Tomáš Klus - Marie

Tomáš Klus - Marie

Tomáš Klus - Marie CD Cesta do záhu(d)by Marie: Je den. Tak pojď Marie ven. Budeme žít. A házet šutry do oken. Je dva. Necháme doma trucovat. Když nechtějí - nemusí. Nebudem se vnucovat. Jémine. Všechno zlý jednou pomine. Tak Marie. Co ti je? Všemocné. Jsou loutkařovi prsty. Ať jsou tenký nebo tlustý. Občas přetrhají nit. A to pak jít. A nemít nad sebou svý jistý. Pořád s tváří optimisty. Listy v žití obracet. Je to jed. Mazat si kolem huby med. A neslyšet. Jak se ti bortí svět. Marie. Kdo přežívá nežije. Tak ádijé. Marie. Už zase máš (k)tulení sklony. Jako loni. Slyším kostelní zvony znít. A to mě zabije. A to mě zabije. A to mě zabije. Jistojistě. REF. Já mám Marie rád. Když má moje bytí spád. Býti věčně na cestách. A kránu spícím plícím. Život vdechovat. Nechtěj mě milovat. Nechtěj mě milovat. Nechtěj mě milovat. Já mám Marie rád. Když má moje bytí spád. Býti věčně na cestách. A kránu spícím plícím. Život vdechovat. Copak nemůže být. Mezi ženou a mužem. Přátelství - kde není nikdo nic dlužen. Prostě. Jen prosté. Spříznění duší. Aniž by kdokoli. Cokoli tušil. REF.

Tomáš Klus - Pocity

Tomáš Klus - Pocity

Tomáš Klus - Pocity CD Cesta do záhu(d)by

Tomáš Klus-Pocity (text)

Tomáš Klus-Pocity (text)

Tomas Klus - Sibyla

Tomas Klus - Sibyla

Music video by Tomas Klus performing Sibyla. (C) 2011 Sony Music Entertainment Czech Republic s.r.o.

Tomáš Klus feat. Tamara Klusová - A pak (oficiální video)

Tomáš Klus feat. Tamara Klusová - A pak (oficiální video)

Koupit singl "A pak" ► https://www.supraphonline.cz/album/333152-a-pak-feat-tamara-klusova A pak (text): Jednou štěstí dohoní i ty jezdce na koních, co hledají ho v cizích stájích Jednou hrana zazvoní i těm jezdcům na koních, co stále vedou svou cestou šedou A pak, koně klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se Pak, koně klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se Až ten vítr zavane, vzplane srdce, hlava ne a začne bít, zavládne klid Oči jezdců spatří svit obzoru, kam chtěli jít, kde spočinou, kde spočinou A pak, koně klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se Pak, koně klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se Pak, koně klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se Pak, koně Klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se pak... Hudba a text: Tomáš Klus Zpěv: Tomáš Klus & Tamara Klusová Kytara: Jiří Kučerovský Hrají: Tomáš Klus Tamara Klusová Jenovéfa Klusová Jiří Kučerovský Eliška Surmová Žaneta Sladká Baronka Obozněnko Diana Kubová Kateř Maharádža Jiří Matoušek Petr Škoda Jan Lstibůrek Režie: Jordan Haj & Givinar Kříž Kamera: Anton Evdoshenko Střih: Milan (Flamesite) Freisler Výprava: Nina Zardalishvilli Produkce: Tomáš Navrátil Tomáš děkuje Tamaře!

Tomáš Klus - Marie || U-Klub Olomouc 11/2009

Tomáš Klus - Marie || U-Klub Olomouc 11/2009

Zejtra to bude na jůtubu :-D No jo, už ví, jak to chodí. Nezapomenutelný zážitek, hned bych šla znova ;-)

Tomáš Klus - Navěky

Tomáš Klus - Navěky

Oficiální videoklip k novému singlu Tomáše Kluse "Navěky". Skladba byla natočena pro film "Anglické jahody". Kromě Tomáše se v ní představí i Marek Ztracený a Aneta Langerová.

Marie - Tomas Klus - Lekce kytary

Marie - Tomas Klus - Lekce kytary

Marie - Tomas Klus - Lekce kytary

Tomáš Klus: Marie (Staromák)

Tomáš Klus: Marie (Staromák)

ladící Tomáš a pan učitel Jiřík, který rozladěnost pochopitelně slyšel:D A cosi letící na pódium, o čemž Jirka tušil, že to nebude pro něj:D

RGM ceny - Tomáš Klus - Marie

RGM ceny - Tomáš Klus - Marie

22.1.2009 Tesla arena - Praha

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE