Tarantule - live Fírfest 2017

Tarantule - live Fírfest 2017

9. ročník hudebního festivalu FÍRFEST, horní areál letního kina v Ústí nad Labem, 2.9.2017

Nightwork Live Incheba Arena Praha 2010

Nightwork Live Incheba Arena Praha 2010

Tarantula feeding video 3

Tarantula feeding video 3

Enjoy

Pendulum - Tarantula Live @ Brixton Academy

Pendulum - Tarantula Live @ Brixton Academy

http://ilovependulum.com -- Another fan made video and an awesome performance from Pendulum. Have fun watching. Lyrics: [Chorus] The tarantula, Time for the massive come sing ya, The tarantula, Don't play with my style I might sting ya, The tarantula, You want me inject me bacteria, And if ya body goin stiff, And your spine goin numb, Now come for get some... Massive! Time to fix you up something here right now... [Verse] Shotter, hitter, serial killer, Go a your funeral and all drink out your liquor, When you are bury we a-stand next to the vicar, Fling on some dirt and make your bury a little quicker, Shouldnt test the youth them in the Tommy Hilfiger, Hug up you mama, say sorry to you papa, All a get number for the little sister, It true we cold like alaska, freeza [Chorus] [Verse] [Chorus] [Verse] [Chorus] x2

Divokej Bill - Plakala (Radiofest Ústí nad Labem 2018)

Divokej Bill - Plakala (Radiofest Ústí nad Labem 2018)

Popis

TARANTULA - Peklo pro všechny

TARANTULA - Peklo pro všechny

Power/Thrash metalová skupina z počátku devadesátých let.

RIMORTIS - Rimortis II (live)

RIMORTIS - Rimortis II (live)

Live Masters of Rock, Vizovice, 13.7.2012 Tvá čarodějná síla tak tajemná, tvá fanatická víra nadmagická. Polibkem vše začíná, na kříži to končí, v ráji byla stvořená, teď v zahradách se loučí. Skrývají své tváře v kápích, teď se zradou trápí pod tíhou svědomí. Vzívají boha co dá pít, v slzách se neutápíš, tvou víru nezlomí. Ruce ti svážou, ústa umlčí, však duši tvé neporučí. Zmámená, v rukou bodláčí, už se neotáčíš, jsem tvůj smutek, jsem tvůj žal. Ztýraná okovy vláčíš, bez pomoci kráčíš na druhý břeh, za ten val. Vím, končí náš sen, stírám slzy své, slyším tě volat jméno mé. Zas chceš vstát a klečíš na kolenou, zvedáš kříž cos měla na ramenou, tvé tělo znavené teď hoří v plamenech, vzlétá duše tvá tak rozervaná -- duše tvá. Rimortis, podívej, už svítá, Rimortis, nový den tě vítá. Rimortis, s tváří tak bledou, Rimortis, na pranýř tě vedou.

Tarantula - Sons of the flame (1987)

Tarantula - Sons of the flame (1987)

Tarantula is the older heavy metal band of Portugal. They formed in 1981 and since 1987 they have released many albums. "Sons of the flame" is taken from their debut LP "Tarantula", released in 1987.

Saturn Pavla Skalického - Na kytaru kluci hrají

Saturn Pavla Skalického - Na kytaru kluci hrají

Nene, radujete se zbytečně. To není Saturn, ty holky si říkají prý Pusy. Nikdo je nezná. Pavla Skalického znali všichni. Divná země je to Česko. Nejdříve jsem nesměl poslouchat písničky Waldemara Matušky, teď zase nesmím poslouchat písničky Pavla Skalického. Jedna politická skupina z řad umělců vždy zakazuje přístup do medií jiné politické skupině. Všichni nejlépe znají, co má divák poslouchat. Já nejsem stádní typ a mám raději Saturn Pavla Skalického, než zpěváky SuperStar. Ten pořad jsem nahrál několikrát na disk a při konečném rozhodování jsem vybral asi tu nejhorší nahrávku. Možná ji jednou smažu a nahradím lepší kopií, pokud to ještě budou vysílat.

Tarantula - Pavúk všetkých pavúkov Austrálie

Tarantula - Pavúk všetkých pavúkov Austrálie

Dekoračné nálepky na stenu - http://www.NajNalepky.sk Vytvoríme pre Vás originálny motív nálepky, stačí nás kontaktovať.. Nebezpečná tarantula! Austrálie je domovem nejdravějších sklípkanů na světě a právě zde nás odborník Dr. Robert Raven seznámí se svou probíhající prací na určování nových druhů a jejich ochraně. Neúnavně prohledává rozsáhlé australské vnitrozemí a odlehlé deštné pralesy v naději, že objeví, odchytí a určí nové druhy. Sklípkan, který žije na naší planetě více než 350 miliónů let, je největší, nejchlupatější a nejobávanější pavouk na Zemi..

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE