Jaroslav "Samson" Lenk

Jaroslav "Samson" Lenk

Hraje Jaroslav "Samson" Lenk z Plzně Festiválek Na Konci světa 21.7.2012 Kraslice

Jaroslav Samson Lenk - Pohoda

Jaroslav Samson Lenk - Pohoda

Jaroslav Samson Lenk & Máci - Katce

Jaroslav Samson Lenk & Máci - Katce

Chtěl bych králem být aspoň chvíli krátkou, dal bych narazit mince s malou Katkou, žlutý jako lán v odpoledním žáru, jsem však jenom kmán, co brnká na kytaru. Být tak pilotem, znám to jenom z knížky, vyhodil bych ven svoji Katku z výšky, přece volný pád má rádo každé ptáče, a já ji mám rád, u Svazarmu skáče. Na vodu zrcátka pouští slunce, než skryje ho mrak, kluci se schovali v houští a holky se koupou jen tak, takhle si maluju léto, zima když nechce být krátkou, přemýšlím, zdali půjde to, být aspoň tři týdny s Katkou, hm. Rotným být bych chtěl nebo generálem, to bych nevelel, spokojil se s málem, Katka dosvědčí, že když se velí "pozor!", lásce nesvědčí velmi přísný dozor. Kdybych tu moc měl a měl v hlavě zmatek, vyhlásit bych chtěl státní svátek Katek, aby i ta má nemusela vstávat, a když volno má, tak proč ho nadělávat? Na vodu zrcátka pouští slunce, než skryje ho mrak, kluci se schovali v houští a holky se koupou jen tak, takhle si maluju léto, zima když nechce být krátkou, přemýšlím, zdali půjde to, být aspoň tři týdny s Katkou, hm. Nejsem pilotem ani panem králem, nemám žádnou moc a nejsem generálem, písně zkouším psát obrace, či hladce, slova splétám rád, slíbil jsem je Katce.

Samson Lenk o Porte 1989: Aplauz ma skoro odfúkol

Samson Lenk o Porte 1989: Aplauz ma skoro odfúkol

Jaroslav Samson Lenk hovorí o momente, keď na festivale Porta pred revolúciou 1989 prvýkrát zahral skladbu Z mého života.

Hop Trop - Amazonka (oficiální video)

Hop Trop - Amazonka (oficiální video)

z alba: Bestiální UF, © 2000 Popron Music Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/3219-bestialni-uf Text písně "Amazonka": Byly krásný naše plány, byla jsi můj celej svět, čas je vzal a nechal rány, starší jsme jen o pár let. Tenkrát byly děti malý, ale život utíká, už na táto slyší jinej, i když si tak neříká. Nebe modrý zrcadlí se v řece, která všechno ví, stejnou barvou jako měly tvoje oči džínový. Kluci tenkrát, co tě znali, všude, kde jsem s tebou byl, Amazonka říkávali, a já hrdě přisvědčil. Tvoje strachy, že ti mládí pod rukama utíká vedly k tomu, že ti nikdo Amazonka neříká. Nebe modrý zrcadlí se v řece, která všechno ví, stejnou barvou jako měly tvoje oči džínový. Zlatý kráse cingrlátek, jak sis časem myslela, vadil možná trampskej šátek, nosit dáls' ho nechtěla. Teď jsi víla z paneláku, samá dečka, samej krám, já si přál jen, abys byla pořád stejná, přísahám, pořád stejná, přísaháááám.

Jaroslav Samson Lenk - Český les

Jaroslav Samson Lenk - Český les

Záznam z vystoupení Jardy Samsona Lenka ze dne 26.7.2018 v Mokré-Horákově nedaleko Brna v kavárně Mezi stromy. Úžasný koncert úžasného človíčka :-)

SAMSON LENK - DÍVKY SE MAJÍ CHRÁNIT

SAMSON LENK - DÍVKY SE MAJÍ CHRÁNIT

Úryvek z knížky Jaroslava Samsona Lenka MY TŘI A JÁ - autorské čtení

Letokruhy 2013 Samson

Letokruhy 2013 Samson

Letokruhy 2013 zakončil Samson a bylo co poslouchat. Samsone, díky a zase někdy AHOJ na Sýpce

JAROSLAV SAMSON LENK - Ježci

JAROSLAV SAMSON LENK - Ježci

Jaroslav Samson Lenk - Ježci - 13. 3. 09 - Městské divadlo - Nový Bor

Samson - Už to nenapravím

Samson - Už to nenapravím

http://montyvalmez.hostuju.cz

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE