Lví srdce CZ DABING - HD kvalita

Lví srdce CZ DABING - HD kvalita

Kanál filmy v češtině vám zdarma přináší film: Lví srdce [Lionheart] Jean-Claude Van Damme utekl z cizinecké legie za bratrem do Ameriky. Ten bojuje mezi životem a smrtí a jeho rodina nemá peníze na léčbu. Jenže jak získat nějaké prostředky? Pomůže pouliční rvačka?

Český Let's Play | Rambo The Video Game | Part 1 HD 1080p

Český Let's Play | Rambo The Video Game | Part 1 HD 1080p

Rambo The Video Game playlist na celou hru zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLFS-hwPa3yk9dUQ_vMFwHuaigHUVnTvcr Popis hry: Rambo The Video Game je FPS střílečka a akční hra, která umožňuje hráčům obout si bojové boty Johna Ramba na násilné cestě skrz ikonické akční scény z původních tří legendárních filmů Rambo. Hra využívá moderní herní prvky, jako jsou například ničitelných terén, HD grafiku, střílení ze zákrytu a reálnou fyziku, aby poskytla fanouškům vysoce kvalitní Rambo akci, jak ji očekávají. pokud se vám video líbilo tak dejte like komentář a odběr díky moc!! ►FB https://www.facebook.com/pages/TGPCZ/1424473091180951

Shaolin 2011 cz dabing 1MARIAN ČONKA

Shaolin 2011 cz dabing 1MARIAN ČONKA

Během války na počátku 20. století projíždí nelítostný ale úspěšný velitel Hao Jie se svými vojáky Čínou a dobývá každé město, na které narazí. Jednoho dne zlikviduje také město poblíž šaolinského chrámu a před očima všech mnichů zastřelí zraněného protivníka prosícího o milost. Po slavném návratu domů ho však zradí jeho podřízený Cao Man, díky čemuž Hao Jie přijde o všechno. Holý život si zachrání jen útěkem, přičemž se dostane do stejného šaolinského chrámu, poblíž kterého nedávno raboval. Zcela zničený a pokořený Hao Jie požádá mnichy o přijetí, ti jsou však proti. Spřátelí se ale s místním kuchařem, který mu slíbí že mu pomůže získat si důvěru mnichů.

Zakázané sny - CZ dabing, celý film, Paolo Villaggio, Fantozzi (1982)

Zakázané sny - CZ dabing, celý film, Paolo Villaggio, Fantozzi (1982)

Luxus komedie s Paolem Villaggiem a super hudba k tomu ! RIP z ITL DVD a k tomu přidělaný český dabing z VHS, protože VAPET to na DVD bohužel nevydal. STAHUJTE ZDE: https://uloz.to/!bVvgZRCIczgW/zakazane-sny-cz-dabing-cely-film-paolo-villaggio-fantozzi-1982-mp4 Sogni mostruosamente proibiti Komedie Itálie, 1982, 89 min Režie: Neri Parenti Scénář: Franco Marotta, Laura Toscano Kamera: Alberto Spagnoli Hudba: Bruno Zambrini Hrají: Paolo Villaggio, Janet Agren, Alessandro Haber, Alida Valli, Paul Müller, Ennio Antonelli, Chris Avram, Antonio Allocca, Camillo Milli, Gennarino Pappagalli, Lella Cattaneo, Anna Maria Perego

Rituál | český dabing

Rituál | český dabing

Kanál #filmyvčeštině vám zdarma přináší film: Rituál [The Wicker Man] Detektiv Edward Malus (Nicolas Cage) dostává druhou šanci poté, co se mu před lety nepodařilo při automobilové nehodě zachránit matku s dítětem. Jeho expřítelkyně Willow ho požádá o pomoc najít svou ztracenou dceru Rowan. Detektiv se vydává na malý ostrov v Pacifiku, kde Willow s Rowan žily v malé komunitě. Ta se řídí starými pohanskými zvyky a její členové popírají, že by zde Rowan někdy žila a pokud ano, tak je určitě mrtvá. Edward se zaplétá do sítě starodávných tradic a tajemství a čím víc se blíží k nalezení malé holčičky, tím víc se přibližuje k něčemu o čem je zakázané mluvit… k rituálu.

Aligator 1 cz dabing

Aligator 1 cz dabing

Český dabing,starší film ale stojí za shlédnutí

Odstřelovač Nejsmrtelnější poslání ceske cele filmy cz dabing Dokumentární HD

Odstřelovač Nejsmrtelnější poslání ceske cele filmy cz dabing Dokumentární HD

Odstřelovač Nejsmrtelnější poslání ceske cele filmy cz dabing Dokumentární HD. Časosběrný dokument režisérky Veroniky Sobkové sleduje osudy tří lidí, kteří opouštějí vězení. Den po dni, minutu po minutě, můžeme sledovat jejich cestu ven. Pohled zevnitř Nejhorší ruská vězení ceske cele filmy cz dabing Dokumentární HD. Celé filmy, dokumenty, cz komedie, komedie s cz dabingem a jiné.. pro více filmů dejte odběr :) Hirošima – počátek atomového věku ceske cele filmy cz dabing Dokumentární HD.

Big Stan CZ Dabing

Big Stan   CZ Dabing

KrkonoSské Pohádky 2 cz celý film komedie romantický ceský dabing akcní

KrkonoSské Pohádky 2 cz celý film komedie romantický ceský dabing akcní

Pohádka ,Československo, cz celý film dabing , komedie, romantický , ceský dabing, Celé filmy, akcní. Pohádka ,celý film celý film cz,celý film cz dabing,celý film komedie,celý film romantický,celý film česky,celý film 2014,celý filmy,celý filmy cz komedie,ledové . komedie cz,komedie cz dabing,komedie cz cely film,komedie 2014,komedie 2015, cely film, blazniva komedie cz dabing, blazniva komedie 2 cz, komedie cely . komedie cz,komedie cz dabing,komedie cz cely film,komedie 2014,komedie 2015, cely film, blazniva komedie cz dabing, blazniva komedie 2 cz, komedie cely .

13 mrtvých můžu - CZ celý film, český dabing, akční

13 mrtvých můžu - CZ celý film, český dabing, akční

Popis

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE