Václav Neckář & UMAKART - Půlnoční (oficiální video)

Václav Neckář & UMAKART - Půlnoční (oficiální video)

Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/2949-dobry-casy iTunes ► https://itunes.apple.com/cz/album/dobry-casy/id518808241 Text: Půlnoční Jedu domů po trati, jedu přes kopce. Za okny padá, padá sníh, budou Vánoce. Chmury, trable, starosti, nechal jsem ve městě. Už slyším lidi na půlnoční zpívat v kostele. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Ježíš na kříži ztrápený, občas se usměje. Na ty co v zázrak uvěří, na ty co zpívají. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Beránku náš na nebesích, stůj při nás, až přijde tma. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Stojím v prázdném kostele, hvězdy nade mnou. Z kříže zbyl jenom stín, ale přesto slyším. Haleluja, halelu-u-u-u-u-ja Beránku náš na nebesích, stůj při nás, až přijde tma. Beránku náš na nebesích, neopouštěj nás, až začnem se bá-á-át, bá-á-át. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja, Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja.

Václav Neckář - Kdo vchází do tvých snů má lásko

Václav Neckář - Kdo vchází do tvých snů má lásko

Vaclav Neckar - Kdo vchazi do tvych snu ma lasko

Václav Neckář - Mýdlový princ

Václav Neckář - Mýdlový princ

Václav Neckář - Mýdlový princ Czech Music

Václav Neckář - Andělé strážní (oficiální video)

Václav Neckář - Andělé strážní (oficiální video)

Andělé strážní je singl z vůbec prvního vánočního alba Václava Neckáře (http://www.supraphonline.cz/album/89192-mezi-svymi nebo https://itunes.apple.com/cz/album/mezi-svymi/id931450949?uo=4&at=1l3vrYr). Nejde však o klasické koledy ani standardy, ale o písně napsané přímo pro Václava. Andělé strážní text písně: Kousek dál Nad náma Tam nad našima hlavama se vznáší Naši strážní andělé co noční můry kolem postele křídly plaší Zavřeš oči, ztlumíš dech, Uslyšíš, jak jim na křídlech vítr tančí Provoz jako na Runwayi Pro lásku Boží, pro naději, co jim síly stačí... To když se s náma má něco stát o štěstí lásku začnem se bát tváře zvážní Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… Každej z nás A taky já Máme svýho anděla, co se dívá Když jsem ztrácel Slova z úst Zašeptal: Pane, nedopusť. a já zpívám… zase zpívám…! To když se s náma má něco stát svět se nám hroutí jako pískovej hrad tváře zvážní… Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… Když ty spíš Tak Oni bdí Překážky z cest nám odklidí a víru vrátí Ať se hnem kam se hnem andělé s naším osudem jsou spjatí… To když se s náma má něco stát o štěstí lásku začnem se bát tváře zvážní Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… [: To když se s náma má něco státo štěstí lásku začnem se bát Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou :] Videoklip představuje průběh vzniku alba a odhaluje řadu "blízkých", kteří se jako autoři, hudebníci a další důležití podíleli na vzniku tohoto jedinečného alba. Za realizací klipu stojí dvojice filmařů Ondřej Kurčík a Pavel Brychta z Magic Pictures a natočen byl i v prostoru Theatre Royal v Praze. hudba: Luděk Špilauer, Jan Neckář text: Jan Fischer Václav Neckář zpěv Jan Neckář zpěv Marek Doubrava akustická kytara Tomáš Neuwerth bicí nástroje a perkuse Luděk Špilauer basa, rhodes piano Zdeněk Zdeněk klavír, welson klávesy a.m. almela mandolína, melodika, hammond Peter Mahrik elektrická kytara Parťákovy smyčce, dirigent: Jan Neckář Producent: Dušan Neuwerth C 2014 Supraphon a.s. Více klipů s Václavem Neckářem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLPfi7ICeqP2q7YG8BE1UO5hD8TiIeTPwm

Václav Neckář - Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě

Václav Neckář - Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě

VÁCLAV NECKÁŘ - Bejvávalo (Dobrý časy) (oficiální video)

VÁCLAV NECKÁŘ - Bejvávalo (Dobrý časy) (oficiální video)

Oficiální verze klipu k písni "Bejvávalo (Dobrý časy)" z alba Dobrý časy. Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/2949-dobry-casy iTunes ► https://itunes.apple.com/cz/album/dobry-casy/id518808241 Text: Bejvávalo (Dobrý časy) Bejvávalo to byly dobrý časy Stromy rostly do nebe a na nich visely hvězdy Bejvávalo to jsme byli ještě mladý Stačila láhev vína deka, cigarety Házel jsem kameny do vody dělal vlny veliký na nich se hvězdy houpaly vesele s měsícem Bejvávalo Bejvávalo Bejvávalo to byly dobrý časy v parku hrála hudba na buben na trumpety Bejvávalo to jsme byli ještě mladý ona byla celá žhavá a já nerozvážný Stála tam smutná u vody že ji to se mnou nebaví že půjde raději k muzice že si tam užije Házel jsem kameny do vody dělal vlny veliký na nich se hvězdy houpaly vesele s měsícem vesele režie Lenka Wimmerová kamera Pavel Berkovič střih Petra Berkovičová Raušová hrají Tereza Voříšková a Jiří Mádl hudba Jaromír Švejdík a Dušan Neuwerth text Jaromír Švejdík (C) 2012 Supraphon a.s.

Mad Baker Music - Půlnoční (cover song)

Mad Baker Music - Půlnoční (cover song)

Spotify ● http://bit.ly/PulnocniSpotify iTunes ● http://bit.ly/PulnocniTunes GooglePlay ● http://bit.ly/PulnocniGP Subscribe ● http://bit.ly/MadBakerMusicSubscribe Spotify playlist ● http://bit.ly/prehrajplaylist Odebírej náš kanál, ať ti neuniknou novinky. A aby ti chodily upozornění na nová videa, klikni i na zvonek vedle tlačítka na odběr. Vystupující: Kate Rezková, Gabriela Heclová, Matej, Mariana Prachařová, Jan Nedvěd Piano: Viktor Macák Kamera/střih/grading: Lubomír Krupka Nahrávání vokálu: Tomáš Paulas Mix/mastering: Derek Saxenemeyer Original track: Václav Neckář & UMAKART - Půlnoční Follow Kate Rezková https://www.facebook.com/katerinkarezkova https://www.instagram.com/katerezkova http://bit.ly/youtubeKateLove Follow Mariana Prachařová http://bit.ly/MarianaPracharovaFacebook https://www.instagram.com/maripracharova Follow Matej https://www.facebook.com/Kolakmatej https://www.instagram.com/kolakmatej Follow Jan Nedvěd https://www.instagram.com/jannedvedoficial https://www.facebook.com/jannedvedofficial Follow Gabriela Heclová http://www.facebook.com/gabriellehecl http://www.instagram.com/gabriellehecl https://www.youtube.com/GabrielleHecl Follow Mad Baker Music http://www.facebook.com/madbakermusic http://www.instagram.com/madbakermusic Label: Mad Baker Music Vydavatel: Studio Fontána, spol. s.r.o.

Václav Neckař - Mademoiselle Giselle

Václav Neckař - Mademoiselle Giselle

TOP 20 Václav Neckář (1965-1971)

TOP 20 Václav Neckář (1965-1971)

Výber najlepších a najzaujímavejších piesní Václava Neckářa z rokov 1965-1971. Pre viac zaujímavých TOP piesní rôznych československých interpretov 60.-70. rokov sledujte môj kanál :) 1965 - 1. pieseň 1966 - 2. - 7. pieseň 1967 - 8. - 11. pieseň 1968 - 12. - 15. pieseň 1969 - 16. a 17. pieseň 1970 - 18. pieseň 1971 - 19. a 20. pieseň 1.) Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě 00:00 2.) Když vítr zafouká 3:30 3.) Lékořice 6:31 4.) Pláč 9:28 5.) Proč se ptáš 12:17 6.) Ša la la la li 15:09 7.) Stín katedrál 18:27 8.) Miluju a maluju 21:48 9.) Zaklínej se třeba ďáblem 23:29 10.) Znám jednu krásnou princeznu 25:51 11.) Já už to vím 28:09 12.) Dobrá zpráva 29:41 13.) Bylo čtvrt a bude půl 32:13 14.) Hrajeme si na kohoutky 35:20 15:) Mám čekat 38:17 16.) Mrs. Robinson 40:25 17.) Bam bam biri biri bam 44:49 18.) Přítmí 51:01 19.) Nautilus 58:24 20.) Malovanie na plot 1:05:29

Václav Neckář - Chci Tě Líbat

Václav Neckář - Chci Tě Líbat

Václav Neckář - Chci Tě Líbat ňuf muc

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE