Říkej mi táto (www.zmozek.cz)

Říkej mi táto (www.zmozek.cz)

Hudba: Jiří­ Zmožek http://www.zmozek.cz/tituly.php?a=info&idtitulu=126 Text: Marcel Zmožek

Jakub Smolík a Viktorka Genzerová - Říkej mi táto

Jakub Smolík a Viktorka Genzerová - Říkej mi táto

Singl z alba Jakuba Smolíka "Láska se narodila o Vánocích", © 2008 Popron Music účinkuje: Petruška Smolíková Více informací o albu na: http://www.supraphonline.cz/album/3157-laska-se-narodila-o-vanocich Text: Říkej mi táto Že jsem Tvý zlato Že jsem Tvá princezna Poklad Tvůj beze dna Říkej mi táto Že jsem Tvá pohádka Panenka maková Smíšek a Amálka Vochomůrka, Křemílek Emanuel motýlek Že mě nikomu nedáš Že nic lepšího nemáš Tvůj dětský smích Ať v nás napořád zůstává Vždyť dětský smích Každý zadarmo dostává Ať se ze světa vytratí Všechno co se vyplatí Víš já Tě nikomu nedám Já nic lepšího nemám Než Tvůj dětský smích Tvůj dětský smích Já nic lepšího nemám Než Tvůj dětský smích Říkej mi princezno Že jsem princ z pohádky Co přijel za Tebou Napořád na svátky Já byl bych bez Tebe Už na věky bez sebe Já šel bych až do nebe Modrý ukrást jen pro Tebe Víš já Tě nepustím Vždycky všechno ti odpustím Já Tě nikomu nedám Já nic lepšího nemám Hudba: Jiří Zmožek Text: Marcel Zmožek Režie: David B.S.

Jakub Smolík - Říkej mi táto

Jakub Smolík - Říkej mi táto

Nádherná písnička..

Kutná Hora - Jakub Smolík & Petra Smolíková / Říkej mi táto

Kutná Hora - Jakub Smolík & Petra Smolíková / Říkej mi táto

Jakub Smolík - Blázen žárlí

Jakub Smolík - Blázen žárlí

Říkej mi táto www zmozek cz mpeg2video

Říkej mi táto www zmozek cz mpeg2video

♥♥♥ Lví král : Říkej mi táto ♥♥♥

♥♥♥ Lví král : Říkej mi táto ♥♥♥

!! Kanál se přesunul sem !! www.youtube.com/ArchShiranui Konečně hotovo xD tohle video mi trval dlouho než sem to dodělala byla jsem lenoch xDDD je to krásná česká písnička tak mě napadlo že to udělám s Lvím králem o Kijaře a Simbovi :3 ale skoro u konce videa už sem neměla nápad jak bych to ještě mohla udělat, také když těch scének když je Kyara malá moc není... no prostě to dopadlo jak to dopadlo :D. Cenim si vašeho zájmu o tohle video a klidně uvítám i krytiku ;) a pls nadále pište komentáře a ohodnoťte video, děkuji moc :33333 _____________________________ Trochu sem poupravila popis videa :D čtu si vaše komentáře, alee už na tenhle učet prostě nechodím, na začátku videa sem dala odkaz na můj novej kanál ''ArchShiranui'' takže když tak budu odpovídat za ten novej kanál než tenhle to taky proto že nevím proč... že mi na tomhle učtu nejde psát a odpovídat na komentáře. Děkuji.

Popelky - Jakub Smolík

Popelky - Jakub Smolík

Říkej mi táto + Povídej maminko (www.zmozek.cz)

Říkej mi táto + Povídej maminko (www.zmozek.cz)

https://www.youtube.com/watch?v=M2mPkhjX69A Natočili jsme nový seriál.

Jakub Smolík - Až se Ti jednou bude zdát (Live)

Jakub Smolík - Až se Ti jednou bude zdát (Live)

z DVD: Koncert v kostele, © 2010 Popron Music Supraphonline ► https://www.supraphonline.cz/album/343185-koncert-v-kostele/dvd Text: Až se ti jednou bude zdát, že je osud zlej já vím to se může stát, tak přesto nezoufej. Až se ti jednou bude zdát, že nemáš štěstí v lásce, že ten koho miluješ, tě přestává mít rád. Potom nebuď z toho smutná – i když je to tak i když hořce chutná, jak člověk poznává, že sen, kterýmu věřil, se asi jiným zdá, tak lepší než se trápit je rada: prostinká. Až se ti jednou bude zdát, že na světě není láska, že je to jenom pohádka, pohádka pro děti. Já vím, když se dva políbí, že to nemusí být z lásky, a vůbec nic si neslíbí a tak to asi má být. Potom nebuď z toho smutná – i když je to tak i když hořce chutná, jak člověk poznává, že sen, kterýmu věřil, se asi jiným zdá, tak lepší než se trápit je rada: prostinká. Až budeš chtít mít někoho, kdo by tě měl hrozně rád, to že ho taky miluješ, nedej mu příliš znát, já vím, je to podivný, že mít rád se nevyplácí v lásce totiž vyhrává, ten kdo má rád míň... Hudba: Jakub Smolík Text: Jakub Smolík, Václav Hons Režie: David B.S.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE