Michal Tučný / Rattlesnake Annie - Poslední kovboj [mp3]

Michal Tučný / Rattlesnake Annie - Poslední kovboj [mp3]

Více na http://www.facebook.com/Michal.Tucny Přidej se k nám ...

Michal Tučný - Weekend Michala Tučného ( 1993) [koncert]

Michal Tučný - Weekend Michala Tučného ( 1993) [koncert]

Záznam jednoho z posledních koncertů legendárního zpěváka české country music (1993). Spoluúčinkují P. Jíšová a skupina Weekend. Režie V. Fatka Více na http://www.facebook.com/Michal.Tucny Přidej se k nám ... Bylo to koncem léta roku 1993 a ten den bylo v okolí Brna doslova psí počasí. Pršelo a nic nenasvědčovalo tomu, že podle kalendáře ještě pořád bylo léto. Ten den se v letním kině v Tišnově konal velký folkový festival. Bylo až s podivem, že i v tom vzpomenutém nepříznivém počasí diváci dokázali čekat na hlavní hvězdu večera -- legendu české country music zpěváka Michala Tučného. Možná to bylo i proto, že se jednalo o jedno z jeho prvních vystoupení s další z legend -- zpěvačkou Pavlínou Jíšovou -- a jejich novou kapelou Weekend. Nikdo s diváků a ani z těch, kdo tenkrát tento koncert zaznamenávali pro tehdejší cyklus folkových a countryových televizních recitálů, nemohl tušit, že se nechtěně účastní v pravdě historické chvíle. Šlo totiž o jedno z posledních Tučného vystoupení a úplně poslední před televizními kamerami. Nikdo ze zúčastněných, kteří tleskali jeho evergreenům, nemohl ani tušit, že za necelé dva roky -- 10. 3. 1995 -- Michal Tučný odejde navždy.

Michal Tučný - Michalův song (oficiální video)

Michal Tučný - Michalův song (oficiální video)

Videoklip z DVD Michala Tučného "Báječnej chlap". Michal Tučný na Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/umelec/1844-michal-tucny Text: Michalův song Tenhleten song patří všem, co maj potíže s figurou. Já jmenuju se Tučný a mám postavu vydulou. Já bejvával malej štíhlej kluk, kterej si o muzice snil a na nástroje strunný zkoušel jsem si barré styl. Dřív, než jsem se nadál bylo mi dvanáct a půl, v parcích jsem sedával s bendžem jako trubadúr. Až potom můj starší brácha si založil vlastní band a já ve třinácti hrával s nima dixieland. Přibývala léta, přibývaly nesnáze, rychlejc než ty léta přibýval jsem na váze. Našel jsem si totiž v dobrém jídle na nešťastný lásky lék, až v zrcadle jsem zjistil, že by se mě i Golem zlek. Životu člověk musí platit daň i s úroky, jenže širší člověk má i srdce široký. Řek jsem si: No co nadělám? Vzal bendžo a začal hrát a zjistil jsem, že mám i tak život strašně rád. Tak nebuďte zoufalí, když zjistíte najednou, že vám kalhoty v pase prostě nějak nesednou, jen neberte vážně váhy, třeba je vadný závaží, a nebo si řekněte: Ta váha si mě neváží! a nebo si řekněte: Ta váha si mě neváží!

Top 10 Hilarious Movie Deaths

Top 10 Hilarious Movie Deaths

Top 10 Most Hilarious Movie Deaths Subscribe http://goo.gl/Q2kKrD These funny cinematic death scenes will slay you with laughter. Join http://www.WatchMojo.com as we counting down the top 10 most hilarious movie deaths. The following clip contains mature content. You have been warned! Have an idea for a video? Let us know at http://www.watchmojo.com/suggest Want a WatchMojo cup, mug, t-shirts, pen, sticker and even a water bottle? Get them all when you order your MojoBox gift set here: http://watchmojo.com/store/ WatchMojo is a leading producer of reference online video content, covering the People, Places and Trends you care about. We update DAILY with 4-5 Top 10 lists, Origins, Biographies, Versus clips on movies, video games, music, pop culture and more!

Pavel Bobek - Lásko, mně ubývá sil

Pavel Bobek - Lásko, mně ubývá sil

Pavel Bobek - Lásko, mně ubývá sil

Michal Tučný - Boty z kůže toulavejch psů

Michal Tučný - Boty z kůže toulavejch psů

Sólo pro cirkulárku

Sólo pro cirkulárku

Autor Milan Buričin Značně ujetá skladba Sólo pro cirkulárku Jsem výhradním vlastníkem autorských práv. Nahráno v domácím studiu. Písnička vznikla zajímavým způsobem. Jsem taky kutil, jak je vidět i na mých vyrobených nástrojích. Jednou jsem si usmyslel, že si vyrobím cirkulárku. Motorek ze šicího stroje a hřídelku jsem dostal od svého kamaráda Pepy. Kostra je z odřezků desek kuchyňské linky a vrchní deska z pertinaxu, protože je slabá a neubírá řeznou výšku. Taky jsem se chtěl pochlubit, že jsem zručný a její fotku jsem dal na facebook. Dva fanoušci Michael Borůvka a Jana Nová ji chtěli slyšet. Zdálo se mi hloupé tam pustit jen zvuk cirkulárky, tak jsem k ní vymyslel dadaistický text. Když jsem to nahrával, tak se mi nevedlo. Nastavit mikrofon a mít pilu náležitě vysoko. V jedné chvíli je vidět na nahrávce, jak mi pila padá z kufru, kterým je podložená. Řek jsem si, že udělám poslední pokus o nahrávku a pak se na to vykašlu. Původně jsem myslel, že ta píseň upadne v zapomnění jako totální blbost. Ona to blbost je ale poslechy se blíží už 300 tisícům. //// O O //// O O //// O O //// O O E Řežu, řežu dříví, nesmí to bejt křivý, nejsem žádnej šťoura, odkopnu kocoura. cirkulárka.... Řežu, řežu polínka, ráda bude maminka, složím ho u kamen, se zimou je ámen. cirkulárka... Řežu, řežu špalíčky, složím je do bedničky, máma peče kachnu, dám pivo, pak si dáchnu. cirkulárka ..... To je ale fuška. //// O O Sólo pro cirkulárku //// O O //// O O //// O O //// O O E Řežu, řežu dříví, nesmí to bejt křivý, nejsem žádnej šťoura, odkopnu kocoura. cirkulárka.... Řežu, řežu polínka, ráda bude maminka, složím ho u kamen, se zimou je ámen. cirkulárka... Řežu, řežu špalíčky, složím je do bedničky, máma peče kachnu, dám pivo, pak si dáchnu. cirkulárka ..... To je ale fuška. //// O O

Michal Tučný - Báječná ženská

Michal Tučný - Báječná ženská

Oficial video

Michal Tučný - Kosmickej vandr

Michal Tučný - Kosmickej vandr

Šestnáct se víckrát nevrátí

Šestnáct se víckrát nevrátí

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE