Vím, co jím: Pečivo

Vím, co jím: Pečivo

Úvodní díl pilotní série Vím, co jím. Mezinárodní iniciativa připravila ve spolupráci s odborníky z oblasti výživy užitečná videa, která mají pomoci každému člověku se snadnějším výběrem potravin. Nejdůležitější při výběru je především složení potravin. Podle čeho se řídit? Jaké pečivo je nejvhodnější a kterému se raději vyhnout?

Vím, co jím: sýry

Vím, co jím: sýry

Sýry jsou významným zdrojem tuků, někdy i soli, ale také z nich přijímáme cenné bílkoviny. Dr. Karolína Hlavatá s ing. Petrem Havlíčkem vám poradí, jak si vybírat sýry a kolik si jich kdy naservírovat.

Vím, co jím: Naučte se netloustnout!

Vím, co jím: Naučte se netloustnout!

Jak se vypořádat s živinami ve stravě, abychom si udrželi optimální váhu a jak si vybírat kvalitní potraviny a poskládat vyvážený jídelníček? Na to se tentokrát zaměřili naši odborníci Karolína Hlavatá a Petr Havlíček. Principy vyvážené stravy s nimi objasňuje Petr Tláskal, předseda Společnosti pro výživu.

Low Carb pečivo

Low Carb pečivo

Udělejte si skvělé low carb pečivo. 6 minut přípravy a 50 minut pečení. Jednoduchý recept

Djevrek Pecivo Video - Simit - Bagel Recipe

Djevrek Pecivo Video - Simit - Bagel Recipe

Danas vam donosim recept za poznato pecivo - Djevrek. Savršeno mekano iznutra a hrskavo spolja u kome dominira prženi susam. Uživajte na mom kanalu i u spremanju djevreka. Prijatno i uspešno kuvanje. :) Pisani recept: http://www.serpica.net/2015/06/djevrek-pecivo-video-simit-recept.html Lajkujte i moju facebook stranicu: https://www.facebook.com/serpicadomacirecepti

Vím, co jím: přílohy k hlavním jídlům

Vím, co jím: přílohy k hlavním jídlům

Vyvážená strava by měla obsahovat dostatek kvalitních sacharidů. Zdrojem této živiny jsou právě přílohy jako brambory, luštěniny, rýže, těstoviny... A přílohy jsou součástí i zdravého životního stylu. Kdo je zcela vynechává, nedělá dobře. Důležité je, jaký druh vybíráme a jak tyto potraviny upravujeme. A právě v tom vám poradí Karolína Hlavatá s Petrem Havlíčkem.

30 denní zdravá výzva: lepek, pečivo a solení

30 denní zdravá výzva: lepek, pečivo a solení

3. týden 30 denní zdravé výzvy je za námi, bližší postřehy se dočtete v průběžných článcích na našem webu: www.nehladu.cz. V tomto videu mluvíme o lepku a zda je škodlivý, o pečivu a přibírání a o solení. Výsledky testu pečiva najdete zde: http://www.vimcojim.cz/cs/spotrebitel/zdrava-vyziva/vyvazena-strava/Test-peciva---podivejte-se-na-vysledky__s638x8922.html Více o soutěži zde: http://www.vimcojim.cz/cs/spotrebitel/akce/Poslete-solnicku-na-dovolenou!__s690x8919.html Článek o pečivu: http://www.nehladu.cz/2015/02/pecivo-jak-si-spravne-vybrat-jak-casto.html Video jsme natáčely v café 8 https://www.facebook.com/cafe8praha Najdete nás také na facebooku: https://www.facebook.com/NeHladu více fotek na instagramu: https://instagram.com/nehladu/

Výživové poradenství v praxi: Tipy pro poradce

Výživové poradenství v praxi: Tipy pro poradce

Jak zajistit to, aby se s vámi klient na vstupní konzultaci podělil o vše, co potřebujete znát k sestavení kvalitního jídelníčku? Další informace o Výživovém poradenství v praxi naleznete na webu www.wellseminare.cz Nejbližší termín semináře Výživového poradenství v praxi je 3. března 2013 a můžete se na něj přihlásit přes následující odkaz www.wellseminare.cz/zakladni-metody-a-postupy

Vím, co jím: Jídlo během dne - večerní zobání

Vím, co jím: Jídlo během dne - večerní zobání

Máte-li po večeři chuť na něco dobrého, nejspíš jste správně nevečeřeli. Nutričně vyvážená večeře je prvním krokem k tomu, aby vás večer nehonila mlsná.

Vím, co jím: Jídlo během dne - večeře

Vím, co jím: Jídlo během dne - večeře

Kdy večeřet a jak velkou porci sníst? I s tím poradí odborníci na zdravý životní styl - Petr Havlíček a Karolína Hlavatá.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE