Stalingrad (1993) - Zostrih bojových scén

Stalingrad (1993) - Zostrih bojových scén

Bojové scény z filmu Stalingrad z roku 1993 od režiséra Josepha Vilsmaiera. Od augusta 1942 do februára 1943 sa v ruinách Stalingradu odohrala najkvavejšia bitka 2. svetovej vojny, kde Rusi dokázali vývoj vojny otočiť a Nemci boli nútení ustupovať na západ. Like, Odber alebo komentár.

Stalingrad cz 1 Ofensywa

Stalingrad cz 1 Ofensywa

Miniserial dokumentalny opowiadający o jednej z najważniejszych bitew II wojny światowej - bitwie o Stalingrad. Walki o to nadwołżańskie miasto trwały prawie . Miniserial dokumentalny opowiadający o jednej z najważniejszych bitew II wojny światowej - bitwie o Stalingrad. Walki o to nadwołżańskie miasto trwały prawie .

Stalingrad (1993)  WAR SUPER ACTION

Stalingrad (1993)  WAR SUPER ACTION

Stalingrad (1993)  Director: Joseph Vilsmaier One of the most costly battles of the Second World War gets appropriately unflinching treatment in Joseph Vilsmaier’s Stalingrad, a German counterpart to 2001’s Russian sniper drama Enemy at the Gates. From this side, there is no pride wrapped up in fighting Stalin’s great battle—only, initially, complacency and arrogance after the Third Reich has dominated Europe for so long, then later, a gradual, horrifying deflation as the ever-shrinking remnants of Lieutenant Hans von Witzland’s (Thomas Kretschmann) platoon realize the only way they’re leaving the Russian stronghold city is through their own demise. For over two hours, we watch them die in repeated infantry assaults, by sniper fire, in a tank attack, and—eventually, as winter sets in—through illness, starvation, mutinous friendly bullets and the unrelenting cold. By the end, Vilsmaier’s film is a slog, but then it probably shouldn’t be anything else. —Brogan Morris

Сталинград Stalingrad (1993)

Сталинград Stalingrad (1993)

Режиссер: Йозеф Фильсмайер Батальон немецких солдат, пополнивших шестую армию вермахта под командованием. Режиссер: Йозеф Фильсмайер Батальон немецких солдат, пополнивших шестую армию вермахта под командованием. 1 серия: Над бездной 2 серия: Перелом Автор сценария: Сергей Пашков Режиссер: Ирина Прокудина К 70-летию разгро.

Stalingrad - Ruský tankový útok na nemecké obranné postavenia

Stalingrad - Ruský tankový útok na nemecké obranné postavenia

Ďalšie video z filmu Stalingrad, a scéna, ako na zakopaných nemeckých vojakov vyzbrojených jedným kanónom a počas chladnej zimy v rokoch 1942-1943 pri Stalingrade v bývalom Sovietskom zväze zaútočí s podporou tankov niekoľko ruských vojakov, ale Nemci sa s pomocou kanónu, protitankových mín a granátov ubránia. Dajte Like, Odber alebo napíšte komentár.

Stalingrad cz 2 W Kotle

Stalingrad cz 2 W Kotle

Miniserial dokumentalny opowiadający o jednej z najważniejszych bitew II wojny światowej - bitwie o Stalingrad. Walki o to nadwołżańskie miasto trwały prawie . Lato 1942. Pluton por. Witzlanda wraz z batalionem szturmowym w którego skład wchodzi, zostaje przerzucony ze słonecznych Włoch pod Stalingrad.

Stalingrad (1. díl) - Ani krok zpět! - Dokument

Stalingrad (1. díl) - Ani krok zpět! - Dokument

28. června 1942 zahájila německá armáda na východní frontě svou letní ofenzivu. Wehrmacht se vydal dvěma směry. Na jihovýchodě k ropným polím v předhůří Kavkazu a na východě ke Stalingradu. Rozlehlá aglomerace na Volze měla velký strategický a hospodářský význam. Stalingrad byl klíčem k dopravě na legendárním veletoku, po kterém se na sever dopravovala ropa a obilí. V Traktorovém závodě F. E. Dzeržinského se vyráběly tanky, továrna Rudé barikády produkovala děla a fungovala zde také řada potravinářských a chemických podniků. Útok na město nesoucí jméno Stalina měl pochopitelně i propagandistický význam. 23. srpna dorazily německé tanky ke břehům Volhy. Tentýž den zahájila Luftwaffe sérii náletů, která trvala celý týden. Výsledkem bylo 40 000 mrtvých a městská zástavba zničená z osmdesáti procent.

Trestny Prapor 01 2004 valec drama,CZ dab,DVDMir,49

Trestny Prapor 01 2004 valec drama,CZ dab,DVDMir,49

Čast 2- Ak sa ti film páčil , zanechaj like,komentár alebo pre viac filmov a dokumentov odoberaj môj kanál. Čast 3 - Ak sa ti film páčil , prosím zanechaj like . Čast 8 - Ak sa ti video páčilo , zanechaj like , komentár alebo pre viac filmov a dokumentov odoberaj môj kanál . Čast - 7. Ak sa ti video páčilo , zanechaj like . Čast 10 - Ak sa ti video páčilo , zanechaj like , komentár alebo pre viac filmov a dokumentov odoberaj môj . Čast - 7. Ak sa ti video páčilo , zanechaj like . Čast 5 .

Сталинград. Серия 1

Сталинград. Серия 1

Смотрите и скачивайте наши фильмы в App Store - https://itunes.apple.com/ru/app/mosfil-m/id463145701?mt=8 Google Play - https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.mosfilm

Stalingrad (3. díl) - Ve znamení Uranu - Dokument

Stalingrad (3. díl) - Ve znamení Uranu - Dokument

19. listopadu 1942 začala sovětská protiofenzíva. Sto kilometrů západně od Stalingradu, v donské stepi, vyrazilo do útoku půl milionu mužů. Rozdrtili rumunské jednotky a významně narušili německé křídlo. 20. listopadu byla zahájena druhá fáze Operace Uran. Tentokráte Sověti udeřili z jihovýchodu. 23. listopadu se oba útočící fronty setkaly a Němce obklíčily. U jednotek generála Pauluse se velmi brzy začal projevovat nedostatek munice, paliva a jídla. Od 25. listopadu tak zásobovala vojáky ve stalingradském kotli Luftwaffe. Dodávky však nestačily jejich potřebám. K tomu všemu propukla pravá ruská zima. Utrpení útočníků, ze kterých se nechtěně stali obránci, trvalo ještě dlouhé dva měsíce. Hitler odmítal variantu kapitulace. 31. ledna 1942 vše skončilo. Nejkrvavější bitva 2. světové války stála životy 400 000 Němců a jejich spojenců. Sovětských vojáků a civilistů zahynulo 800 000.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE