DOKUMENT-HITLERŮV SUPERVLAK (2017) CZ

DOKUMENT-HITLERŮV SUPERVLAK (2017)  CZ

Od svého zrodu byl vlak ideálním nástrojem propagandy. I Adolf Hitler se rozhodl, že potřebuje zcela speciální vlak, výjimečný a hodný jeho moci. Kolos tažený dvěma lokomotivami a chráněný protiletadlovými plošinami... Ke konci 30. let nařídil vůdce nacistického Německa Adolf Hitler postavit zvláštní supervlak, který by ho kamkoliv bezpečně přepravil a aspoň trochu uklidnil jeho narůstající pocit paranoie. Obrněný konvoj se skládal z patnácti vozů. Byla to pevnost na kolejích, která Hitlerovi sloužila jako jeho mobilní velitelství. Dobře mu posloužila během důvěrných schůzek s Pétainem, Mussolinim i Francem. Ale zároveň se stala terčem britské tajné služby a několika pokusů o atentát. Na supervlaku vybaveném nejmodernějšími telekomunikačními technologiemi a vyzbrojenému baterií protileteckých kanónů pracovali největší nacističtí inženýři. Luxusní interiér si Hitler navrhnul úplně sám. Tvůrci filmu Hitlerův supervlak vyrazili do dnešního Německa, aby zjistili, co z této jedinečné soupravy ještě zbylo a odhalili její poslední neprobádaná tajemství.

Vinnetou a míšenka Apanači (1966)

Vinnetou a míšenka Apanači (1966)

Western / Dobrodružný Západní Německo / Itálie / Jugoslávie, 1966, 87 min Režie: Harald Philipp Předloha: Karl May (kniha) Hudba: Martin Böttcher Hrají: Lex Barker, Pierre Brice, Götz George, Uschi Glas, Ralf Wolter, Walter Barnes, Ilija Džuvalekovski, Miha Baloh, Arnold Marquis, Michael Cramer, Branko Špoljar Půvabná míšenka Apanači, dcera moudrého bílého osadníka Maca Hallera a jeho indiánské ženy Mine-Yoty, dostává od otce k jedenadvacátým narozeninám zcela výjimečný dar - zlatý důl. Je to však zároveň dárek velmi nebezpečný. Vždyť právě kvůli němu byl Haller zavražděn. A také Apanači a její se bratr se ocitají v ohrožení života. Objeví se totiž banda bezcitných hrdlořezů vedená obávaným Curly Billem (Kudrnáčem Billem) odhodlaná získat zlatou žílu za každou cenu. Unesou Apanači a jejího malého bratra, aby se tak dostali k tajemství polohy bohaté žíly. Pomoci jim může jen její snoubenec, lovec kožešin Jeff Brown, ale ani on by nic nezmohl nebýt Vinnetoua a Old Shaterhanda.

Velká čínská zeď (2016) CZ dabing TV spot

Velká čínská zeď (2016) CZ dabing TV spot

v kinech od: 5. 1. 2017 CinemArt | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Její tvůrci museli mít dobrý důvod, proč z ní udělali největší stavbu na světě. Velká čínská zeď je opředena mnoha mýty. Jednoho z nich se chopil legendární režisér Čang Yimou, který s pomocí Matta Damona natočil velkolepé dobrodružné fantasy, v němž nepůjde o nic menšího než o záchranu lidské civilizace. Hollywoodská superstar hraje ve Velké čínské zdi mnoha bitvami zoceleného žoldáka Williama Garina, který přijel na Dálný východ získat tajemství střelného prachu. Mimořádně nebezpečná mise v exotickém prostředí nemohla dopadnout dobře, a ani tak výjimečný lukostřelec, jakým je Garin, se nedokázal ubránit obrovské přesile bojovníků tajného seskupení, zvaného Bezejmenný řád. Jejich prvotním úkolem je ochrana masivní a zdánlivě nekonečné zdi, při pohledu na níž by Garinovi i jeho příteli Pero Tovarovi (Pedro Pascal) spadla čelist, kdyby jim nehrozila poprava. Na tu však nedojde, na zeď zaútočí armáda monster a pomoc skvělých vojáků se jejich věznitelům hodí. Těžko ale říct, jestli si tváří v tvář valícím se nemilosrdným hordám neměli raději vybrat tu popravu.

Thor (2011) CZ Dabing trailer

Thor (2011) CZ Dabing trailer

Poznáte ho podle kladiva. Bez něj nedá ani ránu. Je to bůh a také rebel. A možná se stane legendou. Pokud zkrotí vlastní pýchu. Thor se zrodil v severské mytologii a je zároveň členem elitní líhně superhrdinů komiksového gigantu Marvel, který už přivedl na plátna kin jeho sourozence Spidermana, Ironmana nebo mutanty X-Men. Thor je ale výjimečný. Mimo jiné i tím, že se jeho filmového příběhu ujal slavný specialista na Shakespeara Kenneth Branagh. Thorovu (Chris Hemsworth) otci, vládci bohů Odinovi (Anthony Hopkins), trvalo spoustu let, než ve své říši nastolil křehký mír. Jeho arogantní a domýšlivý syn ale dělá všechno proto, aby tuhle rovnováhu narušil. Když pohár trpělivosti jeho otce přeteče, Odin Thora exemplárně potrestá. Odebere mu jeho božské schopnosti a svrhne ho mezi obyčejné smrtelníky na planetu Zemi. Svržený a zavržený Thor lidmi zpočátku opovrhuje, postupně se mu ale začnou dostávat pod kůži, zejména sličná vědkyně Jane Foster (Natalie Portman). Thorovi ale není dopřáno užívat si pozemského klidu. Jeho bratr Loki (Tom Hiddleston) chce využít Thorova aktuálního oslabení a pošle na něj armádu všehoschopných pochopů, která v duchu přísloví „Když se kácí les, létají třísky", rozpoutá peklo na Zemi. Boží synek se bude muset rychle rozhodnout, jestli nechá lidi za sebe krvácet, nebo se vzchopí, zvedne kladivo a vyrazí na zteč.

Neznámá válka (6. až 10. díl)

Neznámá válka (6. až 10. díl)

Unikátní americko-sovětský dokumentární cyklus z roku 1978, který komplexně zmapoval válku na východní frontě z let 1941 - 1945. Dokument je vyjímečný nejen pro svůj rozsah, základní filozofii, ale i tématické rozpětí, protože se zaměřuje i na řadu dnes neznámých nebo opomíjených faktů. Seznam epizod: 6. Přežití ve Stalingradu 7. Největší tanková bitva v dějinách 8. Válka v Arktidě 9. Válka v oblacích 10. Partyzáni: guerrillová válka

Červená tma 1/2

Červená tma 1/2

Výjimečný film Červená tma, byl natočen v r.1991 podle skutečné události režisérem Martinem Mičkou (dnes žijící v Bořicích). Tento film byl v roce 1992 oceněn zlatou medailí na Mezinárodním festivalu krátkých filmů B16 v Brně (B16 - výraz pro filmový formát o šířce 16 mm.). Před několika lety ho uvádělo pouze pražské kino Aero...délka 50 min. Výjimečný film vznikl začátkem devadesátých let v ultra - nezávislých podmínkách. Syrové zpracování tragického příběhu vraždy mezi nezletilými dle události vyniká lakoničností černobílého obrazu a autentičností hlavních představitelů - naturščiků (neherců).

PROMETHEUS (2012) český HD trailer (titulky)

PROMETHEUS (2012) český HD trailer (titulky)

Ridley Scott, režisér filmů „Vetřelec" a „Blade Runner", se vrací s žánrem, ke kterému pomáhal psát pravidla. V Prometheovi stvořil další výjimečný svět, v němž napínavé pátrání po kořenech naší civilizace na planetě Zemi zavede skupinu průzkumníků až do neprobádaných koutů vesmíru. Právě tady budou muset svést děsivou bitvu za záchranu a budoucnost lidské rasy.

Policie Hamburk s04e03 Velké pokušení český dabing

Policie Hamburk s04e03 Velké pokušení český dabing

Policie Hamburk s04e03 Velké pokušení český dabing

Fontána (2006) - trailer

Fontána (2006) - trailer

Originální název: The Fountain / Last Man, Informace o filmu na http://www.sms.cz/film/fontana Akční / drama / romantický / sci-fi, USA, 2006, 96 min. Režie: Darren Aronofsky Hrají: Hugh Jackman, Rachel Weiszová, Ellen Burstynová, Mark Margolis, Stephen McHattie, Fernando Hernandez, Cliff Curtis, Sean Patrick Thomas, Donna Murphyová, Ethan Suplee, Richard McMillan, Lorne Brass, Abraham Aronofsky, Renee Asofskyová, Anish Majumdar, Janique Kearnsová, Boyd Banks, Alexander Bisping, Kevin Kelsall, Patrick Vandal, Marcello Bezina

Before the Flood Full Movie National Geographic

Before the Flood   Full Movie   National Geographic

Backup & Spread

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE