Nejvtipnější scénky - Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Nejvtipnější scénky - Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Sestřih nejvtipnějších scének z dnes už legendárního komediálního pokračování Prci, prci, prcičky, která byla na počátku všech tzv. teenagerovských komedií. ► Všechna SuperKravaťákova zábavná videa: https://goo.gl/UfFZ5m ► Více o této komedii zde: http://bit.ly/2xoicMk ►Pokud chce podpořit mou tvorbu, využijte tento odkaz: https://goo.gl/gcWZx7 Email► superkravatak(zavináč)seznam.cz Web► www.superkravatak.cz Facebook► www.facebook.com/superkravatak Děkuji za zhlédnutí.

ULOVIT MILIARDÁŘE - Nejlepší scény filmu

ULOVIT MILIARDÁŘE - Nejlepší scény filmu

Drzá Komedie Režiséra Vorla PR manažer Lehký (Jiří Mádl) dostane vládní zakázku, aby z konkurenčních důvodů odstavil dravého podnikatele Grossmana (Tomáš Matonoha). Pro tento účel si najme všehoschopného reportéra Skopového (Radomil Uhlíř) a rozjede kampaň se zinscenovanou reportáží, ve které Grossman mlátí romského chlapce. Informace převezmou všechna média a moralisté z nejrůznějších sociálních skupin ochotně nabízejí své výpovědi a odborné komentáře, aby Grossmana veřejně zostudili. Grossman je demonstrativně zatčen a policejní tisková mluvčí Jakubíčková (Ester Janečková) sděluje národu, že byl obviněn z rasismu a že je proti němu zahájeno trestní stíhání. Atmosféra zhoustne natolik, že si do Grossmana může každý kopnout. I jeho přítelkyně Kateřina (Kateřina Sedláková), televizní rosnička, cítí,  že by její kariéra mohla být ohrožena.  Zdálo by se, že musí přijít nezastavitelný pád, když Grossmanovi PR manažeři (Milan Šteindler, Josef Carda) dostanou spásný nápad: Koupit televizní stanici a obrátit veřejné mínění na svou stranu.

Liga výjimečných (2003) - trailer

Liga výjimečných (2003) - trailer

Originální název: The League of Extraordinary Gentlemen, Informace o filmu na http://www.sms.cz/film/liga-vyjimecnych Akční / sci-fi, USA, Německo, Česká republika, Velká Británie, 2003, 110 min. Režie: Stephen Norrington Hrají: Sean Connery, Naseeruddin Shah, Peta Wilsonová, Tony Curran, Stuart Townsend, Shane West, Jason Flemyng, Richard Roxburgh, Max Ryan, Tom Goodman-Hill, David Hemmings, Rudolf Pellar, Terry O'Neill, Rudolf Pellart, Winter Ave Zoliová, Robert Willox, Robert Orr, Michael McGuffie, Joel Kirby, Marek Vašut, Ewart James Walters, Robert Vahey, Sylvester Morand, Huggy Leaver, Pavel Bezděk, James Babson, San Shella, Riz Meedin, Sartaj Garewal, Neran Persaud, Andrew Rajan, Daniel Brown, Aftab Sachak, Guy Singh, Harmage Singh Kalirai, Brian Caspe, Robert Goodman, Winter Ave Zoli

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE