Mezoterapie vlasů

Mezoterapie vlasů

Padají Vám vlasy? MUDr. Chaloupková doporučuje aplikaci speciálního séra do pokožky. Již po pár ošetřeních se zastaví vypadávání. Prokrvuje se pokožka hlavy a kořínky vlasů dostanou super výživné látky pro růst a obnovu. Volejte 377 327 341.

Kolik štěpů získám pomocí vlasové transplantace FUE ve Vinci Hair Clinic? Praha

Kolik štěpů získám pomocí vlasové transplantace FUE  ve Vinci Hair Clinic? Praha

http://www.vincihairclinic.cz/ Extrakce štěpů se musí cíleně rozprostřít na nejširší možnou oblast odběru, aby se příliš neovlivnila hustota stávajících vlasů a neodebralo se příliš mnoho folikulárních jednotek. To nám umožní lepší péči o dárcovskou oblast a teoreticky uchová větší počet štěpů pro další použití.

Vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie

Mezoterapie vlasové kštice je novou inovativní generací mezoterapie, která pomáhá zamezit vypadávání vlasů, stimuluje jejich růst a současně je posiluje. Jde o koncept mikrojehličkování, který  je založen na přirozené samoobnovovací schopnosti pokožky.

Mikropigmentace pro dlouhé vlasy - Vinci Hair Clinic - Praha

Mikropigmentace pro dlouhé vlasy - Vinci Hair Clinic - Praha

https://www.vincihairclinic.cz/ Mikropigmentace vlasů je známá především jako prostředek k vytvoření hustého vlasového strniště. U vhodných kandidátů se však dá použít i na dlouhé vlasy k vytvoření optické hustoty mezi existujícími vlasy.

Vlasová mezoterapia

Vlasová mezoterapia

Pri tomto ošetrení sa pomocou ultratenkých ihličiek aplikujú priamo do pokožky do strednej vrstvy kože výživné látky vo forme “kokteilov“ na báze kyseliny hyalurónovej s vitamínmi, minerálmi, koenzýmami, aminokyselinami pod.

Vlasová starostlivosť - RECENZIA | TinaNaté

Vlasová starostlivosť - RECENZIA | TinaNaté

↓ Pre viac informácií kliknite "Zobraziť viac" alebo “Show more" ↓ Dnes mám pre vás video o vlasovej starostlivosti a recenziami na produkty, ktoré som vyskúšala ;) Kde ma nájdete: INSTAGRAM: https://instagram.com/tinanate/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tinanateblog KONTAKT: tinanateee@gmail.com Spomenuté produkty: L’ORÉAL PARIS Botanicals Fresh Care Lavender šampón pre citlivú pokožku hlavy kúpite v drogérii LUSH Big Šampón s morskou soľou https://cz.lush.com/products/big-0 LUSH sa dá kúpiť na cz.lush.com alebo v pražských predajniach OC Palladium a OC Anděl 2SIS Lemonade tuhý šampón http://2sis.sk/store/product/lemonade-tuh%C3%BD-%C5%A1amp%C3%B3n L’ORÉAL PARIS Elseve Extraordinary Oil Coconut vyživujúca maska pre normálne až suché vlasy https://www.mojadm.sk/elseve-maska-na-vlasy-extraordinary-oil-kokosovy-olej-p3600523524778.html Davines The Spotlight Circle Maska pre lesk vlasov http://www.haircentrum.sk/ Redken All Soft argan-6 oil olej na vlasy Spomenula som aj: Langhaarmädchen Olej na vlasy Intense Repair https://www.mojadm.sk/langhaarmadchen-olej-na-vlasy-intense-repair-p4010355473301.html Balea Suchý šampón na vlasy Tropical Coconut https://www.mojadm.sk/balea-suchy-sampon-na-vlasy-tropical-coconut-p4010355407504.html Aussie Suchý šampón na vlasy Wash+Blow Clean Supreme kúpite v drogérii Toni&Guy Suchý šampón Sky High Volume https://www.mojadm.sk/toni-guy-suchy-sampon-sky-high-volume-p667803002657.html Nemôžem garantovať, že produkty, ktoré odporúčam budú vyhovovať každému. Používam iba kozmetické výrobky, ktoré mi osobne vyhovujú a sú dobré na základe mojej vlastnej skúsenosti. Každý z nás má inú pleť a môže byť alergický na čokoľvek. Z toho dôvodu odporúčam pred kúpou akéhokoľvek výrobku, najskôr produkt osobne vyskúšať.

Doctor Lica - Mezoterapie cu substanțe lipolitice

Doctor Lica - Mezoterapie cu substanțe lipolitice

Salon de frumuseţe Doctor Lica Produse de cosmetică şi înfrumuseţare str.Stefan cel Mare 184 Tel. 0 (22) 23 53 25 Mobil : 076 79 88 77

Biokompatibilní vlasové štěpy RealHair - prodloužená verze

Biokompatibilní vlasové štěpy RealHair - prodloužená verze

Trápí vás řídké vlasy nebo lysiny? Kosmetika ani odbornější přístupy na ně příliš nezabírají a vy začínáte propadat zoufalosti? Už nemusíte! Nový italský systém vlasových biokompatibilních polymerových štěpů RealHairTM, který na český trh přináší klinika estetické medicíny Mediestetik s.r.o., vyřeší každou formu úbytku vlasů – ať vám zatím dělají starosti jen řídnoucí vlasy na některých místech, nebo už na hlavě pozorujete větší lysé plošky. Jediné ošetření vám tak dokáže navrátit potřebnou hustotu i délku vlasů a s nimi i sebevědomí.

Diagnostika vlasov

Diagnostika vlasov

Otestovať sa dnes dá už všetko. Najnovšie aj vlasy. Didiana zistila, že vďaka diagnostike vlasov budete presne vedieť, ako sa o ne čo najlepšie starať. Sleduj : htttp://www.funradio.sk

Plasmolifting v trichologii: využití vlastní plazmy bohaté na trombocyty ve vlasové terapii

Plasmolifting v trichologii: využití vlastní plazmy bohaté na trombocyty ve vlasové terapii

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE