v zahrade na sade sedi B.Z.A

v zahrade na sade sedi B.Z.A

docela sproste takze NEPOUSTET pred DETMI

Eminem 8 MILE - V zahradě na sadě CZ Parody HD (Česká parodie)

Eminem 8 MILE - V zahradě na sadě CZ Parody HD (Česká parodie)

Eminem 8 mile aneb v zahradě na sadě sedí Božena přejděte na naši facebookovou fan page http://www.facebook.com/fsrtv napište nám co by se Vám líbilo, co by jste změnili nebo prostě budťe s námi :) Video nebylo vytvořeno za účelem někoho zesměšnit nebo znemožnit. Slouží pouze pro pobavení.

Noc v Zahradě DDM

Noc v Zahradě DDM

V zahradě

V zahradě

Ivan Vojnár je jedním z nejprovokativnějších českých filmařů současnosti. Když pětapadesátiletý ceněný dokumentarista a kameraman v roce 1997 přestoupil k režii celovečerních hraných filmů, představovalo to radikální změnu jen navenek. Vojnár opakovaně zkoumá i hranice mezi hraným a dokumentárním žánrem, mezi „normalitou" většinového světa, uměleckou fikcí a vyšinutostí posedlého jedince... V roce 1995 natočil Ivan Vojnár televizní dokumentární film V zahradě, kde se zahrada ústavu pro duševně choré v Horních Beřkovicích pro něj stává metaforou života a hranic mezi normalitou a abnormalitou. Pacienti vyprávějí své příběhy, ze kterých přímo čiší akutní potřeba sdělit celému světu něco důležitého. Dlouhá léta jim možná nikdo nenaslouchal, protože jsou odlišní a ten „normální" hektický svět jim nerozumí. Ve filmu byla použita nádherná hudba starých mistrů, která dokonale kopíruje rychle se měnící atmosféru emočního rozpoložení jednotlivých protagonistů, aktuálního počasí a ročního období. Pohled na pacienty je nesentimentální, plný účasti s lidským údělem obyvatel této prazvláštní zahrady. Vždyť kdo z nás ví, kdy se může ocitnout v oné pomyslné Zahradě? Za dokumentární esej V zahradě (1995) o pacientech psychiatrické léčebny získal Ivan Vojnár hlavní cenu v kategorii dokumentů na MFF v Karlových Varech. Film je ověnčený i cenou Kristián za nejpozoruhodnější audiovizuální počin roku 1995 v oblasti dokumentu.

Božena

Božena

Pusť si zvuk !!! a vyčisti si brýle ať na tu Boženu dobře vidíš!

Božena Cowboys

Božena Cowboys

z jednoho studentského privatu

Spocená uklízečka - Božena

Spocená uklízečka - Božena

Přerovská kapela hrající jednoduchý a srozumitelný bigbít. Z alba Mokrou hadrou vpřed, více info na www.spocena.com

Dohnyho bunda

Dohnyho bunda

Otevření jeho skřínky, která byla používána jako odpadkový koš a kompost a naparfémování bundy našeho oblíbeného spolužáka během toho, co si skočil na kouřovou.

Božena

Božena

Božena Keks Kovářov 2016

Ta největší blbost ------ HaYzlak ------

Ta největší blbost  ------ HaYzlak ------

Když zkouřený člověk leze po prosklené skříní plné porcelanu a keramiky a podobně a ta skřín nakonec spadne :O většina vnitřku rozbyto nenavratně na miliony střípku jenž se valej po cele mistnosti a dva zhulení lide to musí šuper rychle uklidnit do jedne hodiny jinak jsou mrtví.Zavod s časem a zhulenýma mozkama pravě začína!!! GO! A přihlašte odběr :P

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE