Appaloosa CZ dabing , USA, 2008 Filmy

Appaloosa CZ dabing , USA, 2008 Filmy

western

Jízda s ďáblem - CZ dabing, celý film, western, Tobey Maguire (1999)

Jízda s ďáblem - CZ dabing, celý film, western, Tobey Maguire (1999)

Ride with the Devil Drama / Romantický / Western / Válečný USA, 1999, 138 min Režie: Ang Lee Předloha: Daniel Woodrell (kniha) Scénář: James Schamus Kamera: Frederick Elmes Hudba: Mychael Danna Hrají: Tobey Maguire, Skeet Ulrich, Jewel Kilcher, Jeffrey Wright, Simon Baker, Jonathan Rhys Meyers, James Caviezel, Tom Guiry, Tom Wilkinson, Jonathan Brandis, Mark Ruffalo, Celia Weston, Margo Martindale, David Darlow, Zach Grenier, Roger Denesha, John Ales, David Rees Snell, Matthew Faber, James Urbaniak, John Durbin, Don Shanks V zemi nikoho mezi Severem a Jihem nebojovali za modrou nebo šedou, bojovali za své přátele a rodinu. Film proslulého režiséra Anga Lee (Tygr a drak) vypráví příběh mladých Američanů bojujících za svou vlast v občanské válce. Jake Roedel syn německého emigranta a Jack Bull Chiles syn plantážníka z Missouri, jsou přátelé od dětství. Poté, co Jackova otce zabijí vojáci Unie, rozhodnou se oba mladíci přidat k Bushwhackerům, dobrovolníkům bránícím Jih. Z obou se stanou zkušení a obávaní střelci. Během nevlídných dnů jim začne pomáhat mladá vdova Sue Lee, do které se Jake zamiluje. S blížící se krutou zimou a sílící válkou se však skupina začne pomalu rozpadat, přátelé umírají jeden za druhým a dva mladí muži tak musí udělat zásadní rozhodnutí, zda-li bojovat dál.

Tygr sedmi moří 1967 cz dabing

Tygr sedmi moří 1967 cz dabing

Gérard Barray v historicko - dobrodružnem - romantickem filmu o jednom z nejslávnejších francouzskych korzáru histórie Robertovi Surcoufovi (1773-1827).

Slepá spravedlnost 1994 CZ Dabink Western

Slepá spravedlnost 1994 CZ Dabink Western

Kaktusový Jack (1979)

Kaktusový Jack (1979)

Kaktusový Jack anglický The Villain Komedie / Western USA, 1979, 89 min Režie: Hal Needham Kamera: Bobby Byrne Hrají: Kirk Douglas, Ann-Margret, Arnold Schwarzenegger, Paul Lynde, Jack Elam, Strother Martin, Robert Tessier Kovboj Handsome Stranger (Krasný Cizinec) má doprovodit slečnu Charming Jonesovou (Okouzlující Jonesová), na cestě pro peníze od jejího otce Parody Jonese. Bohatý Avery Jones se však chce těchto peněz zmocnit a tak najímá starého kovboje Kaktusového Jacka, aby Strangera a Jonesovou na zpáteční cestě okradl. Problém je v tom, že Kaktusový Jack zrovna v okrádání není moc dobrý .

Smrtelný omyl (1970)

Smrtelný omyl (1970)

Smrtelný omyl Východní Německo Tödlicher Irrtum slovenský Smrteľný omyl Western Východní Německo, 1970, 96 min Režie: Konrad Petzold Hrají: Rolf Hoppe, Rolf Ludwig, Werner Röwekamp, Armin Mueller-Stahl, Gojko Mitić, Bruno O'Ya, Gerry Wolff, Konrad Petzold, Krystyna Mikołajewská, Hannjo Hasse, Annekathrin Bürger, Bruno Carstens, Hartmut Beer, Nico Turoff, Rudolf Napp, Ingrid Föhr Agent těžařské firmy Allison provádí načerno vrty na šošonském území. Když najde naftu, tvrdí, že z toho budou mít prospěch také Indiáni. Pět náčelníků s ním podepíše smlouvu o těžbě a podílu na ziscích, a brzy nato začnou postupně za podivných okolností umírat. Ve smlouvě je totiž klauzule, že v případě smrti náčelníka připadne jeho podíl Allisonovi. Syn nejvyššího náčelníka rezervace Hladká tvář lest prohlédne a povolá několik svých přátel, aby se s jejich pomocí domohl spravedlnosti, vrazi byli potrestáni a podíly na zisku zůstaly Indiánům. Allison je však zákeřný protivník, nezastaví se před ničím. Zosnuje dokonce vraždu svého člověka a nastraží falešné stopy, které ukazují, že šlo o indiánský útok

Shaolin 2011 cz dabing 1MARIAN ČONKA

Shaolin 2011 cz dabing 1MARIAN ČONKA

Během války na počátku 20. století projíždí nelítostný ale úspěšný velitel Hao Jie se svými vojáky Čínou a dobývá každé město, na které narazí. Jednoho dne zlikviduje také město poblíž šaolinského chrámu a před očima všech mnichů zastřelí zraněného protivníka prosícího o milost. Po slavném návratu domů ho však zradí jeho podřízený Cao Man, díky čemuž Hao Jie přijde o všechno. Holý život si zachrání jen útěkem, přičemž se dostane do stejného šaolinského chrámu, poblíž kterého nedávno raboval. Zcela zničený a pokořený Hao Jie požádá mnichy o přijetí, ti jsou však proti. Spřátelí se ale s místním kuchařem, který mu slíbí že mu pomůže získat si důvěru mnichů.

Mongol - Čingischán historický CZ dabing celý film

Mongol - Čingischán historický CZ dabing celý film

Poslední hřích, cz dabing

Poslední hřích, cz dabing

Elitní boj Být nejlepší 1993 cz dabing

Elitní boj Být nejlepší 1993 cz dabing

Akční USA, 1993, 99 min Režie: Joseph Merhi Kamera: Richard Pepin Hudba: John Gonzalez Hrají: Michael Worth, Martin Kove, Art Camacho, Alex Cord, Vince Murdocco, Brittney Powell, Mark Ginther, Mike Toney, Phillip Troy Linger, Ron Yuan Producenti: Joseph Merhi, Richard Pepin, Charla Driver Bratři Kulhanovi a jejich otec jsou zápasníci kickboxu. Jejich životním snem je získat titul mistra světa. Eric Kulhan, nenáviděný svým nadcházejícím tchánem, si přivydělává pouličními rvačkami až do té doby, než se společně s otcem a bratrem vypraví na turnaj do Las Vegas. Zde mezi sebou soupeří mnoho zemí, avšak z počátku se jeví jako jediný rovnocenný soupeř tým Thajska. Otázkou zůstává, zda-li thajský tým bude jedinou překážkou za cestou k vítězství, či se připletou do turnaje ještě i nekalé praktiky z řad Ericových známých https://www.csfd.cz/film/131365-elitni-boj-byt-nejlepsi/komentare/#

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE