ti však život senzačný Ak ho však chceš, tak ja ti ho dám Pozri toto je ten môj plášť zázračný Nezaručí ti však život senzačný Ak ho však chceš tak ja ti ho dám Čo sa tak dívaš? To som ja Arabela, veď si sa mnou tak veľmi stretnúť chcela Prsteň ti však prach nezmení na lentilky A kopu riadu na hrášok malilinký Pozri, na prste máš prsteň zázračný nezaručí ti však život senzačný Ak ho však chceš, tak ja ti ho dám Pozri, na prste máš prsteň zázračný nezaručí ti však život senzačný Ak ho však chceš, tak ja ti ho dám V rozprávke to obyčajne trochu inak býva V rozprávkach sa už nejeden prazázračný zázrak stal Ver mi, nič nepadá z neba, spoľahni sa len na seba Buď rada že život nie je televízny seriál ... Arabela, pozri! Nad nami je veľký mrak! Poďme sa skryť! Poďme sa skryť to nie je mrak, to je Rumburák!!!

Eyes the horror game - mobil #1

Eyes the horror game - mobil #1

Tohle to je prvni let's play eyes the horror game Omlouvam se za zvuk

sms.mp4

sms.mp4

moje páté video

ARABELA - Pozvání do Říše pohádek

ARABELA - Pozvání do Říše pohádek

Moje hudební video z českého pohádkového seriálu Arabela. Prosím, ohodnoťte video a napište komentář. Děkuji. Hudba: Dáda Patrasová, Pozvání Někdy stačí zazvonit zvonečkem a pohádky je konec. Jenže někdy je to právě naopak...

Gejzír - Arabela

Gejzír - Arabela

V letošním roce uplyne 35 let, kdy se na obrazovkách tehdejší Československé Televize objevil seriál ARABELA, autorské dvojice Miloš Macourek a Václav Vorlíček.V rámci pořadu Gejzír si na tuto událost vzpomněla i Česká Televize.

arabela.wmv

arabela.wmv

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE