Věra Špinarová - Jednoho dne se vrátíš

Věra Špinarová  - Jednoho dne se vrátíš

Věra Špinarová - Píseň svou mi tenkrát hrál

Věra Špinarová - Píseň svou mi tenkrát hrál

Věra Špinarová

Karol Duchoň - Šiel Šiel

Karol Duchoň - Šiel Šiel

Karol Duchon - Siel Siel

Once Upon A Time In The West (Ennio Morricone) cover - By Harmony Highway

Once Upon A Time In The West (Ennio Morricone) cover - By Harmony Highway

FB: https://www.facebook.com/harmonyhighway IG: https://www.instagram.com/harmonyhighway/ Band: Harmony Highway Vocals: Steffi Vertriest Location: Church Schoten Video: Studio Kitara Sound: Bubblebath Productions

Céline Dion & Barbra Streisand - Tell Him (1997) HD

Céline Dion & Barbra Streisand - Tell Him (1997) HD

(Digital Remaster + new sound). Albums: Céline Dion - Let's Talk About Love (1997) Columbia; Barbra Streisand - Higher Ground (1997) Columbia; Céline Dion - The Collector's Series, Volume One (2000) Epic, Columbia; Barbra Streisand - The Essential Barbra Streisand (2002) Columbia; Duets (2002) Columbia.

Susan - české titulky

Susan - české titulky

Demis Roussos - Goodbye My Love (Moscow, 1tv, 24-11-2012)

Demis Roussos - Goodbye My Love (Moscow, 1tv, 24-11-2012)

Первый канал. "Сегодня вечером" с Андреем Малаховым.

Marika Gombitová - Vyznanie, 2002

Marika Gombitová - Vyznanie, 2002

http://www.marikagombitovaofficial.com Finále "Miss ČR 2002" v Brne, 6. 4. K piesni VYZNANIE zložil hudbu Janko Lehotský, autorom textu je Kamil Peteraj. Pochádza z debutovej LP platne Mariky Dievča do dažďa (1979, Opus), aktuálne na remastrovanom 2CD Collectors Edition – Dievča do dažďa http://www.opus.sk/opus/eshop/0/3/5/195-Gombitova-Marika-Dievca-do-dazda-Rainy-Day-Girl alebo na výberovom albume Vyznanie http://www.opus.sk/opus/eshop/0/3/5/198-Gombitova-Marika-Vyznanie So skladbou Vyznanie Marika získala Striebornú Bratislavskú lýru '79 a Zlatú hlavnú cenu na festivale Intervízie Sopot '80. Vyznanie sa stalo v r. 2007 aj Hitom storočia.

Jaromír Nohavica - Mám jizvu na rtu

Jaromír Nohavica - Mám jizvu na rtu

Jaromír Nohavica: Jsem příliš starý na to, abych věřil v revoluci a svoji velkou hlavu těžko skryju pod kapucí a nechutná mi, když se vaří předvařená rýže, v náprsní kapse nosím ventinol na potíže. Jak to tak vidím, asi těžko projdu uchem jehly a lesem běhám tak, aby mě vlci nedoběhli a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, mám jizvu na rtu, když při mně stál. Sako mám od popílku, na kravatě saze, mé hrubé prsty neumí uzly na provaze a když mi občas tečou slzy, hned je polykám a tančím jen tak rychle, jak hraje muzika, mé oči mnohé viděly a ruce mnohé měly a srdce stydělo se, když salvy slávy zněly a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál. Mluvil jsem s prezidenty, potkal jsem vrahy, nahý jsem na svět přišel a odejdu nahý, v patnácti viděl jsem, jak kolem jely ruské tanky a v padesáti nechával si věštit od cikánky a dříve, než mě přijme svatý Petr u komise, básníkům české země chtěl bych uklonit se a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál V Paříži četl jsem si ruskou verzi L´Humanité a z bible zatím pochopil jen věty nerozvité, v New Yorku chyt´ jsem koutek od plastových lžiček, ale nejlepší káva je v Hypernově U rybiček, trumfové eso v mariáši hážu do talónu a chtěl bych vidět Baník, jak poráží Barcelonu a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál. Někteří lidi mají fakt divné chutě, ale já, lásko má, stále stejně miluju tě, když hážeš bílé křemenáče na cibulku, když zvedáš prst jako dirigentskou hůlku. A i když mě to táhne tam a tebe občas jinam, na špatné věci pro ty dobré zapomínám a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mně stál.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE