SLAVNÁ PĚTKA 2 2013 Rodinný CZ Dabing

SLAVNÁ PĚTKA 2 2013 Rodinný CZ Dabing

Letní prázdniny jsou konečně tady! Slavná pětka - George, Julian, Dick, Anne a jejich pes Timmy - vyráží na svou první cyklistickou cestu bez rodičů. Při kempování se děti setkají se zvláštním chlapcem Hardym. Snaží se ho zbavit, jenomže co se nestane. Dick je unesen! Únosci si ho spletli s Hardym, synem obchodního magnáta. Instinkt Slavné pětce velí jít ke středověkému hradu, kde se dozví, že se lupiči chtějí zmocnit legendárního „Zeleného oka", nejcennějšího klenotu na světě. Honba za bandity tak začíná…

Vzpomínka na Hamleta (z hříček o královnách - útržek norský 1995)

Vzpomínka na Hamleta (z hříček o královnách - útržek norský 1995)

Režie a scénář Oldřich Daněk. Hrají: Josef Vinklář, Kateřina Brožová, Viktor Preiss, Jiří Klem, Jiřina Jirásková

Léčba humorem Sanatorium 2009 cz

Léčba humorem Sanatorium 2009 cz

Mandragora (1997) - Český film (celý film)

Mandragora (1997) - Český film (celý film)

Psychologický snímek, jehož námětem je chlapecká prostituce. Patnáctiletý Marek opouští svého autoritativního otce a vlakem se vydává do Prahy. Krátce po příjezdu se ho ujímá zkušený pasák, díky němuž naivní mladík proniká do nového prostředí a záhy se stává prostitutem. I když prožívá chvilkové opojení z peněz a blahobytu, nakonec se ponížený a zoufalý uchyluje k drogám. http://www.csfd.cz/film/24715-mandragora/ http://www.imdb.com/title/tt0119608/

DETEKTIVEM NANEČISTO 2012 Dobrodružný / Drama / Rodinný CZ Dabing

DETEKTIVEM NANEČISTO 2012 Dobrodružný / Drama / Rodinný CZ Dabing

(HD) Inspektor Feierberg má syna, který tvrdí, že jeho otec je nejlepším policistou na světě. Amnon Nona Feierberga od tří let systematicky učí a připravuje, aby mohl jednou pokračovat v jeho profesionální dráze. Otec se synem se nevěnují obvyklým dětským hrám, ale nacvičují všelijaké policejní praktiky, jako je správná technika nasazování pout nebo čtení stop. Do bar mitzvahja chybí už pouhé dva dny, když Nono při cestě vlakem najde podivný dopis, který ho zve na jakousi tajnou misi. Nono je přesvědčen, že v této záhadě má prsty jeho otec, a tak bez nejmenšího zaváhání po hlavě skočí do rýsujícího se dobrodružství. Jakmile to udělá, začne se situace neuvěřitelně zamotávat.

✪✪ Pramen života CZ Celý film ✪✪

✪✪ Pramen života CZ Celý film ✪✪

Po stopách Xapatanu 1.část (la piste de xapatan)

Po stopách Xapatanu 1.část (la piste de xapatan)

Stopa Xapatanu, v originále La piste de Xapatan, je 20dílná televizní soutěž z produkce televize Antenne 2. První díl byl ve Francii uveden v roce 1992. Soutěž se natáčela v Mexiku, v přitažlivém prostředí poblíž města Ciudad Valles. Jejím duchovním otcem byl Jacques Antoine a jako moderátoři v ní vystupovali Sophie Davantová (jako průvodkyně a řidička) a Grégory Franck (jako profesor Grégory). Mimo francouzské diváky se pořadu dočkali též např. diváci němečtí[1] nebo čeští (ti zhruba rok od uvedení ve Francii, a to v rámci programu České televize a poté díky repríze na TV Nova).

HVĚZDNÉ VÁLKY Nespoutaná Síla 2 (kompletní film CZ dabing) 2015 1080p

HVĚZDNÉ VÁLKY Nespoutaná Síla 2 (kompletní film CZ dabing) 2015 1080p

Když už ta síla sama přichází, tak se taky přidám... Fim obsahuje částečně originální zvuky ve vysoké kvalitě a Profesionální dabing od Perla Group. Odkaz na stránky Fenix ProDabing na původní verzi jejich tvorby - http://www.fenixprodabing.cz/projekt/swunleashed Dozvuky originálního anglického dabingu, obsahuje česká stopa. Z dabingu původní hry nezbylo nic. Česká zvuková stopa byla zesílena na 5 dB, protože je v základu dost tlumená. Hra byla natáčena bez hlasitosti hlasu. To platilo pouze pro FMV, tam kde byli, byl pouze doplněn český dabing. Film (původní) dabovala skupina Perla Group, která se později přejmenovala na Fenix Pro Dabing - v úvodu bylo logo změněno na Fenix Pro dabing v závěrečných titulkách, bylo ponecháno originální znění. Některé scény, (byť podle mě nupravované) neseděli délkou stopáže a proto musely být uzpůsoben na toto video. Rozšířené, nadabované scěny, byly vyhledány a doplněny také. Jedná se především o trailery ke hře. Finální rendering, nedokázal gameplay scény překódovat do plynulého obrazu a to i při zachování 30fps, cutscen se toto netýkalo. Proto film obsahuje jiný video kodek, než běžně používam - na výsledku se nic nemění. Outfit - oblečení bylo ponecháno příběhové. Úvodní předmluva byla zkrácena, neboť v reálném čase trvá okolo 2 minut.

Komisar Rex S02E03 Smrtící svádění

Komisar Rex S02E03 Smrtící svádění

Komisar Rex S02E03 Smrtící svádění

Místo činu Schimanski 5 díl Plyšová zvířátka 1970.

Místo činu Schimanski 5 díl   Plyšová zvířátka 1970.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE