Ulice - autonehoda Terezy Jordánové

Ulice - autonehoda Terezy Jordánové

Ulice - Olda poslal Věru do prdele

Ulice - Olda poslal Věru do prdele

26. ledna 2016

26. ledna 2016

Oskar a Roza

Oskar a Roza

Serial : Ulice Song : Creed - My Sacrifice

Another Top 10 Zombie Kills

Another Top 10 Zombie Kills

These animated corpses never stood a chance, cause these zombie kills are badass. Join http://www.WatchMojo.com as we count down our picks for another top 10 zombie kills. And obviously, SPOILER ALERT. Check us out at http://www.Twitter.com/WatchMojo, http://instagram.com/watchmojo and http://www.Facebook.com/WatchMojo. Also, check out our interactive Suggestion Tool at http://www.WatchMojo.com/suggest :) Special thanks to our user Glennie for submitting the idea on our Suggestions Page at WatchMojo.com/suggest If you want to suggest an idea for a WatchMojo video, check out our interactive Suggestion Tool at http://www.WatchMojo.com/suggest :) We have T-Shirts! Be sure to check out http://www.WatchMojo.com/store for more info. WatchMojo is a leading producer of reference online video content, covering the People, Places and Trends you care about. We update DAILY with 2-3 Top 10 lists, Origins, Biographies, Versus clips on movies, video games, music, pop culture and more!

Odvážná Gábina Koukalová: Vystavila úplně nahé tělíčko bezjediné chyby!

Odvážná Gábina Koukalová: Vystavila úplně nahé tělíčko bezjediné chyby!

Našla snad Gabriela Koukalová (28) v nahotě zálibu? Úplně bez oblečení se ukázala už podruhé a nutno podotknout, že je čím dál žhavější. Úspěšná biatlonistka, která se kvůli zdravotním problémům nedostala na letošní olympiádu, tentokrát vsadila na přirozenost. Zahodila líčidla a kromě bezchybného tělíčka předvedla i sexy pihovatý obličej.

Zkažené Klapky seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice

Zkažené Klapky seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice

Dokumentárny seriál Ľudskosť od 17. januára na Dvojke

Dokumentárny seriál Ľudskosť od 17. januára na Dvojke

Po úspechu dokumentárnej série o Zemi prichádza dokumentarista Yann Arthus-Bertrand s novým projektom: Ľudskosť. Tento citlivý dokument nám má priblížiť Zem a jej ľudí tak, aby sme lepšie pochopili, čím sme dnes ako spoločenstvo, ale aj ako indivíduá. Prostredníctvom výpovedí ľudí z celého sveta, plných lásky i utrpenia, budeme nútení uvažovať o vlastnom živote. Planéte Zem je tu zobrazená vo svojej dokonalosti prostredníctvom jedinečných leteckých záberov. Dokument nás konfrontuje so súčasnými rôznorodými podmienkami života na Zemi. Arthus-Bertrandov citlivý prístup nás zároveň nabáda k pohľadu do budúcnosti; k takej, akú by sme si želali mať na našej Zemi. Prvú časť 3-dielneho dokumentárneho seriálu si môžete pozrieť v utorok 17. 1. o 21:00 na Dvojke.

filmy zde zdarma

filmy zde zdarma

http://uloz.to/xx1sW3cE/abraham-linkoln-lovec-upiru-akcni-fantasy-horor-usa-2012-cz-avi filmy zde zdarma - video nesplňuje účel v mobilních zařízení - ve videu jsou odkazy na filmy náš kanál za odkazy nezodpovídá a neporušuje podmínky na videa která jsou odkazováná nejsou umístěné na tomto kanálu -video již není funkční ale díky pochopení videa se nalevo od videa ukazují filmy která jsou nyní s CZ dabingem na youtube

Herečka Jana Bernášková se vrátila z dovolené, na niž vyjela s manželem, scenáristou Rudolfem Merkne

Herečka Jana Bernášková se vrátila z dovolené, na niž vyjela s manželem, scenáristou Rudolfem Merkne

Herečka Jana Bernášková se vrátila z dovolené, na niž vyjela s manželem, scenáristou Rudolfem Merknerem, dětmi Justýnou a Theodorem a babičkou. Volno bylo trochu zmatečné a bohužel chvílemi i bolestivé. Paprsky si vybraly svou daň a dovolená se neobešla bez spáleniny. Co nedokázalo vzdorovat horkému italskému slunci, byl Janin dekolt.: https://www.super.cz/571493-uz-jen-ten-pohled-boli-jana-bernaskova-si-z-dovolene-privezla-spaleny-dekolt.html. Děkujeme za sledování a objednejte si další videa: https://www.youtube.com/channel/UCTmdrIh3rB7puZiydhPt0Ug?sub_confirmation=1 Už jen ten pohled bolí: Jana Bernášková si z dovolené přivezla spálený dekolt Herečka Jana Bernášková se vrátila z dovolené, na niž vyjela s manželem, scenáristou Rudolfem Merknerem, dětmi Justýnou a Theodorem a babičkou. Volno bylo trochu zmatečné a bohužel chvílemi i bolestivé. Paprsky si vybraly svou daň a dovolená se neobešla bez spáleniny. Co nedokázalo vzdorovat horkému italskému slunci, byl Janin dekolt. Vedle hojivých mastí pomáhá (nejen na spáleniny) smysl pro humor, který si herečka dopřávala v poctivých dávkách. Fotku spáleného dekoltu sdílela i s fanoušky a vtipkovala: „Dokážete si spálit něco, co nemáte? Já ano, prsa.“„Milujeme dovolené mimo sezóny. Bez lidí. Ovšem slunce bylo dost ostré, takže já si spálila prsa, přestože žádná nemám, a babička dostala úpal, takže jsme se nenudili,“ svěřila, že nebyla jediná se zdravotní újmou.Už při cestě tam přitom nastaly komplikace, z nichž jedna mohla být dramatická. Naštěstí nebyla a všichni se jí později zasmáli. „Naše dovolené jsou vždycky peprné! Hned na druhé benzínce v Rakousku jsem zapomněla kabelku s peněženkou a brýlemi pro celou rodinu. Ruda tam zapomněl jedinou mikinu, takže celou dovolenou po večerech klepal kosu. Na další benzínce jsme zase zapomněli babičku. To nás hrozně rozesmálo a uvědomili jsme si, že jsme dost přepracovaní,“ usmívá se ještě teď herečka, která momentálně exceluje v seriálu Kadeřnictví na Stream.cz. ■ #HerečkaJanaBernášková, #vrátila, #dovolené, #vyjela, #manželem, #scenáristou, #RudolfemMerknerem, #dětmiJustýnou, #Theodorem, #babičkou #JanaBernášková

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE