Jak funguje Zákon přitažlivosti

Jak funguje Zákon přitažlivosti

osobní příběh Jack Canfield

Secret: tajemství které ve filmu nebylo, Abraham Hicks

Secret: tajemství které ve filmu nebylo, Abraham Hicks

https://abraham-hicks.cz/preklady https://abraham-hicks.cz/film-secret-tajemstvi-ktere-v-nem-nebylo/

Moc (The Power) je pokračování Tajemství (The Secret)

Moc (The Power) je pokračování Tajemství (The Secret)

http://www.mysleniuspechu.cz/kategorie/moc-225 Tajemství (The Secret) odhalilo největší zákon ve vesmíru - Zákon přitažlivosti. Moc (The Power) odhaluje největší sílu ve vesmíru - Moc, která vám přinese cokoli chcete. Prvním oficiálním pokračováním megaúspěšného filmu Tajemství (The Secret) a knihy Tajemství (The Secret) je kniha Moc (The Power), která právě vychází v češtině! K tomu, abyste cokoli vytvořili nebo změnili potřebujete pouze jedno: MOC (THE POWER)! Autorka filmu a knihy Tajemství a nově vycházející knihy Moc - australanka Rhonda Byrne začínala jako rozhlasová a později televizní producentka. Své zkušenosti z filmového průmyslu pak Rhonda Byrne zužitkovala při natáčení filmu Tajemství, který předcházel knižní podobě jejího poselství. V roce 2004, po dramatických událostech v jejím životě, se jí dostala do rukou stará kniha Wallace D. Wattlese s názvem Jistou cestou k bohatství o umění zbohatnout, která stála u zrodu jejího poznání nejmocnějšího zákona a nejmocnější síly vesmíru. Rhonda Byrne pak začala intenzivně pátrat po dalších důkazech této síly a zjistila, že mistři v práci s touto tajemnou silou provázeli lidstvo od nepaměti. Vedle nejslavnějších jmen z oblasti vědy či umění začala nacházet současné mistry znalé principu práce s touto silou. Silou, která dokáže tomu, kdo ji umí ovládat, poskytnout bez omezení cokoliv, co žádá. Tím, že Rhonda Byrne a celý její tým využívali znalost zákonů této síly při práci na knize i filmu, dosáhli všeho, co si stanovili jako cíl. Díky využívání Tajemství nacházeli při natáčení neobvyklého filmu další a další mistry ovládání této síly a dokázali navíc snadno překonat všechny překážky na cestě k jejich předsevzetí. Rozhodli se dát poznat princip a moc Tajemství komukoliv, kdo o to bude stát. Kniha se stala světovým bestselerem s více než 20ti miliony prodaných výtisků ve více jak 30 jazycích. Nyní následuje i v češtině pokračování s názvem Moc (The Power).

Život.. ( The Secret ) CZ

Život.. ( The Secret ) CZ

Dokument The Secret ( tajemství ) DOPORUČUJI !!

The Opus titulky

The Opus titulky

Volné pokračování The Secret - TAJEMSTVÍ (2006) https://www.youtube.com/watch?v=RkG9colhtC4&list=UUyFGoRdOnFWSzdUaN5hE4gQ

Tajemství - Motivační video HD

Tajemství - Motivační video HD

Tajemství mění životy. Jsem nesmírně rád, že já měl tu možnost okusit moc tajemství a naprosto se mi změnil život. Sny, se stávají skutečností. Podívejte se na film Tajemství a změňte svůj život. Jako ho změnilo těch několik lidí před vámi. Vesmír prostě naděluje, jen toho využijte a dokažte sami sobě, co ve vás opravdu je. Můžete mít cokoliv! Jen věřte a výsledky se dostaví. Vesmír je nekonečný a nerozděluje lidi. Naděluje každému! Ano! Naprosto každému člověku na této planetě! Přeju všem hodně štěstí.

Citáty z filmu Tajemství (The Secret)

Citáty z filmu Tajemství (The Secret)

Inspirativní citáty z filmu Tajemství (The Secret) k zamyšlení. Další nspirativní citáty, které byste měli znát: http://deelay.cz/top-7-citatu-o-zivote-ktere-byste-meli-znat/ -- Omlouváme se za ne příliš vhodnou muziku v pozadí. Původní audio muselo být nahrazeno skladbou z knihovny Youtube.

Nefunguje Vám Zákon Príťažlivosti (Tajomstvo)? Tu je dôvod...

Nefunguje Vám Zákon Príťažlivosti (Tajomstvo)? Tu je dôvod...

Chcete využívať zákon príťažlivosti, ale nefunguje Vám? Pozrite sa akú obrovskú chybu robí väčšina ľudí pri používaní zákona príťažlivosti, ktorý získal obrovskú popularitu hlavne vďaka filmu tajomstvo (The Secret). Veľmi veľa ľudí totiž naivne verí, že zákon príťažlivosti je niečo, ako návod na život. Vo filme Tajomstvo je však iba jedna časť celého príbehu - samozrejme tá krajšia, ktorá sa lepšie predáva. Ak však chcete naozaj získať návod na život, potom potrebujete počuť celý príbeh. Ste na to pripravený? Ak áno, potom toto video je presne pre Vás... Tiež bola vydaná kniha Tajomstvo - autorka Rhonda Byrne. Na knihe Tajomstvo v originály The Secret sa svojimi poznatkami podieľali aj: John Assaraf, Michael Bernard Beckwith, Lee Brower, Jack Canfield, dr. John F. Demartini, Marie Diamondová, Mike Dooley, Bob Doyle, Hale Dwoskin, Morris Goodman, dr. John Gray, dr. John Hagelin, Bill Harris, dr. Ben Johnson, Loral Langemeierová, Lisa Nicholsová, Bob Proctor, James Arthur Ray, David Schirmer, Marci Shimoffová, dr. Joe Vitale, dr. Denis Waitley, Neale Donald Walsch a Fred Alan Wolf, Ph.D. ================ EnjoyEmotions je miestom kde spoločne rastieme v oblasti osobného rozvoja. Pridajte sa k nám a sledujte videá na prvom motivačnom video blogu na Slovensku aj v Čechách. VIDEO TRÉNING ZDARMA: 3 Kľúče k Vášmu životu -- http://www.enjoyemotions.sk/videotrening-3-kluce-k-vasmu-zivotu/ PRIHLÁSTE SA NA ODBER VIDEÍ NA YOUTUBE! -- https://www.youtube.com/channel/UCAcsviK1Tj8a9qWtPnUUqNA?sub_confirmation=1 PRIDAJTE SA! EnjoyEmotions -- http://www.facebook.com/pages/EnjoyEmotionssk/176384952489453 -- https://plus.google.com/+EnjoyemotionsSk -- http://www.enjoyemotions.sk František Kozáček -- https://plus.google.com/u/0/+FrantisekKozacek -- https://www.facebook.com/frantisek.kozacek.3 -- https://www.linkedin.com/in/frantisekkozacek ĎAĽŠIE KANÁLY, KTORÝCH JE FRANTIŠEK KOZÁČEK SÚČASŤOU VideoAcademy -- https://www.youtube.com/channel/UCxsoiQcsA5wqXKIQqTSpd1Q

Tajemství divoké Austrálie 1 - Hadi

Tajemství divoké Austrálie 1 -  Hadi

Tajemství - Nikola - Tesly - SK-titulky

Tajemství - Nikola - Tesly  - SK-titulky

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE