POLICEJNÍ PASSAT LOVIL ŘIDIČE

POLICEJNÍ PASSAT LOVIL ŘIDIČE

15. 4. 2010 - Dopravní policisté používají v boji s neukázněnými řidiči novou zbraň - rychlý vůz Volkswagen Passat R36. Na první pohled civilní auto, která má ve výbavě třeba kameru a zařízení pro měření rychlosti, za dva dny odhalilo v okrese sedmnáct řidičů, kteří se dopustili nějakého přestupku a vybralo pokuty za 27 tisíc korun.

JIŘÍ SCHMITZER - "Řekněte prdel!"

JIŘÍ SCHMITZER - "Řekněte prdel!"

Jiří Schmitzer a jeho "Řekněte prdel!" na OPEN AIR MUSIC FESTIVAL TRUTNOV 2009

OBSCENE EXTREME FESTIVAL 2013

OBSCENE EXTREME FESTIVAL 2013

4. - 7. 7. 2013 - Patnáctý ročník mezinárodního festivalu Obscene Extreme na trutnovském Bojišti.

PŘEDVÁNOČNÍ TVOŘENÍ OZDOB

PŘEDVÁNOČNÍ TVOŘENÍ OZDOB

VRAŽDA V ŽACLÉŘI

VRAŽDA V ŽACLÉŘI

1. 2. 2010 - Ke rvačce s tragickým koncem došlo v pondělí krátce před čtvrtou hodinou ráno v rekreační chalupě v osadě Bobr v Žacléři. Při incidentu tříčlenné skupinky holandských turistů byl jeden z nich - devětadvacetiletý Mike Oostinjen - vážně zraněn. Záchranka ho převezla do nemocnice v Trutnově, tam ale kolem šesté ráno zemřel. Zesnulý je ženatý a otcem tří dětí. V Česku byl s dvojicí mladíků (Ricardo V. a Ricardo A.) na dovolené. Všichni tři se znali, ale nejsou příbuznými. Oostinjena bodli kuchyňským nožem, pak ale sami přivolali pomoc.

REALITA?! ANEB ŠOKUJÍCÍ VIDEO TRUTNOVA PŘED ROKEM 1990

REALITA?! ANEB ŠOKUJÍCÍ VIDEO TRUTNOVA PŘED ROKEM 1990

Oprýskané domy, rozbité silnice, špína a nepořádek. Ne to není popis poválečného města. Takový byl Trutnov v roce 1989. Velmi autenticky to ukazuje video, pořízené na konci roku 1989 společností BonaFide.

PŘÍVALY SNĚHU V TRUTNOVĚ

PŘÍVALY SNĚHU V TRUTNOVĚ

3. 2. 2010 - Na třech místech v okrese způsobily noční přívaly sněhu problémy silničářům. Kamiony zapadly a blokovaly dopravu v Horním Starém Městě, na cestě v Kocbeři a na výjezdu ze Dvora Králové na Bílou Třemešnou. Ranní autobus zapadl v Hajnici. Drtivá většina silnic je ale i přes 20 centimetrů čerstvé spadaného sněhu prohrnutá a sjízdná, i když s nejvyšší opatrností.

OBSCENE EXTREME 2011

OBSCENE EXTREME 2011

10. 7. 2011 - Festival Obscene Extreme opět nabídl ukázku nejrychlejší, nejtvrdší a nejbrutálnější hudby. Do trutnovského areálu na Bojišti přilákal téměř 5000 lidí.

OBSCENE EXTREME 2010 V TRUTNOVĚ

OBSCENE EXTREME 2010 V TRUTNOVĚ

15. až 17. 7. 2010 - Přes 4 tisíce fanoušků extrémní muziky se o víkendu sešli v trutnovském areálu na Bojišti při 12. ročníku hudebního festivalu Obscene Extreme.

NEHODA KAMIONU SE DŘEVEM

NEHODA KAMIONU SE DŘEVEM

2. 11. 2009 - Sedm hodin byla pro dopravu zcela uzavřena Úpická ulice v Trutnově. Přičinou byla dopravní nehoda kamionu se dřevem, která se stala v pondělí před osmou hodinou ranní asi 300 metrů nad koncertní síní Bohuslava Martinů. Řidič zřejmě při sjezdu serpentin nezvládl v poslední zatáčce řízení vozu, který se pod tíhou nákladu převrátil na levý bok.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE