Kapitán Kloss E01 Vim kym jsi CZ Dabing

Kapitán Kloss E01   Vim kym jsi CZ Dabing

S nasazením života - trailer

S nasazením života - trailer

Agent tajné služby Frank Horrigan (Clint Eastwood), sužovaný svým selháním při ochraně J.F.K., dostane druhou šanci, když 30 let od atentátu v Dallasu ohrožuje prezidentův život profesionální zabiják Mitch Leary (John Malkovich), bývalý příslušník CIA, který se zapřísáhl, že prezidenta zabije. Film je příběhem muže, který hledá vlastní vykoupení. Musí zachránit život nejvyššímu americkému představiteli, i kdyby měl obětovat svůj vlastní. Frank přitom naráží na odpor vlastních kolegů, kteří neschvalují jeho konfrontační postoj a nejsou přesvědčeni, že Leary představuje skutečnou hrozbu. Horrigan se musí vypořádat s trvalou kritikou nadřízených i zvrácenou psychologií profesionálního zabijáka, který je vpravdě strašlivým protivníkem. Leary ví o Horriganově minulosti a využívá ji k tomu, aby ho vyváděl z míry v jejich smrtelné hře kočky s myší.

Válečné filmy

Válečné filmy

Často jste psali ať uděláme válečné filmy. Protože jich je tolik kvalitních, rozhodli jsme se je rozdělit do více žebříčků. Druhá světová válka je velice zajímavým . Dráma / Vojnový Televízny film podľa knihy spomienok partizánskeho veliteľa Petra Kružliaka. Dráma Vlado (DUŠAN TARAGEĽ) práve zložil maturitu a . Oslavuje se 70 let výročí vítězství spojenců ve 2 světové válce.

In The Line Of Fire trailer

In The Line Of Fire trailer

A gripping, gut-wrenching thriller that delivers suspense in almost unbearable doses, IN THE LINE OF FIRE showcases Clint Eastwood at his finest. In a performance that won universal acclaim, Eastwoodstars as Frank Horrigan, a veteran Secret Service agent haunted by his failure to protect John F. Kennedy from assassination. Thirty years later, he gets a chance to redeem himself when a brilliant psychopath threatens to kill the current president and take Horrigan with him. Taunting him by phone and tantalizing him with clues, the assassin (John Malkovich) lures Horrigan into an electrifying battle of wits and will that only one man can survive. Co-starring Rene Russo as Horrigan's risk-taking Field Chief, IN THE LINE OF FIRE is a high-wire balancing act of searing suspense, explosive action and surprising romance.

ŽIVOT S ROVNÁTKY | Ask & Moje každodenní rutina

ŽIVOT S ROVNÁTKY | Ask & Moje každodenní rutina

❤️Všechno co tě zajímá najdeš zde❤️ Dnešní video se bude věnovat tomu, jaké to je žít s rovnátky. Snad se vám bude líbit💞 Hudba v intru: Taylor Swift - Bad Blood (JoMEriX Remix) Hudba ve videu: YouTube Audio Library - Everyday Chceš více? Sleduj mě! Instagram: @ellen.wd Snapchat: ellenwd8 Nebo mi napiš na: ellenwd8@gmail.com Časté otázky: V čem stříháš videa? iMovie - MacBook (jen pro Apple) Kolik ti je? Narodila jsem se 2. 12. 2003, takže mi je 13 let. Na co natáčíš? Sony Alpha A58 Canon EOS M10 Proč jsi nebyla ve videích celá? Protože jsem nesměla, a vysvětlení asi nebude. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Donbas v palebné linii: Pozdrav z Gorlovky - 9. film

Donbas v palebné linii: Pozdrav z Gorlovky - 9. film

PROBLÉMY LIDÍ S ROVNÁTKY😬

PROBLÉMY LIDÍ S ROVNÁTKY😬

Čau všichni 💚🦌 Dnes jsem si pro Vás připravila video : PROBLÉMY LIDÍ S ROVNÁTKY Doufám, že se vám video ➡🦌sleduj♥ IG - @_deerzy_ Fb stránka - Deerzy Gmail : deerzylp@gmail.com ODEBIREJ - Weezy. https://www.youtube.com/channel/UChN30ycvZ2d9oBKv6kFIiUw💚 TECHNIKA------------- Natáčim na zrcadlovku Nikon D5300 Mám 3x softbox, ale používám jen 2  stativ Hama velký Spřátelené kanály🦌 1. Heso 2. ClassyB 3. Matěj Adamec 4. Poody 5. Dirink Sto 6. Bufik 7. Sassany 8. 2 minuty hraní 9. Patrik Fjuru 10.JustPikachu 11.weezy. ❤❤Nezapomeň je odebírat ❤❤ ➡ 🦌#deerteam🦌 ➡ Deerzy 2018 JSEM RÁDA ŽE ČTEŠ POPISEK MĚJ SE HEZKY🦌♥

Tragedis - Život

Tragedis - Život

Za tím si stůj (2013), HarmonikaPunk z Jindřichova Hradce, bandzone.cz/tragedis Text Celej život je jen boj proto se ho chlapče boj nic moc ti hold nepřinese je jak prorok v černým lese celej život směšnej je jak západ slunce za deště nic moc ti hold nepřinese je jak prorok v černým lese Živote, živote mám z tebe strach co když se ze mě stane masovej vrah živote, živote, mám z tebe hrůzu co když mě proměníš v totální lůzu Všechno lidský snažení v životě nic nemění chcípneš ať seš bohatej nebo vandrák plešatej akorát že vandráci co nemají co na práci život mnohem lepší maj o nic se nezajímaj Podstata věci skrytá je kdo jí najde vyhraje žádnej vítěz nebude o to se poper s osudem Ty víš, co je krutej punk co je hulit super skunk o životě nevíš nic a já nevím o moc víc

Hranice | celý film | český dabing

Hranice | celý film | český dabing

Salazar (Andy Garcia) je umírajícím šéfem mocného Salazarova kartelu v mexické Tijuaně. Svou vládu předává svému násilnickému a nevyrovnanému zástupci Pelonovi (Esai Morales) a tím zahájí vnitřní zápas o moc a převzetí kontroly nad kartelem. Pelon postupuje proti Salazarově radě a pokouší se uzavřít dohodu s afgánskými teroristy: výměnou za heroin jim umožní přístup k americkým pašeráckým kanálům. Když se o dohodě dozví Američané, vypíšou na jeho dopadení nejvyšší cenu od časů Pabla Escobara. Do drsného a nebezpečného světa Tijuany se vydává profesionální zabiják Mark Shields (Ray Liotta), aby Pelona vystopoval a zabil. Dostihnou ho tu ale i jeho démoni a on se musí vypořádat s psychickými následky své násilnické minulosti.

Iluze lásky | celý film | český dabing

Iluze lásky | celý film | český dabing

Největší kouzelnická legenda. Harry Houdini. Konkrétně jeho turné po Velké Británii v roce 1926. V té době se totiž světoznámý kouzelník seznámil se ženou jménem Mary McGregor (Catherine Zeta-Jones) a na první pohled se do ní zamiloval. Netušil však, že jeho čerstvá láska není úplně tím, čím se zdá být. Ve skutečnosti je to podvodnice, která chce Houdiniho (Guy Pearce) podvést a využít k tomu při jedné z kouzelnických seancí „ducha“ jeho matky. Bude se čarovat, podvádět i milovat.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE