Tata Bojs - Usínací

Tata Bojs - Usínací

Tvůrcem klipu je Barbora Hermanová, studentky Animované tvorby na Univerzitě Tomáše Bati, které se začala věnovat po studiu ilustrace a kresby na střední škole v Ostravě. Klip vznikl jako absolventská bakalářská práce, jde o digitálně kreslenou 2D animaci. Jednoduše řečeno, každý snímek filmu je kreslený zvlášť, pro docílení efektu živé linky. Námětem vychází z textu písně, ve finálním scénáři se mísí informace o nespavosti, podněty z Milanova textu i Bářiny osobní vize, nápady a zkušenosti. Celý projekt vznikal přes půl roku, od podzimního kontaktování Tata Bojs, přes počáteční konzultace a zpracovávání námětů a scénářů, výtvarných návrhů a jednotlivých scén, stříhání a časování záběrů, až po nekonečné finální animování v několika posledních měsících. Ve zkratce jde o návštěvu do hlavy chlápka, který neumí usnout, protože stále myslí na jednu osudovou holku, se kterou měl tu čest. http://www.supraphonline.cz/album/133-lezata-osmicka

TATA/BOJS - Usínací

TATA/BOJS - Usínací

Tata Bojs - Usínací

Tata Bojs  - Usínací

Dobré ráno s Jedničkou - 21.10.2011

Tata bojs - Usínací/2031 (vinyl version)

Tata bojs - Usínací/2031 (vinyl version)

album Ležatá osmička (2011) music (c) IODA gramofon: Pro-ject Debut III Esprit

Tata Bojs & SOČR - Live (Forum Karlín 23. 11. 2016 - záznam koncertu)

Tata Bojs & SOČR - Live (Forum Karlín 23. 11. 2016 - záznam koncertu)

Koncertní záznam SOČRu a Tata Bojs jako neopakovatelný zážitek! https://tatabojs.lnk.to/live Společný koncert Tata Bojs a Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou dirigenta Tomáše Braunera 23. listopadu 2016 v pražském Foru Karlín byl dle reakcí fanoušků i médií zážitkem z kategorie výjimečných. Tento mimořádný projekt vznikl v rámci objevování nových horizontů SOČRu a na pódiu pražského Fora Karlín se tak propojili na jediný večer rozhlasoví symfonici s hanspaulskou legendou Tata Bojs. Návštěvníci s velkým předstihem beznadějně vyprodaného koncertu mohli slyšet v originálních aranžích nejznámějších písní kapely z alb Futuretro, Biorytmy, Nanoalbum, Kluci ke ste?, Ležatá osmička nebo A/B. Jako speciální hosté se stejně jako na pódiu, tak i na nahrávce objeví Klára Nemravová, bubeník Tomáš Neuwerth a uskupení Clarinet Factory. Velkou lahůdkou pro fanoušky pak je vůbec poprvé živé provedení písně Kamarádky v interpretaci Mardoši. Velmi důležité je zde také jméno Marka Doubravy, tedy bývalého kytaristy a člena skupiny, který aranžoval všechny skladby. Tata Bojs se již v minulosti propojili s komorním uskupením Ahn Trio, spolupráce se symfonickým orchestrem pro ně ale byla zcela novou zkušeností. Toto album jasně ukazuje, že zkušeností více než podařenou.

TATA BOJS - Usínací [Yamka Music half English cover]

TATA BOJS - Usínací [Yamka Music half English cover]

Original song and lyrics belong to the Czech band TATA BOJS.

Tata Bojs - Lasičky (original album verze)

Tata Bojs - Lasičky (original album verze)

Tata Bojs - Lasičky (Futuretro, 2000) Jediný čistý originál.

Coombal 2012 / Tata Bojs - Usínací

Coombal 2012 / Tata Bojs - Usínací

COOMBAL OPEN AIR 2012 Tyršovo koupaliště Rakovník - 28.července

Tata Bojs - Papírovka (oficiální video)

Tata Bojs - Papírovka (oficiální video)

Ke stažení na: Supraphonline: http://www.supraphonline.cz/album/5051-hity-a-city iTunes: https://itunes.apple.com/cz/album/hity-a-city/id660277447 Google Play Hudba: http://goo.gl/TC0mh6 Text: Papírovka Nakresli bar kde dalo by se sejít společnou řeč u vína mohli bysme najít nakresli dům a můžem do něj vejít k tomu co hledaj naše duše jednoduše dojít Nakresli židle nejdřív budeme si povídat ze svých minulostí střepiny se dovídat ty jsi můj další kousek pro mou „pejpr“ banku obracím list na čistou bílou stránku papírově jsme teď spolu je to čistý nahoru dolu probuzení se promění v zapomnění Papírově jsme teď spolu sedíme u jednoho stolu jedna sirka všechno mění Probuzení změní Probuzení změní všechno! Můžeme nakreslit sprchu a nakreslit vanu tohle je dobrá cesta k zítřejšímu ránu že od tebe tolik výkresů dostanu jsem původně ani neměl v plánu S východem slunce všechno tak nějak končí papír je pokreslenej zevnitř i zvenčí je plnej zážitků z jedný i druhý strany za tyhle kresbičky já říkám – díky honey! Hudba : Tata Bojs Text : Milan Cais Režie: Ondřej Urbanec Kamera: David Hofmann Střih: Ondřej Urbanec Produkce: Karel Vaněk ( manaworld.eu ) C 2013 Supraphon a.s. Zvláštní poděkování Freeport Fashion Outlet za podporu při realizaci tohoto videa.

Tata bojs - Usínací live

Tata bojs - Usínací live

Pilsner fest 2012

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE