POLICEJNÍ PASSAT LOVIL ŘIDIČE

POLICEJNÍ PASSAT LOVIL ŘIDIČE

15. 4. 2010 - Dopravní policisté používají v boji s neukázněnými řidiči novou zbraň - rychlý vůz Volkswagen Passat R36. Na první pohled civilní auto, která má ve výbavě třeba kameru a zařízení pro měření rychlosti, za dva dny odhalilo v okrese sedmnáct řidičů, kteří se dopustili nějakého přestupku a vybralo pokuty za 27 tisíc korun.

JIŘÍ SCHMITZER - "Řekněte prdel!"

JIŘÍ SCHMITZER - "Řekněte prdel!"

Jiří Schmitzer a jeho "Řekněte prdel!" na OPEN AIR MUSIC FESTIVAL TRUTNOV 2009

OBSCENE EXTREME FESTIVAL 2013

OBSCENE EXTREME FESTIVAL 2013

4. - 7. 7. 2013 - Patnáctý ročník mezinárodního festivalu Obscene Extreme na trutnovském Bojišti.

PŘEDVÁNOČNÍ TVOŘENÍ OZDOB

PŘEDVÁNOČNÍ TVOŘENÍ OZDOB

VRAŽDA V ŽACLÉŘI

VRAŽDA V ŽACLÉŘI

1. 2. 2010 - Ke rvačce s tragickým koncem došlo v pondělí krátce před čtvrtou hodinou ráno v rekreační chalupě v osadě Bobr v Žacléři. Při incidentu tříčlenné skupinky holandských turistů byl jeden z nich - devětadvacetiletý Mike Oostinjen - vážně zraněn. Záchranka ho převezla do nemocnice v Trutnově, tam ale kolem šesté ráno zemřel. Zesnulý je ženatý a otcem tří dětí. V Česku byl s dvojicí mladíků (Ricardo V. a Ricardo A.) na dovolené. Všichni tři se znali, ale nejsou příbuznými. Oostinjena bodli kuchyňským nožem, pak ale sami přivolali pomoc.

OBSCENE EXTREME 2011

OBSCENE EXTREME 2011

10. 7. 2011 - Festival Obscene Extreme opět nabídl ukázku nejrychlejší, nejtvrdší a nejbrutálnější hudby. Do trutnovského areálu na Bojišti přilákal téměř 5000 lidí.

OBSCENE EXTREME 2010 V TRUTNOVĚ

OBSCENE EXTREME 2010 V TRUTNOVĚ

15. až 17. 7. 2010 - Přes 4 tisíce fanoušků extrémní muziky se o víkendu sešli v trutnovském areálu na Bojišti při 12. ročníku hudebního festivalu Obscene Extreme.

PŘÍVALY SNĚHU V TRUTNOVĚ

PŘÍVALY SNĚHU V TRUTNOVĚ

3. 2. 2010 - Na třech místech v okrese způsobily noční přívaly sněhu problémy silničářům. Kamiony zapadly a blokovaly dopravu v Horním Starém Městě, na cestě v Kocbeři a na výjezdu ze Dvora Králové na Bílou Třemešnou. Ranní autobus zapadl v Hajnici. Drtivá většina silnic je ale i přes 20 centimetrů čerstvé spadaného sněhu prohrnutá a sjízdná, i když s nejvyšší opatrností.

REALITA?! ANEB ŠOKUJÍCÍ VIDEO TRUTNOVA PŘED ROKEM 1990

REALITA?! ANEB ŠOKUJÍCÍ VIDEO TRUTNOVA PŘED ROKEM 1990

Oprýskané domy, rozbité silnice, špína a nepořádek. Ne to není popis poválečného města. Takový byl Trutnov v roce 1989. Velmi autenticky to ukazuje video, pořízené na konci roku 1989 společností BonaFide.

NEHODA KAMIONU SE DŘEVEM

NEHODA KAMIONU SE DŘEVEM

2. 11. 2009 - Sedm hodin byla pro dopravu zcela uzavřena Úpická ulice v Trutnově. Přičinou byla dopravní nehoda kamionu se dřevem, která se stala v pondělí před osmou hodinou ranní asi 300 metrů nad koncertní síní Bohuslava Martinů. Řidič zřejmě při sjezdu serpentin nezvládl v poslední zatáčce řízení vozu, který se pod tíhou nákladu převrátil na levý bok.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE