James Cole - Halucinace ze třetího patra - Vzpoura strojů

James Cole - Halucinace ze třetího patra - Vzpoura strojů

James Cole - Halucinace ze třetího patra (2010) Deska na iTunes: http://apple.co/1RUqPCE Více info: http://www.biggboss.cz/news/4194

VZPOURA ROBOTU

VZPOURA ROBOTU

TERMINATOR: Počátek (CZ titulky) 2018 1080p

TERMINATOR: Počátek (CZ titulky) 2018 1080p

V sázce je budoucnost lidsva, která spočívá na jediném člověku a Kate riskuje vše pro jediný stroj, který tomu dokáže zabránit. Tento Herní Film vznikl kombinací her TERMINATOR Rise of the Machines, TERMINATOR Redemption, TERMINATOR Dawn of the Fate, TERMINATOR Salvation První tři uvedené jsou natočené z PS:2 na stabilních 50fps. Salvation je PC verze. První tři uvedené navíc obsahují vylepšenou grafiku, díky emulátoru, který byl na maximum jeho technických možností. Grafika byla jak hardvérově, tak softvárově renderovaná v DX11 na 1920x1080 a doplněna o 16x MSAA + FXAA. Videa měla ještě navíc Anti-Aliasing (AA1). (CHYBA:Ve chvíli kdy Arnold, nastupuje na malého transportního drona, je vidět záznam v OpenGl neboť hra měla v tom jediném místě problém. Vlastně vidíte originál grafiku v 1080p.) -PC verze Salvation, neumožnuje žádné nastavení grafiky. ANO hry obsahují a jsou pořízené ve zvukovém systému DOLBY, PC verze Salvation je v režimu "Surround". Všichni představitelé propůjčili své hlasy postavám ve hře. Nepodařilo se mi optimálně vyvážit hlasitost mezi jednotilivími hrami. Původní rozdíl byl až 12,8 dB. HUDBA: Terminator 2 Theme Genesis [Megadrive mix VOPM 16bit] Corey Hart - Sunglasses At Night Brad Fiedel - Terminator Genisys Main Theme (Original Edited T1) [Original Soundtrack: Terminator Genisys] CORD BILLMOND - Earthquake Love [Original Soundtrack: Killing Gunther] Brad Fiedel - Terminator Theme [Original Soundtrack: Terminator]

Exterminátor 2 CZ celý film, český dabing, akční České filmy

Exterminátor 2 CZ celý film, český dabing, akční České filmy

Popis. horory cz dabing cely film, horory cz dabing 2014, horory cz dabing, horory cz cely film, horory cz dabing 2013, horory cely film, horory cz dabing 2012, . Bez milosti CZ celý filmy dabing celé České .nejlepší akční filmy nejlepší filmy,akční filmy 2012,akční filmy 2011,nejlepší filmy 2014, Bez milosti CZ celý : Celé . cely film. cely film. Start v ohrožení - CZ celý film, český dabing, drama, akční, 2015-Horor cz dabing cely film horor cz dabing cely film horor cz cely film minecraft .

Rozkaz zabíjet (celý film) CZ dabing

Rozkaz zabíjet (celý film) CZ dabing

MAXIMUM OVERDRIVE TV Trailer 1986

MAXIMUM OVERDRIVE TV Trailer 1986

Stephen King Directed film.

Smrtelná kořist Deadly Prey CZ celý film, český dabing, akční, drama, 1987

Smrtelná kořist Deadly Prey CZ celý film, český dabing, akční, drama, 1987

celý film česky,celý film 2014,celý filmy,celý filmy cz komedie,ledové království celý film, pohádky celý film,celý film česky,ledové království celý film česky,mrazík . Smrtelná kořist Deadly Prey CZ celý film, český dabing, akční, drama, 1987 Československo cz celý film dabing komedie romantický 2015 Československo, celý . Skeleton man CZ celý film, český dabing, akční, horor, 2004 cz komedie, ceské komedie, ceské drama, Ceské filmy.nnSkeleton man CZ celý film, český dabing, .

Superúčetní (CZ Celý Film 1986)

Superúčetní (CZ Celý Film 1986)

Ranhojič Celý film HD

Ranhojič Celý film HD

Sleduj celé filmy v češtině, ve skvělé kvalitě a ZDARMA! Nejlepší filmy najdeš na kanále KoukeYTe: http://bit.ly/295lQQE Facebook: https://www.facebook.com/novinky.film Instagram: https://www.instagram.com/bontonfilm/ Historický velkofilm z období 11. století. Ben Kingsley hraje slavného učence Avicennu, k němuž do Persie přijíždí mladík Rob Cole z Evropy, aby se z potulného ranhojiče stal skutečným léčitelem. Má dar vycítit smrt a také odvaha vstoupit tam, kam se nikdo před ním neodvážil. Výpravná podívaná nabízí atraktivní a vzrušující téma počátků lékařství, střet orientu a Evropy, ale hlavně epický příběh a lásku. Ranhojič je o dobrodružné cestě za poznáním ve světě, kde vládne brutalita, pověry a předsudky. Ranhojič se odehrává v 11. století, veškeré antické poznatky ohledně medicíny jsou v Evropě zapomenuté, vládne zde temný středověk. Jedinou péči zajišťují potulní ranhojiči. Mladý Rob Cole má velmi zvláštní schopnost: je schopen vycítit, když má někdo zemřít. Po smrti obou rodičů se Roba ujímá právě jeden z potulných ranhojičů a během společných cest se z Roba stává jeho učedník. Touha po poznání a touha dozvědět se o lidském těle a jeho léčení co nejvíc žene nakonec Roba z malé anglické vesnice přes Konstantinopol až do dálné Persie. Snaží se nastoupit do lékařské školy slavného učence Avicenny a musí proto zatajit své křesťanství. Znovu a znovu riskuje mladý Rob Cole téměř vše, jen aby svou touhu po poznání uhasil a stal se skutečným léčitelem.

TERMINATOR 3 (Trailer)

TERMINATOR 3 (Trailer)

Terminator 3, Rise of the Machines (2003) First trailer from the third part of this classic film directed by Jonathan Mostow. Starring Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl, Claire Danes and Kristanna Loken.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE