TUNA - E para dhe e fundit - official video HD by emf-creative.com

TUNA - E para dhe e fundit - official video HD by emf-creative.com

emf creative presents the new video of TUNA - E para dhe e fundit - Video Trip in Zrce Beach / Novalja / Croatia Hair: VOGUEhair.net UNIQUE make up: Rezarta Galica Big Bang Beats Papaya Club ©emf creative 2011

Tuna - E Para Dhe E Fundit

Tuna - E Para Dhe E Fundit

TUNA & VIG POPPA - E BOJ NXEHT [OFFICIAL VIDEO]

TUNA & VIG POPPA - E BOJ NXEHT [OFFICIAL VIDEO]

Official video by Dejan Milicevic

Tuna - Pse jo ( Official Video ) HD

Tuna - Pse jo ( Official Video ) HD

Entermedia is an international global media company specializing in advertising, communications, film, digital media and marketing consulting. Entermedia presents the new song of Tuna " Pse jo" www.entermedia.org

Zone e Lire/ Arian Çani surprizon live Robert Berishen, i sjell ne studio Tunen

Zone e Lire/ Arian Çani surprizon live Robert Berishen, i sjell ne studio Tunen

Disa muaj më parë bëri bujë në rrjetet sociale konflikti familjar ndërmjet dy kunatave Nora Istrfi dhe Tuna. Ishte Roberti Berisha, bashkëshorti i Norës i cili pranoi publikisht se marrëdhëniet mes dy familjeve nuk ishin të mira edhe pse më vëllain e tij Patrisin takohet shpesh. Sot i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” drejtuesi Arian Çani ka surprizuar Berishën teksa ftoi në studio një këngëtare e cila kishte ngjashmëri të madhe me kunatën e tij Tuna. Fillimisht Roberti është habitur, por më pas kuptoi se ishte këngëtarja Albulena Ukaj. Arian Çani: S’mund ta lija Robertin pa një surprizë se Enedës s’kam çfarë ti bëj se është gocë. Robert t’i duhet ta mbash veten plak, duhet të jesh i ftohtë. Fillon frymëmarrja vështirësohet pak, por sado që të kesh emocione pulsi jot nuk rritet më shumë se 57, e di këtë se edhe unë bëj vrap. Ftoj në studio Tunën. Çfarë do t’i thuash Robertit sonte? Vetëm mbaje mikrofonin drejt. Robert Berisha: S’ka faj se nuk është mësuar të këndojë live, këndon playback. Albulena Ukaj: Fillimisht desha ta përshëndes Robertin dhe të gjithë teleshikuesit e emisionit tuaj. Unë jam Albulena Ukaj. Arian Çani: Mos na iku surpriza.

Meda ft. Tuna & Geti - Verë e Nxehtë (Official Video HD)

Meda ft. Tuna & Geti - Verë e Nxehtë (Official Video HD)

https://www.facebook.com/pages/Emra-Com/284453038318643?fref=ts

Ylli Baka - Pushimet verore (Official Video HD)

Ylli Baka - Pushimet verore (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Spotify: https://open.spotify.com/album/6pdhTjnaHjVbClHNbDjIhT Deezer: https://www.deezer.com/en/album/68756621 iTune: https://itunes.apple.com/us/album/pushimet-verore-single/1427408356?ls=1&app=itunes A.L Production Muzika & Orkestrimi: Edlir Begolli Violin: Mariglen Cela Kitare: Mjeshtri Besmir Shani

Tuna feat. Noizy - Bebi i Vitit te Ri - Official Video HD by emf-creative.com

Tuna feat. Noizy - Bebi i Vitit te Ri - Official Video HD by emf-creative.com

▶ Tuna & Noizy - Bebi i vitit te ri - Music: Darko Dimitrov Text: Anita Latifi & Avni Qahili Hair: VOGUEhair.net UNIQUE make up: Rezarta Galica Styling: Flutura Dedinja P.R. Jelmaz Dervishi © EMFcreative 2011 Behuni Fansa: http://www.facebook.com/pages/EMFcreative/172852996084621

CS 1.6 'E para dhe e fundit'

CS 1.6 'E para dhe e fundit'

Made by kn1ght.x Song : Tuna e para dhe e fundit www.esportskosova.com/forum

Tuna - S`ka me diktature

Tuna - S`ka me diktature

Official video by FABRIKA

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE