v zahrade na sade sedi B.Z.A

v zahrade na sade sedi B.Z.A

docela sproste takze NEPOUSTET pred DETMI

Eminem 8 MILE - V zahradě na sadě CZ Parody HD (Česká parodie)

Eminem 8 MILE - V zahradě na sadě CZ Parody HD (Česká parodie)

Eminem 8 mile aneb v zahradě na sadě sedí Božena přejděte na naši facebookovou fan page http://www.facebook.com/fsrtv napište nám co by se Vám líbilo, co by jste změnili nebo prostě budťe s námi :) Video nebylo vytvořeno za účelem někoho zesměšnit nebo znemožnit. Slouží pouze pro pobavení.

Noc v Zahradě DDM

Noc v Zahradě DDM

Spocená uklízečka - Božena

Spocená uklízečka - Božena

Přerovská kapela hrající jednoduchý a srozumitelný bigbít. Z alba Mokrou hadrou vpřed, více info na www.spocena.com

Oldřich a Božena

Oldřich a Božena

Božena

Božena

Božena Keks Kovářov 2016

V zahradě

V zahradě

Ivan Vojnár je jedním z nejprovokativnějších českých filmařů současnosti. Když pětapadesátiletý ceněný dokumentarista a kameraman v roce 1997 přestoupil k režii celovečerních hraných filmů, představovalo to radikální změnu jen navenek. Vojnár opakovaně zkoumá i hranice mezi hraným a dokumentárním žánrem, mezi „normalitou" většinového světa, uměleckou fikcí a vyšinutostí posedlého jedince... V roce 1995 natočil Ivan Vojnár televizní dokumentární film V zahradě, kde se zahrada ústavu pro duševně choré v Horních Beřkovicích pro něj stává metaforou života a hranic mezi normalitou a abnormalitou. Pacienti vyprávějí své příběhy, ze kterých přímo čiší akutní potřeba sdělit celému světu něco důležitého. Dlouhá léta jim možná nikdo nenaslouchal, protože jsou odlišní a ten „normální" hektický svět jim nerozumí. Ve filmu byla použita nádherná hudba starých mistrů, která dokonale kopíruje rychle se měnící atmosféru emočního rozpoložení jednotlivých protagonistů, aktuálního počasí a ročního období. Pohled na pacienty je nesentimentální, plný účasti s lidským údělem obyvatel této prazvláštní zahrady. Vždyť kdo z nás ví, kdy se může ocitnout v oné pomyslné Zahradě? Za dokumentární esej V zahradě (1995) o pacientech psychiatrické léčebny získal Ivan Vojnár hlavní cenu v kategorii dokumentů na MFF v Karlových Varech. Film je ověnčený i cenou Kristián za nejpozoruhodnější audiovizuální počin roku 1995 v oblasti dokumentu.

BOŽENA - Damir Malovan/Josip Herceg

BOŽENA - Damir Malovan/Josip Herceg

Muzika i text – Josip Herceg (Vrgorac) Aranžman – Damir Malovan (Split) AJDE RECI ANĐELE KOLKO PUTA NE VIDIŠ ME, MOŽDA NIJE SAN JA SAM OPET SAM. AJDE RECI ANĐELE ŠTO NISI PORED MENE TI, ZAR SAM TE LAGAO ILI TE VARAO. REFREN: BOŽENA! ONA JE SAMO SJENA BOŽENA! ONA JE SAMO SJENA ILI JEDNOM KAŽI NE ILI OPET SLAŽI ME, DA SAM SAMO TVOJ DUŽNIK SVOJ. NEMA VIŠE BOŽENE NEMA VIŠE TE SJENE, S¨ KOJOM SAM ŽIVIO I NJOJ SE DIVIO REFREN: BOŽENA! ONA JE SAMO SJENA BOŽENA! ONA JE SAMO SJENA BOŽENA! ONA JE SAMO SJENA BOŽENA! ONA JE SAMO SJENA

Božena Cowboys

Božena Cowboys

z jednoho studentského privatu

Božena

Božena

Pusť si zvuk !!! a vyčisti si brýle ať na tu Boženu dobře vidíš!

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE