Vánoční speciál • Šmoulí Vánoce • Šmoulové

Vánoční speciál • Šmoulí Vánoce • Šmoulové

Divoušek je okouzlen svými prvnímí Vánocemi strávenými ve šmouli vesnici. Šmouli dědecěk a Sašetka mu chtějí přiblížit skutečny význam vánočních svátků a jejich přičiněním prožije jeden starý pár ty nejkrásnější Vánoce v životě. Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3 Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh Poznejte Šmouly ► https://bit.ly/2JSucrZ Zábava a hry ► https://bit.ly/2OgYTue Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář! Šmoulů Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.

šmoulové písničky, Rolničky, Vánoční písně, písničky pro děti, šmoula, české

šmoulové písničky, Rolničky, Vánoční písně, písničky pro děti, šmoula, české

Dej like prosím

Kompilace Vánoční 2 • Šmoulové

Kompilace Vánoční 2 • Šmoulové

00:00 - 22:56 - Vánoční kouzelná nadílka Jestli je něco, co nemá zlá čarodějnice Chlorhydris ráda, jsou to Vánoce a jejich pohoda. Proto se rozhodne ukrást kouzelný pytel, v němž jsou všechny vánoční dárky. Netuší ale, že v pytli je taky zachmuřený Mrzout. 22:57 - 34:26 - Š-smoulům je z-zima Winter has come all of a sudden. The Smurfs are almost all victims of smurfmonia. Can Tracker Smurf find the healing smurfroot without falling into the evil Gargamel's traps? 34:27 - 45:58 - Zamrzlý obr The starving Smurfs discover a cave that has a stash of frozen food inside guarded by an equally frozen troll who was imprisoned because of his greed by a magic diamond. As the Smurfs defrost the cave, Gargamel steals the food, but the magic diamond transforms him into an icy mass and the freed troll happily helps the Smurfs carry the food back to their village. Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3 Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh Poznejte Šmouly ► https://bit.ly/2JSucrZ Zábava a hry ► https://bit.ly/2OgYTue Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář! Šmoulů Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.

Kompilace Vánoční 1 • Šmoulové

Kompilace Vánoční 1 • Šmoulové

00:00 - 22:11 - Šmoulíčkovy první vánoce The wonderful joy of Christmas for Baby Smurf and everyone else is almost ruined by the evil Chlorhydris who puts a spell on Mr. Nicholas to stop him from spreading holiday cheer. Fortunately, Papa Smurf and his little blue creatures break the spell and Christmas spreads over the land once more. 22:12 - 33:42 - Ohavná sněžná příšera Brainy and his friends organize a journey to Ice Mountain to pick the rare snow flower for Papa Smurf. They meet a terrifying snow beast that befriends them, due to Smurfette's kindness, and helps them find the tiny flower. 33:43 - 45:14 - Superšmoula Bigmouth steals the Smurfs' winter food supply and Brainy concocts one of Papa Smurf's magic strength potions so he can fight the greedy giant. The super formula wears off, but Papa Smurf works a fast switch, replacing the food with rocks and Bigmouth is none the wiser. Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3 Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh Poznejte Šmouly ► https://bit.ly/2JSucrZ Zábava a hry ► https://bit.ly/2OgYTue Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář! Šmoulů Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.

Kompilace Vánoční 3 • Šmoulové

Kompilace Vánoční 3 • Šmoulové

00:00 - 23:59 - Šmoulí Vánoce Divoušek je okouzlen svými prvnímí Vánocemi strávenými ve šmouli vesnici. Šmouli dědecěk a Sašetka mu chtějí přiblížit skutečny význam vánočních svátků a jejich přičiněním prožije jeden starý pár ty nejkrásnější Vánoce v životě. 24:00 - 35:23 - Cesta do středu Šmoulozemě Winter is setting in on the Village of the Smurfs. The little Smurfs are freezing. But what is Clumsy doing with this strange rock he's discovered? And why is Miner Smurf so enthusiastic about their new discovery? Surely, one more addition to Clumsy's rock collection is not worth all this hoopla... The Smurfs will discover danger and surprises when they go underground. 35:24 - 46:51 - Medvěd Flíček There isn't a River Smurf anymore: someone has frozen it near its source. The Smurfs go to the Emerald Empress' country to see what the trouble is, and they meet the Patchwork Bear as well as the Iron Pyrites... Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3 Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh Poznejte Šmouly ► https://bit.ly/2JSucrZ Zábava a hry ► https://bit.ly/2OgYTue Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář! Šmoulů Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.

Derik Rolničky,Šmoulové,Vánoční,Hip Hop Koleda,Pro Děti

Derik Rolničky,Šmoulové,Vánoční,Hip Hop Koleda,Pro Děti

Tento BEAT byl Vytvořen pro male dětí děkují všem a přejí vesele VÁNOCE

Vianoce rok 2014 Šmoulové písničky Koukej Vánoce pro děti vytvoril V D

Vianoce rok 2014 Šmoulové písničky Koukej Vánoce pro děti vytvoril V D

Šmoulí super disko šou ALBUM

Šmoulí super disko šou ALBUM

Pro vzpomínky na naše dětství, zde máte celé CD, nemusíte na netu hledat jednotlivé songy, stačí pustit a poslouchat až do konce! Bavte se!!! Níže pod tímto textem naleznete i originál názvy písniček (možná budou některé prohozené) :) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1 Šmoulové útočí 2 Šmoulí branný den 3 Jája je v koutku žumpy 4 Makarony 5 Šmoulí duše je čistá 6 Vana přijde vhod Šmoulům 7 Šmoulí zima 8 Šmoulí den 9 Jednou 10 Taťka Šmoula 11 Dupy dup 12 Fotbal je fajn 13 Šmoulí ráj 14 Krásná je Šmoulí zem 15 Párty Taťky šmouly ************************************ ************************************ Šmoulové Útočí (Theme From Mission: Impossible) Šmoulí Branný Den (Drill Instructor) Jája (Coco Jamboo)Makarony (Macarena) Šmoulí Duše Je Čistá (Billy Idol - Rebel Yell) Vana Přijde Vhod Šmoulům (I Wanna Be With You) Šmloulí Zima (An Angel) Šmoulí Den (The Smurfing Way) Party Taťky Šmouly (There Is A Party) Jednou - (Backstreet boys - get down ) Taťka Šmoula (Papa Smurf) Dupy Dup (Dub-I-Dub) Fotbal Je Fajn (Football Forever) Šmoulí Ráj (Gansta Paradise) Krásná Je Šmoulí Zem (Welcome To Smurfing Land)

Šmoulové: Zapomenutá vesnice - oficiální trailer (2017) - český dabing

Šmoulové: Zapomenutá vesnice - oficiální trailer (2017) - český dabing

Premiéra 30. 3. 2017 V tomto novém, zcela animovaném filmu o Šmoulech se Šmoulinka po nálezu tajuplné mapy vydává společně se svými nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníkovi Gargamelovi. Na své dramatické cestě plné akce a nebezpečí jsou Šmoulové na stopě objevu největšího tajemství šmoulí historie! Odebírejte náš kanál https://www.youtube.com/user/falcondistribuce?sub_confirmation=1|| Navštivte web https://www.falcon.cz

Náměsíční Šmoulové • Šmoulové

Náměsíční Šmoulové • Šmoulové

This time, Gargamel feels sure he has found the final solution to the vexing Smurf question. His magic flute is going to turn their peaceful slumber into a nightmare... Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3 Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh Poznejte Šmouly ► https://bit.ly/2JSucrZ Zábava a hry ► https://bit.ly/2OgYTue Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář! Šmoulů Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE