Tomáš Klus - Marie

Tomáš Klus - Marie

Tomáš Klus - Marie CD Cesta do záhu(d)by Marie: Je den. Tak pojď Marie ven. Budeme žít. A házet šutry do oken. Je dva. Necháme doma trucovat. Když nechtějí - nemusí. Nebudem se vnucovat. Jémine. Všechno zlý jednou pomine. Tak Marie. Co ti je? Všemocné. Jsou loutkařovi prsty. Ať jsou tenký nebo tlustý. Občas přetrhají nit. A to pak jít. A nemít nad sebou svý jistý. Pořád s tváří optimisty. Listy v žití obracet. Je to jed. Mazat si kolem huby med. A neslyšet. Jak se ti bortí svět. Marie. Kdo přežívá nežije. Tak ádijé. Marie. Už zase máš (k)tulení sklony. Jako loni. Slyším kostelní zvony znít. A to mě zabije. A to mě zabije. A to mě zabije. Jistojistě. REF. Já mám Marie rád. Když má moje bytí spád. Býti věčně na cestách. A kránu spícím plícím. Život vdechovat. Nechtěj mě milovat. Nechtěj mě milovat. Nechtěj mě milovat. Já mám Marie rád. Když má moje bytí spád. Býti věčně na cestách. A kránu spícím plícím. Život vdechovat. Copak nemůže být. Mezi ženou a mužem. Přátelství - kde není nikdo nic dlužen. Prostě. Jen prosté. Spříznění duší. Aniž by kdokoli. Cokoli tušil. REF.

Tomáš Klus - Marie (Silvestr 2009)

Tomáš Klus - Marie (Silvestr 2009)

Tomáš Klus - Pocity

Tomáš Klus - Pocity

Tomáš Klus - Pocity CD Cesta do záhu(d)by

Tomas Klus - Pocity

Tomas Klus - Pocity

Music video by Tomas Klus performing Pocity. (C) 2008 SBME (CZECH REPUBLIC) s.r.o.

Tomáš Klus - Navěky

Tomáš Klus - Navěky

Oficiální videoklip k novému singlu Tomáše Kluse "Navěky". Skladba byla natočena pro film "Anglické jahody". Kromě Tomáše se v ní představí i Marek Ztracený a Aneta Langerová.

Tomáš Klus feat. Tamara Klusová - A pak (oficiální video)

Tomáš Klus feat. Tamara Klusová - A pak (oficiální video)

Koupit singl "A pak" ► https://www.supraphonline.cz/album/333152-a-pak-feat-tamara-klusova A pak (text): Jednou štěstí dohoní i ty jezdce na koních, co hledají ho v cizích stájích Jednou hrana zazvoní i těm jezdcům na koních, co stále vedou svou cestou šedou A pak, koně klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se Pak, koně klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se Až ten vítr zavane, vzplane srdce, hlava ne a začne bít, zavládne klid Oči jezdců spatří svit obzoru, kam chtěli jít, kde spočinou, kde spočinou A pak, koně klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se Pak, koně klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se Pak, koně klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se Pak, koně Klus promění v cval, nic stejné nebude dál, svět promění se pak... Hudba a text: Tomáš Klus Zpěv: Tomáš Klus & Tamara Klusová Kytara: Jiří Kučerovský Hrají: Tomáš Klus Tamara Klusová Jenovéfa Klusová Jiří Kučerovský Eliška Surmová Žaneta Sladká Baronka Obozněnko Diana Kubová Kateř Maharádža Jiří Matoušek Petr Škoda Jan Lstibůrek Režie: Jordan Haj & Givinar Kříž Kamera: Anton Evdoshenko Střih: Milan (Flamesite) Freisler Výprava: Nina Zardalishvilli Produkce: Tomáš Navrátil Tomáš děkuje Tamaře!

Marie - Tomas Klus - Lekce kytary

Marie - Tomas Klus - Lekce kytary

Marie - Tomas Klus - Lekce kytary

Tomáš Klus - Malčik (Official video)

Tomáš Klus - Malčik (Official video)

Na betonové louce, u lesa z paneláků Kluci rvou se a čmáraj do letáků Pozdravy padlým staví se do šiku A do cesty hlavním, už není úniku A nad postýlkou visí věštba neradostná Přijela sem cizí kněžna a zlost má Zabírá si pro svůj spánek ulice i domy Dvorní dámy bez pozvánek rozezněly zvony. V plechové skříni, uvězněni Vlastními otci a syny, žereme ostružiny Krok sun krok, v řadách jdem pro pokrok Nápisy na zdi hyzdí pěticípé hvězdy Sousedi milí, ze strachu z domovníka Nás ošidili, nechali dveře dokořán Ze všech stran teď hučí uragán Tak budiž vítán, malčik! Malčik moj, malčik moj, Kakoj ty balšoj geroj. Malčik moj, malčik moj, Kakoj ty balšoj geroj. Když nedospělá ruka svírá samostříly To srdce puká a nezbývají síly Lásce ni pochopení, ve válce hrdinů není Smutné je, když se žení vlast s oprátkou Jen ber si, ber, bratře, co náruč snese pod kůži se der a s námi se vesel, z polí slyším hlasy, s tebou na věčné časy a zpátky ni krok, malčik! Malčik moj, malčik moj, Kakoj ty balšoj geroj. Malčik moj, malčik moj, Kakoj ty balšoj geroj. Nataša da, mi da vodku samochodku Tavaryš uchadi, uchadi do zachodku Chatime ženu krotku Mir ide do spodku My idem na Narodku Malčik! Malčik moj, malčik moj, Kakoj ty balšoj geroj. Malčik moj, malčik moj, Kakoj ty balšoj geroj.

Tomáš Klus: Marie (Staromák)

Tomáš Klus: Marie (Staromák)

ladící Tomáš a pan učitel Jiřík, který rozladěnost pochopitelně slyšel:D A cosi letící na pódium, o čemž Jirka tušil, že to nebude pro něj:D

Tomáš Klus - marie (Hoci)

Tomáš Klus - marie (Hoci)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE