Václav Neckář & UMAKART - Půlnoční (oficiální video)

Václav Neckář & UMAKART - Půlnoční (oficiální video)

Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/2949-dobry-casy iTunes ► https://itunes.apple.com/cz/album/dobry-casy/id518808241 Text: Půlnoční Jedu domů po trati, jedu přes kopce. Za okny padá, padá sníh, budou Vánoce. Chmury, trable, starosti, nechal jsem ve městě. Už slyším lidi na půlnoční zpívat v kostele. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Ježíš na kříži ztrápený, občas se usměje. Na ty co v zázrak uvěří, na ty co zpívají. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Beránku náš na nebesích, stůj při nás, až přijde tma. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Stojím v prázdném kostele, hvězdy nade mnou. Z kříže zbyl jenom stín, ale přesto slyším. Haleluja, halelu-u-u-u-u-ja Beránku náš na nebesích, stůj při nás, až přijde tma. Beránku náš na nebesích, neopouštěj nás, až začnem se bá-á-át, bá-á-át. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja, Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja.

Václav Neckář - Kdo vchází do tvých snů má lásko

Václav Neckář - Kdo vchází do tvých snů má lásko

Vaclav Neckar - Kdo vchazi do tvych snu ma lasko

Václav Neckář - Mademoiselle Giselle

Václav Neckář - Mademoiselle Giselle

Hudba:Jiří Dospěl Text:Zdeněk Rytří

Václav Neckář - Na Rafandě (oficiální video)

Václav Neckář - Na Rafandě (oficiální video)

Videoklip z alba Václava Neckáře "Dobrý časy" Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/2949-dobry-casy Text: Na Rafandě Vzkázala mi má paní že už mě nemiluje že si našla jinýho chlapa a tak piju , kamaráde a tak piju na rafandě každý den , až do rána byl jsem hluchý , kamaráde a teď mě život bolí byl jsem slepý , kamaráde a teď budu sám Vzkázala mi, má paní ať se jí raději vyhýbám že už mě nechce znát a tak půjdu, kamaráde a tak půjdu, na konec světa dál tam kam mě nohy donesou Byl jsem hluchý, kamaráde a teď mě život bolí byl jsem slepý, kamaráde a teď budu sám Byl jsem hluchý, kamaráde a teď mě život bolí byl jsem slepý, kamaráde a teď budu sám režie Tomáš Luňák kamera Dušan Tománek hudba Jaromír Švejdík a Dušan Neuwerth text Jaromír Švejdík (C) 2012 Supraphon a.s.

Václav Neckář - Andělé strážní (oficiální video)

Václav Neckář - Andělé strážní (oficiální video)

Andělé strážní je singl z vůbec prvního vánočního alba Václava Neckáře (http://www.supraphonline.cz/album/89192-mezi-svymi nebo https://itunes.apple.com/cz/album/mezi-svymi/id931450949?uo=4&at=1l3vrYr). Nejde však o klasické koledy ani standardy, ale o písně napsané přímo pro Václava. Andělé strážní text písně: Kousek dál Nad náma Tam nad našima hlavama se vznáší Naši strážní andělé co noční můry kolem postele křídly plaší Zavřeš oči, ztlumíš dech, Uslyšíš, jak jim na křídlech vítr tančí Provoz jako na Runwayi Pro lásku Boží, pro naději, co jim síly stačí... To když se s náma má něco stát o štěstí lásku začnem se bát tváře zvážní Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… Každej z nás A taky já Máme svýho anděla, co se dívá Když jsem ztrácel Slova z úst Zašeptal: Pane, nedopusť. a já zpívám… zase zpívám…! To když se s náma má něco stát svět se nám hroutí jako pískovej hrad tváře zvážní… Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… Když ty spíš Tak Oni bdí Překážky z cest nám odklidí a víru vrátí Ať se hnem kam se hnem andělé s naším osudem jsou spjatí… To když se s náma má něco stát o štěstí lásku začnem se bát tváře zvážní Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… [: To když se s náma má něco státo štěstí lásku začnem se bát Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou :] Videoklip představuje průběh vzniku alba a odhaluje řadu "blízkých", kteří se jako autoři, hudebníci a další důležití podíleli na vzniku tohoto jedinečného alba. Za realizací klipu stojí dvojice filmařů Ondřej Kurčík a Pavel Brychta z Magic Pictures a natočen byl i v prostoru Theatre Royal v Praze. hudba: Luděk Špilauer, Jan Neckář text: Jan Fischer Václav Neckář zpěv Jan Neckář zpěv Marek Doubrava akustická kytara Tomáš Neuwerth bicí nástroje a perkuse Luděk Špilauer basa, rhodes piano Zdeněk Zdeněk klavír, welson klávesy a.m. almela mandolína, melodika, hammond Peter Mahrik elektrická kytara Parťákovy smyčce, dirigent: Jan Neckář Producent: Dušan Neuwerth C 2014 Supraphon a.s. Více klipů s Václavem Neckářem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLPfi7ICeqP2q7YG8BE1UO5hD8TiIeTPwm

Václav Neckář - Chci Tě Líbat

Václav Neckář - Chci Tě Líbat

Václav Neckář - Chci Tě Líbat ňuf muc

Václav Neckář a Bacily - Pět světelných let

Václav Neckář a Bacily - Pět světelných let

Další pecka z dvojalba Planetárium. O. Petřina/Z. Rytíř

Václav Neckař-Cesta za snem

Václav Neckař-Cesta za snem

Václav Neckář - Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě

Václav Neckář - Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě

Václav Neckář - Mýdlový princ

Václav Neckář - Mýdlový princ

Václav Neckář - Mýdlový princ Czech Music

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE