Václav Neckář & UMAKART - Půlnoční (oficiální video)

Václav Neckář & UMAKART - Půlnoční (oficiální video)

Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/2949-dobry-casy iTunes ► https://itunes.apple.com/cz/album/dobry-casy/id518808241 Text: Půlnoční Jedu domů po trati, jedu přes kopce. Za okny padá, padá sníh, budou Vánoce. Chmury, trable, starosti, nechal jsem ve městě. Už slyším lidi na půlnoční zpívat v kostele. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Ježíš na kříži ztrápený, občas se usměje. Na ty co v zázrak uvěří, na ty co zpívají. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Beránku náš na nebesích, stůj při nás, až přijde tma. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Stojím v prázdném kostele, hvězdy nade mnou. Z kříže zbyl jenom stín, ale přesto slyším. Haleluja, halelu-u-u-u-u-ja Beránku náš na nebesích, stůj při nás, až přijde tma. Beránku náš na nebesích, neopouštěj nás, až začnem se bá-á-át, bá-á-át. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja, Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja.

Václav Neckář - Andělé strážní (oficiální video)

Václav Neckář - Andělé strážní (oficiální video)

Andělé strážní je singl z vůbec prvního vánočního alba Václava Neckáře (http://www.supraphonline.cz/album/89192-mezi-svymi nebo https://itunes.apple.com/cz/album/mezi-svymi/id931450949?uo=4&at=1l3vrYr). Nejde však o klasické koledy ani standardy, ale o písně napsané přímo pro Václava. Andělé strážní text písně: Kousek dál Nad náma Tam nad našima hlavama se vznáší Naši strážní andělé co noční můry kolem postele křídly plaší Zavřeš oči, ztlumíš dech, Uslyšíš, jak jim na křídlech vítr tančí Provoz jako na Runwayi Pro lásku Boží, pro naději, co jim síly stačí... To když se s náma má něco stát o štěstí lásku začnem se bát tváře zvážní Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… Každej z nás A taky já Máme svýho anděla, co se dívá Když jsem ztrácel Slova z úst Zašeptal: Pane, nedopusť. a já zpívám… zase zpívám…! To když se s náma má něco stát svět se nám hroutí jako pískovej hrad tváře zvážní… Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… Když ty spíš Tak Oni bdí Překážky z cest nám odklidí a víru vrátí Ať se hnem kam se hnem andělé s naším osudem jsou spjatí… To když se s náma má něco stát o štěstí lásku začnem se bát tváře zvážní Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… [: To když se s náma má něco státo štěstí lásku začnem se bát Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou :] Videoklip představuje průběh vzniku alba a odhaluje řadu "blízkých", kteří se jako autoři, hudebníci a další důležití podíleli na vzniku tohoto jedinečného alba. Za realizací klipu stojí dvojice filmařů Ondřej Kurčík a Pavel Brychta z Magic Pictures a natočen byl i v prostoru Theatre Royal v Praze. hudba: Luděk Špilauer, Jan Neckář text: Jan Fischer Václav Neckář zpěv Jan Neckář zpěv Marek Doubrava akustická kytara Tomáš Neuwerth bicí nástroje a perkuse Luděk Špilauer basa, rhodes piano Zdeněk Zdeněk klavír, welson klávesy a.m. almela mandolína, melodika, hammond Peter Mahrik elektrická kytara Parťákovy smyčce, dirigent: Jan Neckář Producent: Dušan Neuwerth C 2014 Supraphon a.s. Více klipů s Václavem Neckářem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLPfi7ICeqP2q7YG8BE1UO5hD8TiIeTPwm

Václav Neckář - Kdo vchází do tvých snů má lásko

Václav Neckář - Kdo vchází do tvých snů má lásko

Vaclav Neckar - Kdo vchazi do tvych snu ma lasko

Václav Neckář - Na Rafandě (oficiální video)

Václav Neckář - Na Rafandě (oficiální video)

Videoklip z alba Václava Neckáře "Dobrý časy" Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/2949-dobry-casy Text: Na Rafandě Vzkázala mi má paní že už mě nemiluje že si našla jinýho chlapa a tak piju , kamaráde a tak piju na rafandě každý den , až do rána byl jsem hluchý , kamaráde a teď mě život bolí byl jsem slepý , kamaráde a teď budu sám Vzkázala mi, má paní ať se jí raději vyhýbám že už mě nechce znát a tak půjdu, kamaráde a tak půjdu, na konec světa dál tam kam mě nohy donesou Byl jsem hluchý, kamaráde a teď mě život bolí byl jsem slepý, kamaráde a teď budu sám Byl jsem hluchý, kamaráde a teď mě život bolí byl jsem slepý, kamaráde a teď budu sám režie Tomáš Luňák kamera Dušan Tománek hudba Jaromír Švejdík a Dušan Neuwerth text Jaromír Švejdík (C) 2012 Supraphon a.s.

Václav Neckář - Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě

Václav Neckář - Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě

Mad Baker Music - Půlnoční (cover song)

Mad Baker Music - Půlnoční (cover song)

Spotify ● http://bit.ly/PulnocniSpotify iTunes ● http://bit.ly/PulnocniTunes GooglePlay ● http://bit.ly/PulnocniGP Subscribe ● http://bit.ly/MadBakerMusicSubscribe Spotify playlist ● http://bit.ly/prehrajplaylist Odebírej náš kanál, ať ti neuniknou novinky. A aby ti chodily upozornění na nová videa, klikni i na zvonek vedle tlačítka na odběr. Vystupující: Kate Rezková, Gabriela Heclová, Matej, Mariana Prachařová, Jan Nedvěd Piano: Viktor Macák Kamera/střih/grading: Lubomír Krupka Nahrávání vokálu: Tomáš Paulas Mix/mastering: Derek Saxenemeyer Original track: Václav Neckář & UMAKART - Půlnoční Follow Kate Rezková https://www.facebook.com/katerinkarezkova https://www.instagram.com/katerezkova http://bit.ly/youtubeKateLove Follow Mariana Prachařová http://bit.ly/MarianaPracharovaFacebook https://www.instagram.com/maripracharova Follow Matej https://www.facebook.com/Kolakmatej https://www.instagram.com/kolakmatej Follow Jan Nedvěd https://www.instagram.com/jannedvedoficial https://www.facebook.com/jannedvedofficial Follow Gabriela Heclová http://www.facebook.com/gabriellehecl http://www.instagram.com/gabriellehecl https://www.youtube.com/GabrielleHecl Follow Mad Baker Music http://www.facebook.com/madbakermusic http://www.instagram.com/madbakermusic Label: Mad Baker Music Vydavatel: Studio Fontána, spol. s.r.o.

Václav Neckař- chci te líbat

Václav Neckař- chci te líbat

chci te líbat

Václav Neckář - Křižovatky (1976)

Václav Neckář - Křižovatky (1976)

Písničky pod rentgenem (1976)

Václav Neckař - Mademoiselle Giselle

Václav Neckař - Mademoiselle Giselle

Václav Neckář - Podzim (lyric video)

Václav Neckář - Podzim (lyric video)

Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/30740-nejvetsi-hity-1965-2013 Text: Podzim Potkali se mezi stromy Změnil směr a tak šli spolu Do kavárny, dal si turka Ona vídeň a indiánka Jó podzim na kolonádě Bývá krásný milé dámy Jó podzim - a kolonádě Říkají místní kolo bláznů A ten večer, při muzice Tančí spolu, pijí víno Ráno sama probudí se Asi šel běhat kolo bláznů Jó podzim na kolonádě Bývá krásný milé dámy Jó podzim - a kolonádě Říkají místní kolo bláznů A není proč plakat Jen ten kdo zastaví se Musí jít z kola ven Musí jít z kola ven Potkali se mezi stromy Ona běží udýchaná A ten pán usmívá se S jinou jde do kavárny A není proč plakat Jen ten kdo zastaví se Musí jít z kola ven Musí jít z kola ven Musí jít z kola ven Musí jít z kola ven Musí jít z kola ven Musí jít z kola ven Hudba a text : Jaromír Švejdík Producent : Dušan Neuwerth Nahráli: Václav Neckář - zpěv Jan Neckář - zpěv Dušan Neuwerth - zpěv, kytara, tamburína, klávesy Jaromír Švejdík - zpěv Tomáš Neuwerth - bicí a.m. almela - mandolína, baskytara, piano Olga Königová - zpěv C 2013 Supraphon a.s.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE