mluv c zv ata

mluv c  zv  ata

zv��ata

zv��ata

hfaeb

Z V Í Ř A T A 2010-2013

Z V Í Ř A T A   2010-2013

roztomil� zv�?ata;-);-)

roztomil� zv�?ata;-);-)

kocour Mike? a kr�li?ice Bambulka

Elnarə Abdullayeva, Manaf Ağayev və Tacir Şahmalıoğlu - Ata Muğamı

Elnarə Abdullayeva, Manaf Ağayev və Tacir Şahmalıoğlu - Ata Muğamı

Elnarə Abdullayeva, Tacir Şahmalıoğlu və Manaf Ağayev - Ata Muğamı 2016 A -dan Z-yə verilişində #elnare abdullayeva #iki sevda çekenlerin cezası var #qal sene qurban #ana muğamı #ata muğamı #qardaş muğamı #dünya muğamı #vetenime qurban #yalan dünya #Mirzə Hüseyn Segahı

עדן בן זקן - חיים שלי

עדן בן זקן - חיים שלי

בס"ד ניהול אישי ורפרטואר : לירון פרנקו Liron@sarithafakot.com ייצוג בלעדי והזמנת הופעות: שרית הפקות בע"מ/04-9816716 כל הזכויות שמורות לשרית הפקות בע"מ וארומה Music להורדת השיר להמתנה נעימה בפלאפון - https://goo.gl/TddZFX להורדת השיר להמתנה נעימה בפרטנר - https://bit.ly/29Sq6BF להורדת השיר להמתנה נעימה בסלקום - https://bit.ly/2LYPaaN להורדת השיר להמתנה נעימה בהוט מובייל - https://bit.ly/1NkT2Ae להורדת השיר באייטיונז - https://apple.co/2HnuIgm לשמיעת השיר באפל מיוזיק - https://apple.co/2Lq0QlX לשמיעת השיר בספוטיפיי - https://spoti.fi/2sIWCOp מילים ולחן: תמר יהלומי ויונתן קלימי עיבוד והפקה מוזיקלית - תמר יהלומי ויונתן קלימי מילים: נכנסת לחיי לפני שוויתרתי הארת את הלב בים של צבעים אחרי כל השנים שחיפשתי לי אושר שנים שחיפשתי מילים אהובי תסתכל לי בתוך העיניים ניצחנו הכל איך נשארנו שפויים תבטיח תמיד שתשמור רק עלינו תשמור לעולמים אוי אתה החיים שלי איך שיש לי אותך מזל שיש לי אותך לידי אוי אתה החיים שלי אני צועקת מול כולם אתה האושר בעולם בשבילי ואיך זה איתך כל בוקר הוא אושר הלוואי שהזמן יעצור לתמיד ואיך שבאת לרגע ונשארת לנצח אהבה לכל החיים אוי אתה החיים שלי איך שיש לי אותך מזל שיש לי אותך לידי אוי אתה החיים שלי אני צועקת מול כולם אתה האושר בעולם בשבילי צילום ועריכה: סיני קורן עורך: מתן עזר קלידים ותכנותים: תמר יהלומי ויונתן קלימי תופים: אבי אבידני גיטרות: שמעון יחיא קולות: עדן בן זקן מיקס ומאסטרינג: ירדן שולץ הוקלט באולפני : T.Y STUDIO עיצוב גרפי: AVOXVISION הפצה דיגיטלית: Mobile1 Music מנכ"ל ארומה Music מיכל וייסברג הפקת פוסט: שירן מיארה כהן יחסי ציבור: עופר מנחם 050-7286538 Menachem.ofer@gmail.com

Report TV - Deputetja e PS dhe zv/ministri me plagjiaturë? Boçi: Dy kopjacë dhe hajdutë intelektualë

Report TV - Deputetja e PS dhe zv/ministri me plagjiaturë? Boçi: Dy kopjacë dhe hajdutë intelektualë

Partia Demokratike i referohet denoncimit të studiuesit Taulant Mukës, lidhur me akuzat për plagjiaturën e deputetes socialiste Blerina Gjylameti dhe të zv/ministrit të Arsimit Ervin Demo. Në një deklaratë për mediat, deputeti demokrat Luçiano Boçi u shpreh se mMinistria e Arsimit ka heshtu për këtë skandal, në vend që të merrte masa. Në Shqipërinë e Edi Ramës, Blerina Gjylameti u jep leksione universitarëve, kurse Ervin Demo ngarkohet të kryejë reformën e arsimit të lartë. Këta dy kopjacë dhe hajdutë intelektualë, synojnë ta kalojnë me heshtje vjedhjen prej xhepistësh që kanë kryer në artikullin e tyre shkencor, sipas shembullit të narkotrafikantëve, që vijojnë punën e tyre, sa kohë interesi i tyre, është edhe interesi i Edi Ramës? Luçiano Boçi, deputet i PD Deklarata e plotë: Prej disa ditësh, është bërë i njohur denoncimi publik dhe me fakte i një studiuesi të njohur dhe kërkuesi shkencor, mjekut Taulant Muka, lidhur me një botim-plagjiaturë që mban nënshkrimet e deputetes socialiste Blerina Gjylameti dhe të zëvendësministrit të Arsimit Ervin Demo. Nga faktet publike, artikulli shkencor me titull “Universitetet dhe transferimi i teknologjisë”, botuar në vitin 2011, rezulton se në të vërtetë nuk është punë origjinale e tyre. Ata kanë përvetësuar idetë dhe punën e të tjerëve, pa cituar burimin origjinal, duke shkelur të drejtat e autorëve dhe produktet e tyre intelektuale. Ministria e Arsimit, e cila është ftuar publikisht të deklarohet lidhur me denoncimin, ka heshtur, duke refuzuar t’u përgjigjet pyetjeve publike të vetë studiuesit Muka, por edhe interesimit të mediave dhe opinionit publik intelektual.

נועה קירל, איתי לוי ומה קשור - הנה זה בא (קליפ רשמי)

נועה קירל, איתי לוי ומה קשור - הנה זה בא (קליפ רשמי)

מילים: אהוד מנור לחן: מתי כספי עיבוד והפקה מוזיקלית: תומר בירן קלידים ותכנותים : תומר בירן גיטרות: אבי יפרח קולות: אסף אור, תומר בירן מיקס: דניאל קפלר, ג׳ניה מירונוב טכנאי: יהונתן סרור קונספט קריאיטיב: איתי גרונר, ינאי וולף ורועי גוטמן - ראובני פרידן קליפ: במאי – עודד דוידוף צלם – טובי הוכשטיין עורך – דדן עוזיאל ניהול אומנותי: יוסי צרויה הפקה –. שושי ואודי הפקות סטיילינג: אורן דר כרוגרפיה: קלוד דדיה פוסט פרודקשן - Gravity Visual Effects And Design ltd Lyrics & Musical Composition: Tomer Biran Produced by: Tomer Biran Guitar: Avi Ifrach Keys: Tomer Biran Back Vocals: Tomer Biran and Asaf Orr Mixed by: Daniel Kapler, Jenya Mironov Technician: Yehonatan Sror Video: Director Oded Davidoff Filming: Tobias Hochstein Editing: Dedan Uziel Art Manager Joseph Zerroya Production: Shoshi & Udi Productions Styling By: Oren Dar Choreographer Claude Dadia ניהול וייצוג בלעדי: רוברטו מיוזיק – רוברטו בן שושן. יחסי ציבור: שיר פינטו דוברות ויחסי ציבור. להזמנת הופעות: כספית ייצוג אמנים – 052-677-1177. מילים: איזה פלא היא לא עושה לי עניינים איזה פלא היא ואני סופרים שנים מה הפלא כשרוצים אז משתנים מה הפלא כששרים "יהיו זמנים" הנה זה בא הנה זה בא הנה סיבה סיבה כל כך טובה למחשבה. הנה זה בא it's gonna be so הנה זה בא it's gonna be so הנה סיבה סיבה כל כך טובה לאהבה. it's gonna be so איך בן רגע יש מענה לשאלות איך בן רגע היא ואני חוצים גבולות זה הרגע שחלמנו בתפילות זהו רגע שנכתב לשני קולות. הנה זה בא... אין לדעת מה עוד ילד היום הזה אין לדעת איך יגמר המחזה יש לדעת איך ללמוד מטעויות על הדעת עוד עולות אפשרויות. הנה זה בא...

Ora News - Spahiu: Aferat korruptive bënë palë Dukën me FIFA-n e UEFA-n

Ora News - Spahiu: Aferat korruptive bënë palë Dukën me FIFA-n e UEFA-n

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Ekrem Spahiu, ish-zv Ministër i Sporteve i ftuar në "Fair Play" nga Enkeleida Zeko akuzoi rëndë presidentin aktual të FSHF-së, Armand Duka, ku theksoi se ai fitonte zgjedhjet për FSHF për shkak të suportit nga UEFA e FIFA. Ndërkohë që shtoi se ata e jepnin këtë mbështetje për shkak se ndanin aferat korruptive. Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/spahiu-aferat-korruptive-bene-pale-duken-me-fifa-n-e-uefa-n

Report Tv- Rama thumbon PD

Report Tv- Rama thumbon PD

Ajo vrima aty, me gjithë ato tubat qenka si partia jote me “Babalen”. Ndërkohë që ne vazhdojmë rregullojmë nga e para dhe transformojmë. Ju na turpëruat në Bruksel por ata duhet të marrin shembull nga bashkëpunimi ynë me sipërmarrjen e lindur në prerin e PD-së. Edi Rama, kryeministër

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE