TURBO oficialni CZ trailer

TURBO oficialni CZ trailer

Animovaná komedie Turbo vypráví příběh obyčejného šneka, který sní svůj velký (a rychlý) sen -- závodit proti slavnému jezdci rallye Gustavovi Nafťákovi. Pokusí se tak všem dokázat, že žádný sen není příliš velký a žádný snílek příliš malý.

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Burák v Tokiu

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Burák v Tokiu

Burák v Tokiu získal skvělý tunning a závodil v driftování.

Kocour-v-Botach-a-Tri-Dablove-_-Fenix-ProDabing.wm

Kocour-v-Botach-a-Tri-Dablove-_-Fenix-ProDabing.wm

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014) CZ HD trailer

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014) CZ HD trailer

http://www.totalfilm.cz | Pan Peabody je geniální jako Einstein, vtipný jako Oscar Wilde, odvážný jako Indiana Jones, má deduktivní schopnosti Sherlocka Holmese, styl oblékání Jamese Bonda a kulinářské dovednosti Zdeňka Pohlreicha. Je také světově proslulou celebritou, držitelem Nobelovy ceny, olympijským vítězem ve skoku a desetiboji. A navíc je pes. Díky svým schopnostem a navzdory tomu, že je šelma, adoptoval pan Peabody malého kluka Shermana, kterého od plenek vychovává tak, jak nejlépe umí. Přesto si občas musí přiznat, že je to snad jediná věc, která mu tak úplně nejde a že má co dělat, aby se Shermanem vůbec udržel krok. Sherman je totiž velmi zvědavý a upřímný, díky čemuž se často dostává do různě velkých průšvihů. I proto, aby ukojil synkovu touhu po poznání historie, vynalezl pan Peabody úžasný přístroj jménem Časomat. A díky tomu mají přístup kamkoliv do minulosti. Společně tak zažívají neskutečná dobrodružství, která si člověk nebo pes dokáže sotva představit, poznávají slavné postavy i okamžiky dějin. Na cestách časem musí dodržovat pár zásadních pravidel jako „nikdy se nesetkat sám se sebou", nebo „jen minimálně ovlivňovat minulost nebo raději vůbec", což se jim daří do chvíle, než Sherman potajmu vezme na divokou projížďku Časomatem svou spolužačku Penny, na kterou chce udělat dojem. Nechtěně zamíchají několika nejdůležitějšími událostmi světových dějin a nakonec jim pan Peabody musí přispěchat na pomoc a zachránit je, než se navždy změní minulost, přítomnost i budoucnost. Můžete se těšit na velkou legraci a pár zábavných setkání s velikány světových dějin, při kterých občas může tuhnout krev. Komu by neztuhl úsměv, kdyby se ocitl před branami Tróje ve finální fázi dobývání tohoto města, nebo v Paříži v době Velké francouzské revoluce?

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Burák v povětří

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Burák v povětří

Burák se naučí létat a dokonce se stane členem stíhací letky na letecké přehlídce!

Cars final race - Its just an empty cup

Cars final race - Its just an empty cup

Final race in Pixar's Cars. Content owned by Disney Pixar. No copyright infringement intended.

Turbo Indy 500 part 2/3

Turbo Indy 500 part 2/3

Turbo 3D - sinhronizovani trejler, pretpremijerno od 17. avgusta

Turbo 3D - sinhronizovani trejler, pretpremijerno od 17. avgusta

Od autora filmova "Madagaskar"i "Kung Fu Panda" stiže "Turbo" -- super brza 3D komedija o običnom pužu koji se usudio da sanja velike i brze snove! Nakon neobične nesreće, Turbo dobija moć da bude super brz i njegovi snovi dobijaju novu dimenziju, dok se Turbo upušta u neverovatnu avanturu kako bi postigao naizgled nemoguće -- da se trka protiv slavnog trkača Gi Ganjea. Uz pomoć svoje vešte ekipe puževa iz kraja, ovaj junak bez mnogo šansi staviće svoje srce i kućicu na crtu kako bi dokazao da nijedan san nije preveliki, i nijedan sanjar premali.

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018) CZ dabing HD trailer

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018) CZ dabing HD trailer

v kinech od: 12. 7. 2018 Falcon | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.

Light Up Deluxe Die-Cast Set Tuners DJ WIngo Lightning McQueen Mater Disney Pixar Cars Toons Toys

Light Up Deluxe Die-Cast Set Tuners DJ WIngo Lightning McQueen Mater Disney Pixar Cars Toons Toys

Hi youtubers, this time I will show you fresh from the Disney-Store the "Light-Up Tokyo Die Cast Deluxe Set". It contains Dragon Lightning McQueen, Tokyo Mater, Kabuto, Kabuto Ninja, DJ, Wingo and Boost. Unfortunately Snot Rod is not part of this set :( All of them are made out of diecast in a 1:43 scale but unlike the regular DS releases, these here have a plastic base. These 7 Racers feature each a test button on the bottom which turns the lights on while pressing as well as an on/off switch for to keep the lights permanently on. This set is available at Disney-Store for $59.95 and comes already with batteries. Each of the Racers takes 3 LR44/AG13 batteries, 21 in total. Don´t forget to check out my toychannel with many more carstoys from Cars, Cars 2 and Cars Toons: http://www.youtube.com/user/ToyPitStop Music: Chris Martyn/Geoff Harvey - Purple Planet Music How To Make A Play-Doh Rainbow Cake Before Cookie Monster Is Eating It Play-Dough http://youtu.be/DUo9eXnPcg0 How To Make Play-Doh McDonalds French Fries For Cookie Monster Play-Dough http://youtu.be/sM2ZUVH_-FM 12 Play-Doh Rainbow Toy Surprise Power Rangers Squinkies Eggs Play Dough http://youtu.be/oziId6_OphA 12 Play-Doh Surprise Eggs with Disney Pixar Cars 2 Squinkies Lightning McQueen http://youtu.be/l1abNCWLIYo 11 Play-Doh Rainbow Surprise Eggs with Disney Cars 2 and Planes Micro Drifters Lightning McQueen http://youtu.be/s6OXD5aOUSA 12 Play-Doh Rainbow Surprise Eggs with Disney Cars 2 Squinkies Series 2 Lightning McQueen http://youtu.be/FfwxW8l7Lw8 12 Play-Doh Rainbow Surprise Eggs with WWE World Wrestling Entertainment Squinkies Series 4 http://youtu.be/6LgbKguJ0wo Lightning McQueen is also called: "Saetta mcqueen" "Lynet McQueen" "Rayo McQueen" "Flash Mcqueen" "Blixten McQueen" "Bliksem Mcqueen" "Faísca McQueen" "Blesk McQueen" "Молния МакКуин" "Relâmpago Mcqueen" "Zygzaka McQueen" "Şimsek mcqueen" ライトニング・マックィーン Cars movie title in different languages:"Aftokinita" "Aftokinita 2" "Arabalar" "Arabalar 2" " Auta" "Auta 2" "Auti" "Auti 2" "Automobili" "Automobili 2" "Autod" "Autod 2" "Autot" "Autot 2" "Biler" "Bilar 2" "Bilar" "Bilar 2" "Carros" "Carros 2" "Cars" "Cars 2" "Cars - Motori ruggenti" "Cars - Quatre roues" "Ka" "Ka 2" "Колите" "Колите 2" "Les Bagnoles" "Les Bagnoles 2" "Mankanebi" "Mankanebi 2" "Masini" "Masini 2" "Ratai" "Ratai 2" "Тачки" "Тачки 2" "Tachky" "Tachky 2" "Verdák" "Verdák 2" "カーズ" "カーズ 2"

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE