Tata Bojs - Usínací

Tata Bojs - Usínací

Tvůrcem klipu je Barbora Hermanová, studentky Animované tvorby na Univerzitě Tomáše Bati, které se začala věnovat po studiu ilustrace a kresby na střední škole v Ostravě. Klip vznikl jako absolventská bakalářská práce, jde o digitálně kreslenou 2D animaci. Jednoduše řečeno, každý snímek filmu je kreslený zvlášť, pro docílení efektu živé linky. Námětem vychází z textu písně, ve finálním scénáři se mísí informace o nespavosti, podněty z Milanova textu i Bářiny osobní vize, nápady a zkušenosti. Celý projekt vznikal přes půl roku, od podzimního kontaktování Tata Bojs, přes počáteční konzultace a zpracovávání námětů a scénářů, výtvarných návrhů a jednotlivých scén, stříhání a časování záběrů, až po nekonečné finální animování v několika posledních měsících. Ve zkratce jde o návštěvu do hlavy chlápka, který neumí usnout, protože stále myslí na jednu osudovou holku, se kterou měl tu čest. http://www.supraphonline.cz/album/133-lezata-osmicka

TATA/BOJS - Usínací

TATA/BOJS - Usínací

Tata Bojs - Usínací

Tata Bojs  - Usínací

Dobré ráno s Jedničkou - 21.10.2011

Tata Bojs & SOČR - Live (Forum Karlín 23. 11. 2016 - záznam koncertu)

Tata Bojs & SOČR - Live (Forum Karlín 23. 11. 2016 - záznam koncertu)

Koncertní záznam SOČRu a Tata Bojs jako neopakovatelný zážitek! https://tatabojs.lnk.to/live Společný koncert Tata Bojs a Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou dirigenta Tomáše Braunera 23. listopadu 2016 v pražském Foru Karlín byl dle reakcí fanoušků i médií zážitkem z kategorie výjimečných. Tento mimořádný projekt vznikl v rámci objevování nových horizontů SOČRu a na pódiu pražského Fora Karlín se tak propojili na jediný večer rozhlasoví symfonici s hanspaulskou legendou Tata Bojs. Návštěvníci s velkým předstihem beznadějně vyprodaného koncertu mohli slyšet v originálních aranžích nejznámějších písní kapely z alb Futuretro, Biorytmy, Nanoalbum, Kluci ke ste?, Ležatá osmička nebo A/B. Jako speciální hosté se stejně jako na pódiu, tak i na nahrávce objeví Klára Nemravová, bubeník Tomáš Neuwerth a uskupení Clarinet Factory. Velkou lahůdkou pro fanoušky pak je vůbec poprvé živé provedení písně Kamarádky v interpretaci Mardoši. Velmi důležité je zde také jméno Marka Doubravy, tedy bývalého kytaristy a člena skupiny, který aranžoval všechny skladby. Tata Bojs se již v minulosti propojili s komorním uskupením Ahn Trio, spolupráce se symfonickým orchestrem pro ně ale byla zcela novou zkušeností. Toto album jasně ukazuje, že zkušeností více než podařenou.

Tata bojs - Usínací/2031 (vinyl version)

Tata bojs - Usínací/2031 (vinyl version)

album Ležatá osmička (2011) music (c) IODA gramofon: Pro-ject Debut III Esprit

TATA BOJS - Usínací [Yamka Music half English cover]

TATA BOJS - Usínací [Yamka Music half English cover]

Original song and lyrics belong to the Czech band TATA BOJS.

Tata Bojs Usínací

Tata Bojs Usínací

Tata Bojs, Stará Pekárna, Brno, 31. 10. 2014

Tata bojs- Usínací; Pendl 2017

Tata bojs- Usínací; Pendl 2017

Tata Bojs - Léčitel

Tata Bojs - Léčitel

DVD - Nanotour Jiří Schmitzer jako docent profesor Tečka

Tata Bojs - Opakování

Tata Bojs - Opakování

I do not own this material. All the rights belong to their respective owners. Nevlastním tento materiál. Veškerá práva náleží jejich vlastníkům.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE