Yo Yo Band - To mě láká

Yo Yo Band - To mě láká

Yo Yo Band - Karviná

Yo Yo Band - Karviná

Yo Yo Band To teda ne

Yo Yo Band To teda ne

Yo Yo Band - Jó, já jsem srab

Yo Yo Band - Jó, já jsem srab

Yo Yo Band - Jedem do Afriky (oficiální video)

Yo Yo Band - Jedem do Afriky (oficiální video)

Jedem do Afriky a celé album Yo Yo Bandu "Jenom kouř" na Supraphonline ► https://www.supraphonline.cz/album/2710-jenom-kour Text písně "Jedem do Afriky": Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne. To, co je před náma, lechtá nás u pupku, mám strach, že skončíme něčemu v žaludku. Ou jé. Krokodýl zelený fláká se po pláži, lehce se usmívá, vo něčem přemejšlí. Krokodýl zelený fláká se po pláži, co asi vymyslel, že na nás doráží. Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne. To, co je před náma, lechtá nás u pupku, mám strach, že skončíme něčemu v žaludku. Ou jé. Zebry a žirafy nemaj co na práci, honěj se se lvama, maj z toho legraci, když je lvi dohoněj, tak je pak sežerou, oni se nezloběj, souhlasej s přírodou. Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne. To, co je před náma, lechtá nás u pupku, mám strach, že skončíme někomu v žaludku. Ou jé. Ou jé. Ou jé. Ou jé. Náčelník Bokassa chytně tě do lasa, nacpe do lednice, masa jak u rasa. Prezident Francie tam taky večeřel, když slyšel, co tam jed, div z toho neumřel. Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne. To, co je před náma, lechtá nás u pupku, mám strach, že skončíme někomu v žaludku. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Wouwou, jéijé. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Wou jéi. Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne. To, co je před náma, lechtá nás u pupku, mám strach, že skončíme něčemu v žaludku. Ou jé.

Yo Yo Band - Gejza

Yo Yo Band - Gejza

To mě láká

To mě láká

Provided to YouTube by Supraphon To mě láká · Yo Yo Band Karviná ℗ 1993 SUPRAPHON a.s. Released on: 1993-01-01 Auto-generated by YouTube.

Zdeněk Krejčí-A to mě láká

Zdeněk Krejčí-A to mě láká

ples 4.A gymjat

Yo Yo Band - Rybitví (oficiální video)

Yo Yo Band - Rybitví (oficiální video)

Videoklip z alba "Karviná" Supraphonline ► https://www.supraphonline.cz/album/2708-karvina Text písně "Rybitví": A nejlepší holky jsou z Nedvězího Mejta. A nejlepší holky jsou z okolí Holostřev. Nejlepší holky jsou z Nedvězího Mejta. A nejlepší holky jsou z okolí Holostřev. Rybitví, Rybitví, Rybitví ani tam to není špatný. Rybitví, Rybitví, Rybitví, tam je to celkem fajn. Rybitví, Rybitví, Rybitví ani tam to není špatný. Rybitví, Rybitví, Rybitví, tam je to celkem fajn. Nejlepší holky jsou od Vlachova Březí. Nejlepší holky jsou z okolí Kozolup. A nejlepší holky jsou od Vlachova Březí. A nejlepší holky jsou z okolí Kozolup. Pičín, Kozomín, Řitka, skvěle složená kytka. Pičín, Kozomín, Řitka, tak tam to musí bejt. Pičín, Kozomín, Řitka, skvěle složená kytka. Pičín, Kozomín, Řitka, tak tam to musí bejt. Nejlepší holky jsou od Černýho Vola. Nejlepší holky jsou z okolí Solopysk. A nejlepší holky jsou od Černýho Vola. A nejlepší holky jsou z okolí Solopysk. Znám taky jednu z Dejvic, ta tam toho má nejvíc. Znám taky jednu z Dejvic, tak ta je teda má. Znám taky jednu z Dejvic, ta tam toho má nejvíc. Znám taky jednu z Dejvic, tak ta je teda má. Rybitví, Rybitví, Rybitví ani tam to není špatný. Rybitví, Rybitví, Rybitví, tam je to celkem fajn. Pičín, Kozomín, Řitka, skvěle složená kytka. Pičín, Kozomín, Řitka, tak tam to musí bejt. Znám taky jednu z Dejvic, ta tam toho má nejvíc. Znám taky jednu z Dejvic, tak ta je teda má. Rybitví, Rybitví, Rybitví ani tam to není špatný. Rybitví, Rybitví, Rybitví, tam je to celkem fajn. Hudba: Vladimír Tesařík Text: Richard Tesařík

Yo Yo Band - Telefón má dlouhej tón

Yo Yo Band - Telefón má dlouhej tón

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE