Václav Neckář & UMAKART - Půlnoční (oficiální video)

Václav Neckář & UMAKART - Půlnoční (oficiální video)

Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/2949-dobry-casy iTunes ► https://itunes.apple.com/cz/album/dobry-casy/id518808241 Text: Půlnoční Jedu domů po trati, jedu přes kopce. Za okny padá, padá sníh, budou Vánoce. Chmury, trable, starosti, nechal jsem ve městě. Už slyším lidi na půlnoční zpívat v kostele. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Ježíš na kříži ztrápený, občas se usměje. Na ty co v zázrak uvěří, na ty co zpívají. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Beránku náš na nebesích, stůj při nás, až přijde tma. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja Stojím v prázdném kostele, hvězdy nade mnou. Z kříže zbyl jenom stín, ale přesto slyším. Haleluja, halelu-u-u-u-u-ja Beránku náš na nebesích, stůj při nás, až přijde tma. Beránku náš na nebesích, neopouštěj nás, až začnem se bá-á-át, bá-á-át. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja, Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja.

Václav Neckář - Kdo vchází do tvých snů má lásko

Václav Neckář - Kdo vchází do tvých snů má lásko

Vaclav Neckar - Kdo vchazi do tvych snu ma lasko

Václav Neckář - Andělé strážní (oficiální video)

Václav Neckář - Andělé strážní (oficiální video)

Andělé strážní je singl z vůbec prvního vánočního alba Václava Neckáře (http://www.supraphonline.cz/album/89192-mezi-svymi nebo https://itunes.apple.com/cz/album/mezi-svymi/id931450949?uo=4&at=1l3vrYr). Nejde však o klasické koledy ani standardy, ale o písně napsané přímo pro Václava. Andělé strážní text písně: Kousek dál Nad náma Tam nad našima hlavama se vznáší Naši strážní andělé co noční můry kolem postele křídly plaší Zavřeš oči, ztlumíš dech, Uslyšíš, jak jim na křídlech vítr tančí Provoz jako na Runwayi Pro lásku Boží, pro naději, co jim síly stačí... To když se s náma má něco stát o štěstí lásku začnem se bát tváře zvážní Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… Každej z nás A taky já Máme svýho anděla, co se dívá Když jsem ztrácel Slova z úst Zašeptal: Pane, nedopusť. a já zpívám… zase zpívám…! To když se s náma má něco stát svět se nám hroutí jako pískovej hrad tváře zvážní… Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… Když ty spíš Tak Oni bdí Překážky z cest nám odklidí a víru vrátí Ať se hnem kam se hnem andělé s naším osudem jsou spjatí… To když se s náma má něco stát o štěstí lásku začnem se bát tváře zvážní Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou andělé strážní… [: To když se s náma má něco státo štěstí lásku začnem se bát Tak všichni věří, že nad náma jsou od všeho zlého nás ochraňujou :] Videoklip představuje průběh vzniku alba a odhaluje řadu "blízkých", kteří se jako autoři, hudebníci a další důležití podíleli na vzniku tohoto jedinečného alba. Za realizací klipu stojí dvojice filmařů Ondřej Kurčík a Pavel Brychta z Magic Pictures a natočen byl i v prostoru Theatre Royal v Praze. hudba: Luděk Špilauer, Jan Neckář text: Jan Fischer Václav Neckář zpěv Jan Neckář zpěv Marek Doubrava akustická kytara Tomáš Neuwerth bicí nástroje a perkuse Luděk Špilauer basa, rhodes piano Zdeněk Zdeněk klavír, welson klávesy a.m. almela mandolína, melodika, hammond Peter Mahrik elektrická kytara Parťákovy smyčce, dirigent: Jan Neckář Producent: Dušan Neuwerth C 2014 Supraphon a.s. Více klipů s Václavem Neckářem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLPfi7ICeqP2q7YG8BE1UO5hD8TiIeTPwm

Václav Neckář - Chci Tě Líbat

Václav Neckář - Chci Tě Líbat

Václav Neckář - Chci Tě Líbat ňuf muc

Václav Neckář - Na Rafandě (oficiální video)

Václav Neckář - Na Rafandě (oficiální video)

Videoklip z alba Václava Neckáře "Dobrý časy" Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/2949-dobry-casy Text: Na Rafandě Vzkázala mi má paní že už mě nemiluje že si našla jinýho chlapa a tak piju , kamaráde a tak piju na rafandě každý den , až do rána byl jsem hluchý , kamaráde a teď mě život bolí byl jsem slepý , kamaráde a teď budu sám Vzkázala mi, má paní ať se jí raději vyhýbám že už mě nechce znát a tak půjdu, kamaráde a tak půjdu, na konec světa dál tam kam mě nohy donesou Byl jsem hluchý, kamaráde a teď mě život bolí byl jsem slepý, kamaráde a teď budu sám Byl jsem hluchý, kamaráde a teď mě život bolí byl jsem slepý, kamaráde a teď budu sám režie Tomáš Luňák kamera Dušan Tománek hudba Jaromír Švejdík a Dušan Neuwerth text Jaromír Švejdík (C) 2012 Supraphon a.s.

Václav Neckář - Mýdlový princ

Václav Neckář - Mýdlový princ

Václav Neckář - Mýdlový princ

Václav Neckář - Mýdlový princ

Václav Neckář - Mýdlový princ

Václav Neckář - Mýdlový princ Czech Music

Václav Neckář - Spěchám (oficiální video)

Václav Neckář - Spěchám (oficiální video)

Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/160-zivot-zlata-kolekce Text: Spěchám Pozdě v noci chodíš spát a ráno je zlý, ospalý a nevlídný a slunce mdlý. A spousta lidí v ulicích a připadáš si sám, nekonečné proudy aut, čas vládne nám. Spěchám, spěchám a kam, to Pán Bůh ví a není čas jít prostě jen tak na vzduch, tak stále žijem na dluh. Spěchám, spěchám a kam, to Pán Bůh ví, proč vteřinový strach tě souží, když máš život svůj žít. Tenhle závod jistě prohrajem, zvítězí čas. Každýmu svou moc ukáže a zláme vaz. A za prachy se nekoupí, sláva ho neláká. Tak zastav se aspoň na chvíli, čas nečeká. Spěchám, spěchám a kam, to Pán Bůh ví a není čas jít prostě jen tak na vzduch, tak stále žijem na dluh. Spěchám, spěchám a kam, to Pán Bůh ví, proč vteřinový strach tě souží, když máš život svůj žít.

VÁCLAV NECKÁŘ - Bejvávalo (Dobrý časy) (oficiální video)

VÁCLAV NECKÁŘ - Bejvávalo (Dobrý časy) (oficiální video)

Oficiální verze klipu k písni "Bejvávalo (Dobrý časy)" z alba Dobrý časy. Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/2949-dobry-casy iTunes ► https://itunes.apple.com/cz/album/dobry-casy/id518808241 Text: Bejvávalo (Dobrý časy) Bejvávalo to byly dobrý časy Stromy rostly do nebe a na nich visely hvězdy Bejvávalo to jsme byli ještě mladý Stačila láhev vína deka, cigarety Házel jsem kameny do vody dělal vlny veliký na nich se hvězdy houpaly vesele s měsícem Bejvávalo Bejvávalo Bejvávalo to byly dobrý časy v parku hrála hudba na buben na trumpety Bejvávalo to jsme byli ještě mladý ona byla celá žhavá a já nerozvážný Stála tam smutná u vody že ji to se mnou nebaví že půjde raději k muzice že si tam užije Házel jsem kameny do vody dělal vlny veliký na nich se hvězdy houpaly vesele s měsícem vesele režie Lenka Wimmerová kamera Pavel Berkovič střih Petra Berkovičová Raušová hrají Tereza Voříšková a Jiří Mádl hudba Jaromír Švejdík a Dušan Neuwerth text Jaromír Švejdík (C) 2012 Supraphon a.s.

Šíleně smutná princezna Znám jednu starou zahradu

Šíleně smutná princezna   Znám jednu starou zahradu

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE