Kapitán Kloss E01 Vim kym jsi CZ Dabing

Kapitán Kloss E01   Vim kym jsi CZ Dabing

S nasazením života - trailer

S nasazením života - trailer

Agent tajné služby Frank Horrigan (Clint Eastwood), sužovaný svým selháním při ochraně J.F.K., dostane druhou šanci, když 30 let od atentátu v Dallasu ohrožuje prezidentův život profesionální zabiják Mitch Leary (John Malkovich), bývalý příslušník CIA, který se zapřísáhl, že prezidenta zabije. Film je příběhem muže, který hledá vlastní vykoupení. Musí zachránit život nejvyššímu americkému představiteli, i kdyby měl obětovat svůj vlastní. Frank přitom naráží na odpor vlastních kolegů, kteří neschvalují jeho konfrontační postoj a nejsou přesvědčeni, že Leary představuje skutečnou hrozbu. Horrigan se musí vypořádat s trvalou kritikou nadřízených i zvrácenou psychologií profesionálního zabijáka, který je vpravdě strašlivým protivníkem. Leary ví o Horriganově minulosti a využívá ji k tomu, aby ho vyváděl z míry v jejich smrtelné hře kočky s myší.

In The Line Of Fire trailer

In The Line Of Fire trailer

A gripping, gut-wrenching thriller that delivers suspense in almost unbearable doses, IN THE LINE OF FIRE showcases Clint Eastwood at his finest. In a performance that won universal acclaim, Eastwoodstars as Frank Horrigan, a veteran Secret Service agent haunted by his failure to protect John F. Kennedy from assassination. Thirty years later, he gets a chance to redeem himself when a brilliant psychopath threatens to kill the current president and take Horrigan with him. Taunting him by phone and tantalizing him with clues, the assassin (John Malkovich) lures Horrigan into an electrifying battle of wits and will that only one man can survive. Co-starring Rene Russo as Horrigan's risk-taking Field Chief, IN THE LINE OF FIRE is a high-wire balancing act of searing suspense, explosive action and surprising romance.

✪✪ Pramen života CZ Celý film ✪✪

✪✪ Pramen života CZ Celý film ✪✪

Donbas v palebné linii: Pozdrav z Gorlovky - 9. film

Donbas v palebné linii: Pozdrav z Gorlovky - 9. film

Nádraží - Nové vedení (1)

Nádraží - Nové vedení (1)

Skečová show, ve které Ondřej Sokol, Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Martin Finger alternují v různých padesáti postavách z prostředí vlakového nádraží. Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení.

Kuriózní drogová kriminalita Vs Kriminální policie a URNA ČR CZ HD

Kuriózní drogová kriminalita Vs Kriminální policie a URNA ČR CZ HD

Problematika kriminality spojené s pervitinem a marihuanou v ČR rychle narůstá, některé z mnoha případů uvidíte v tomto videu, taky uvidíte pár kuriózních případů. Zapálené byty na sídlištích, obydlí plné kradených věcí podobající se spíše smetišti a další zajímavé případy z archivu policie.

[DOKUMENT] Mikoláš Tuček - Dělám co mě baví

[DOKUMENT] Mikoláš Tuček - Dělám co mě baví

facebook.com/skyprofilm || skyprod.cz@gmail.com || zhodnoťte nás: http://www.csfd.cz/film/482062 Mikoláš Tuček je jednou z nejzásadnějších osobností na české herní scéně. Sledujte náš studentský projekt nahlédnete do zákulisí Mikolášova života.

Sezóna za vodou - 3.díl (3/6)

Sezóna za vodou - 3.díl (3/6)

Sezóna za vodou, který se natáčel v sezóně 2014/2015, jsme chtěli jít trochu dál a zjistit, jaký je skutečný život profesionálního hráče NHL. Byli jsme si vědomi toho, že tato kariéra má i odvrácenou stránku než jen vysoké výdělky. V NHL se do základní sezony musí vejít 82 zápasů. Jakkoli se to zdá v nabitém kalendáři nemožné, týmy stíhají ještě plnohodnotný trénink. Hráči si musejí zvyknout na intenzivní zátěž zvýšenou cestováním po celém kontinentu. Trenéři obvykle vyžadují plné nasazení při každém cvičení včetně osobních soubojů. V nejkvalitnější lize se u hráče předpokládají nejen hokejové dovednosti, ale také mimořádná fyzická odolnost Děkujeme za zhlédnutí videa a jestli se vám líbilo budeme rádi za like popřípadě za odběr :) Naše Facebooková stránka: https://www.facebook.com/Fanousci.ceskeho.hokeje Instagram: www.instagram.com/fanousci_ceskeho_hokeje

RozpoR - Až do konca života - Fest Pod Parou 2015

RozpoR - Až do konca života - Fest Pod Parou 2015

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE