Jak funguje Zákon přitažlivosti

Jak funguje Zákon přitažlivosti

osobní příběh Jack Canfield

Secret: tajemství které ve filmu nebylo, Abraham Hicks

Secret: tajemství které ve filmu nebylo, Abraham Hicks

https://abraham-hicks.cz/preklady https://abraham-hicks.cz/film-secret-tajemstvi-ktere-v-nem-nebylo/

Život.. ( The Secret ) CZ

Život.. ( The Secret ) CZ

Dokument The Secret ( tajemství ) DOPORUČUJI !!

Moc (The Power) je pokračování Tajemství (The Secret)

Moc (The Power) je pokračování Tajemství (The Secret)

http://www.mysleniuspechu.cz/kategorie/moc-225 Tajemství (The Secret) odhalilo největší zákon ve vesmíru - Zákon přitažlivosti. Moc (The Power) odhaluje největší sílu ve vesmíru - Moc, která vám přinese cokoli chcete. Prvním oficiálním pokračováním megaúspěšného filmu Tajemství (The Secret) a knihy Tajemství (The Secret) je kniha Moc (The Power), která právě vychází v češtině! K tomu, abyste cokoli vytvořili nebo změnili potřebujete pouze jedno: MOC (THE POWER)! Autorka filmu a knihy Tajemství a nově vycházející knihy Moc - australanka Rhonda Byrne začínala jako rozhlasová a později televizní producentka. Své zkušenosti z filmového průmyslu pak Rhonda Byrne zužitkovala při natáčení filmu Tajemství, který předcházel knižní podobě jejího poselství. V roce 2004, po dramatických událostech v jejím životě, se jí dostala do rukou stará kniha Wallace D. Wattlese s názvem Jistou cestou k bohatství o umění zbohatnout, která stála u zrodu jejího poznání nejmocnějšího zákona a nejmocnější síly vesmíru. Rhonda Byrne pak začala intenzivně pátrat po dalších důkazech této síly a zjistila, že mistři v práci s touto tajemnou silou provázeli lidstvo od nepaměti. Vedle nejslavnějších jmen z oblasti vědy či umění začala nacházet současné mistry znalé principu práce s touto silou. Silou, která dokáže tomu, kdo ji umí ovládat, poskytnout bez omezení cokoliv, co žádá. Tím, že Rhonda Byrne a celý její tým využívali znalost zákonů této síly při práci na knize i filmu, dosáhli všeho, co si stanovili jako cíl. Díky využívání Tajemství nacházeli při natáčení neobvyklého filmu další a další mistry ovládání této síly a dokázali navíc snadno překonat všechny překážky na cestě k jejich předsevzetí. Rozhodli se dát poznat princip a moc Tajemství komukoliv, kdo o to bude stát. Kniha se stala světovým bestselerem s více než 20ti miliony prodaných výtisků ve více jak 30 jazycích. Nyní následuje i v češtině pokračování s názvem Moc (The Power).

The Opus titulky

The Opus titulky

Volné pokračování The Secret - TAJEMSTVÍ (2006) https://www.youtube.com/watch?v=RkG9colhtC4&list=UUyFGoRdOnFWSzdUaN5hE4gQ

Odomykanie tajomstva života.

Odomykanie tajomstva života.

Prírodopisný dokumentárny film o inteligentnom dizajne z roku 2002. Poukazuje sa tu na vedecké dôkazy o existencii inteligentného Stvoriteľa. Podrobnejšie informácie o tomto filme, sa nachádzajú na internetovej webovej stránke https://www.csfd.cz/film/291073-odkryvani-tajemstvi-zivota/komentare/. Podrobnejšie dáta o inteligentnom dizajne, sú na https://sk.wikipedia.org/wiki/Inteligentn%C3%BD_dizajn.

Země Území záhad 11 Tajemství Soloveckých kamenů

Země Území záhad 11   Tajemství Soloveckých kamenů

Tajemství - Motivační video HD

Tajemství - Motivační video HD

Tajemství mění životy. Jsem nesmírně rád, že já měl tu možnost okusit moc tajemství a naprosto se mi změnil život. Sny, se stávají skutečností. Podívejte se na film Tajemství a změňte svůj život. Jako ho změnilo těch několik lidí před vámi. Vesmír prostě naděluje, jen toho využijte a dokažte sami sobě, co ve vás opravdu je. Můžete mít cokoliv! Jen věřte a výsledky se dostaví. Vesmír je nekonečný a nerozděluje lidi. Naděluje každému! Ano! Naprosto každému člověku na této planetě! Přeju všem hodně štěstí.

Tajemství - Nikola - Tesly - SK-titulky

Tajemství - Nikola - Tesly  - SK-titulky

Tajomstvo /The Secret/ Rhonda Byrne (SK)

Tajomstvo /The Secret/ Rhonda Byrne (SK)

Krátka ukážka môjho predčítavania obľúbenej knihy Tajomstvo od austrálskej spisovateľky Rhondy Byrne.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE