Ja ku bën seks Shkenda me të dashurin e saj

Ja ku bën seks Shkenda me të dashurin e saj

telegrafi.com

telegrafi.com

Ne emisjon LIVE i del gjoksi , shikoni reagimin e te tjerve (VIDEO)

Ne emisjon LIVE i del gjoksi , shikoni reagimin e te tjerve (VIDEO)

PREZANTUESJA..

PREZANTUESJA..

PREZANTUESJA..

Lajme Shqip me Lajmet e fundit nga Kosova - 10minuta

Lajme Shqip me Lajmet e fundit nga Kosova - 10minuta

10minuta ofron Lajme Shqip me Lajmet e fundit nga Kosova Shqiperia, Maqedonia si dhe Lajmet e fundit nga Bota. http://www.10minuta.com Te rejat e fundit nga Vipat apo Showbizi Shqiptar / Kosovar me Thashetheme e fundit http://www.10minuta.com/magazina Te rejat e fundit ne boten e Muzikes, si.psh. Hitet e reja te fundit me Muzik Shqip 2017 http://www.10minuta.com/video/muzike-shqip https://www.youtube.com/playlist?list=PLp6N66qXOFXjETldbMZp91yW2IirgtFRC Ofrojme gjithashtu dhe Horoskopi Sot Ditor apo Javor Shqip http://www.10minuta.com/horoskopi-shqip Lajme ne Politik, Sport, Lifestyle, Humor dhe Filma Shqip, etj.

THAÇI SPIUN I UDB-GAZETA SERBE "KURIR" AKUZON KRYEMINISTRIN E KOSOVES-LAJM

THAÇI SPIUN I UDB-GAZETA SERBE "KURIR" AKUZON KRYEMINISTRIN E KOSOVES-LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv http://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV. Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë rekord, nga gazetarët tanë në terren 24 orë gjatë 7 ditëve të javës.

Tërbohen serbët: Ky është skandal - News, Lajme - Vizion Plus

Tërbohen serbët: Ky është skandal - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Vendimi i Gjykatës se Arbitrazhit Sportiv qe i dha tre pike ne tavoline kombëtares kuqezi, ka rene si bombe ne shtypin serb. Me i ashpër ishte qëndrimi i gazetës “Kurir”, qe e cilëson këtë një skandal. Gazeta përmend incidentin me dron ne fushën e blerte qe ishte një provokim per serbet. E shtuna e 11 korrikut do te jete dita kur futbolli serb dhe botëror te marre nje shuplake, pasi sipas disa mediave ne Danimarke, Gjykata ne Lozane do ta anuloje vendimin thekson “Kurir”. “B92” kujton gjithashtu zbritjen e dronit ne stadium dhe vendimin per dhënien e fitores per Shqipërinë. Agjencia “Tanjug” i referohet lajmit te dhëne nga Federata Shqiptare se Gjykata i dha Shqipërisë tre piket dhe thekson se nga Federata Serbe e Futbollit, nuk ka ende nje koment. Mediat serbe përmendin te gjitha postimin ne Twitter te kryeministrit Rama, qe shkruan se drejtësia u vu ne vend. “Blic” thekson se ky ishte nje vendim i pabesueshëm, se Gjykata e Arbitrazhit favorizoi miqtë. Komentet ne mediat kosovare kane qene krejt te ndryshme, pasi ato njëzëri theksojnë se drejtësia fitoi. Gazeta “Zëri” shkruan se ky ishte nje lajm fantastik, ndërsa agjencia “Telegrafi” përmend edhe entuziazmin me te cilin është pritur lajmi nga te gjithë shqiptaret. Lajmi beri jehone edhe ne mediat ndërkombëtare. “Zëri i Amerikës” flet per përmbysjen e vendimeve te UEFA-s dhe dhunën e ushtruar nga tifozët serbe ndaj futbollisteve shqiptare. “Associated Press” njofton vendimin per trepikëshin dhe përmend gjithashtu incidentin me dronin.

Atmosfera në mes dy pjesëve gjatë lojës Shkëndija-Vardar në Kumanovë

Atmosfera në mes dy pjesëve gjatë lojës Shkëndija-Vardar në Kumanovë

Me kë do të bëjë koalicion Lëvizja Vetëvendosje - flet Shqipe Pantina.

Me kë do të bëjë koalicion Lëvizja Vetëvendosje - flet Shqipe Pantina.

M.A.M.A. Trailer

M.A.M.A. Trailer

A Upcoming Documentary Ranking Show.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE