DAF Welderliner - svařování kolejnic

DAF Welderliner - svařování kolejnic

DAF Welderliner je dvoucestné vozidlo určený pro svařování kolejnic. Svařovací hlava je nejmodernější mobilní zařízení pro odporové sváření s integrovaným kolejnicovým napínákem. Vysoce kvalitní sváření kolejnic s vysokou přesností se provádí společně s odstraňováním výronku noži v jednom svařovacím cyklu. Svařovací proces je plně automatický. Vysoké síly tahu kolejnic umožňují nastavení upínací teploty současným napínáním kolejnic. Díky těmto vlastnostem je možné dosáhnout požadované teploty, i když reálné teploty kolejnic nesplňují dané limity. Propagační film zhotovený pro společnost Skanska a.s.

Vybuch plynu na zvaranie

Vybuch plynu na zvaranie

Este ze ma chlap neposluchol a nedal tam toho viac...

Řezání benzínem - Gasoline Cutting - PW Product

Řezání benzínem - Gasoline Cutting - PW Product

http://rezanibenzinem.cz Svařování, řezání a nahřívání v kombinaci kyslík-benzín. Tradiční acetylen či propan-butan (PB) je nahrazen benzínem (95; 98 oktanů). Dělení materiálu až do tloušťky 300mm! Při správném nastavení bezstruskové. Svařování oceli do tloušťky 5mm. Také nabízíme hořáky pro nahřívání. Tradiční těžké láhve acetylenu či PB jsme nahradili benzínovými nádžemi o váze max. 15kg, které jednoduše naplníte sami ať už na benzínové stanici nebo z kanystru. Můžeme nabídnout 10L či 3L nádrže klasického provedení nebo miniaturní 1L nádrže určené např. pro záchranáře, tyto nádrže jsou vašim vlastnicvím. Nádrže jsou vyrobeny s vysokým důrazem na bezpečnost z dvouplášťové 2mm oceli a špičkovým bezpečnostním systémem kdy ani při průrazu nevzniká nebezpečí výbuchu. Neexistuje možnost zpětného šlehnutí tzv. Back-Flash, jelikož benzín má velmi malou objemovou hustotu v kyslíku. Naše nádrže lze použít převážně bez nutnosti tlakování. Natlakovat nádrž je nutno ve chvíli kdy je nádrž umístěna od 3m pod úrovní pracoviště a to ruční pumpou, která je součásti nádrže tlakem 0,2 Mpa. PW PRODUCT lze použít jak pro ruční tak pro automatické vedení kdy nabízíme širokou škálu výrobků pro jakékoliv použití.

Řízení výbuchu

Řízení výbuchu

Řízení výbuchu v odsávacím zařízení

NS OD120 - Kartáčovací stroj pro odstranění otřepů

NS OD120 - Kartáčovací stroj pro odstranění otřepů

Kartáčovací stroj OD120 firmy NS odstraňuje otřepy (vzniklé při řezání) na koncích trubek, oválných i hranatých dutých profilů, vytlačovaných profilů apod. Umožňuje rychlé odjehlování vnitřní i vnější hrany profilu v jednom kroku. Kartáč vykonává planetární - dvojí pohyb, obrobek se nemusí otáčet. Stroj je vybaven motorem se dvěma rychlostmi, zásobníkem pro sběr odpadu a manuálním nastavováním kartáče. Výhradním dovozcem kartáčovacího stroje NS OD120 do ČR a SR je společnost ABRASIV, a.s. Více informací získáte na http://pasove-brusky-abrasiv.cz/ns-od120.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE